aktualizované: 08.11.2019 11:10:28

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Sumcové šnúry a silony

Radenie podľa: 
celkom 5 položiek

7,-
(id:CN3)
dostupnosť: skladom

ALLROUND CATFISCH monofil

AJ ked spletaná šnúra s vláknami sú velmi populárne medzi sumcovými fajnšmekmri, starý dobrý monofil je stále lepšou volbou v mnohých prípadoch a aplikáciách. V love na veľké vzdialenosti predĺženie z nylonu príde vhod: absorbuje šoky. Tiež treba veriť že monofil je v niektorých prípadoch môže byť lepšia ako spletaná šnúrka. Monofily ALLROUND CATFISCH sú 8x viac odolné voči oderu ako iné monofily.
K dispozícii v troch veľkostiach a dvoch farebných variantách: strieborná
a nové armádne zelená. Návin 600m.

80,-
(id:FIN)
dostupnosť: skladom

FIN Hard CAT

Táto sumcová šnúra bola testovaná v extrémnych podmienkach. Špeciálny tesniaci proces povrchu šnúry vytvoril nielen dokonale hladký povrch porovnateľný s monofilným vlascom, ale hlavne neporovnatelne vyššiu odolnosť voči oderu, ktorá je výnimočná medzi sumcovými šnúrami. Ideálna je pre použitie v extrémnych podmienkachmušľových polí a ostrých kameňov. FIN HARD CAT je šnúrou, ktorej môžu profesionálni lovci sumcov skutočne veriť. Dyneema® je registrovaná obchodná značka Royal DSM N.V

FIN garancia: Údaje na nálepke, týkajúce sa priemeru šnúry a jej nosnosti sú skutočné. Pri porovnávaní s konkurenčnými šnúrami, neporovnávajte prosím údaje na nálepkách! FIN Vám totiž udáva len skutočné hodnoty. Prípustná tolerancia +/-10%.
FIN HARD CAT main line 800m/červ.h 1,10mm 100kg
FIN HARD CAT main line 250m/červ.h 0,80mm 78,2kg

53,-
(id:FIN)
dostupnosť: skladom

FIN Record CAT

Record cat je šnúra vyvinutá pre jednu z najsilnejších sladkovodných rýb na svete- sumca. Táto šnúra vám ukáže svoju silu v najťažších podmienkach. Krátko pletené, okrúhle 100% Dyneema ® vlákna dosahujú mimoriadnu nosnosť v ťahu. Vďaka oderu vzdornému povlaku vyvinutému v nemeckých laboratóriách získala FIN RECORD CAT niekoľkokrát vyššiu odolnosť voči oderu. Túto šnúru nepoškodia konáre, mušle či ostré kamene. Dyneema® je registrovaná obchodná značka Royal DSM N.V

FIN garancia: Údaje na nálepke, týkajúce sa priemeru šnúry a jej nosnosti sú skutočné. Pri porovnávaní s konkurenčnými šnúrami, neporovnávajte prosím údaje na nálepkách! FIN Vám totiž udáva len skutočné hodnoty. Prípustná tolerancia +/-10%.
FIN RECORD CAT main line 250m/zelená 0,75mm 75kg
FIN RECORD CAT main line 1000m/zelená 0,75mm 75kg

5,-
(id:Fin durable)
dostupnosť: skladom

FIN Direct CATFISH DURABLE/červeno hnedá 10m

Táto sumcová šnúra bola testovaná v extrémnych podmienkach. Špeciálny tesniaci proces povrchu šnúry vytvoril nielen dokonale hladký povrch porovnateľný s monofilným vlascom, ale hlavne neporovnatelne vyššiu odolnosť voči oderu, ktorá je výnimočná medzi sumcovými šnúrami. Ideálna je pre použitie v extrémnych podmienkachmušľových polí a ostrých kameňov.
DIRECT CATFISH / DURABLE je šnúrou, ktorej môžu profesionálni lovci sumcov skutočne veriť. Dyneema® je registrovaná obchodná značka Royal DSM N.V

4,-
(id:Mikado)
dostupnosť: skladom

DIRECT CATFISH HOOK LINE

DIRECT CATFISH HOOK LINE
Táto sumcová šnúra bola špeciálne testovaná v extrémnych podmienkach. Špeciálny tesniaci proces povrchu šnúry vytvoril nielen dokonale hladký povrch porovnateľný s monofilným vlascom, ale hlavne neporovnatelne vyššiu odolnosť voči oderu, ktorá je výnimočná medzi sumcovými šnúrami.
Ideálna je pre použitie v extrémnych podmienkach mušľových polí a ostrých kameňov. CATFISH HOOK LINE je šnúrou, ktorej môžu profesionálni lovci sumcov skutočne veriť. V kombinácii s hlavnou šnúrou DIRECT CATFISH MAIN LINE tvorí duo, ktoré dokáže pracovať ďaleko za hranicami konvenčných sumcových šnúr!
UPOZORNENIE !!!
Údaje na nálepke, týkajúce sa priemeru šnúry a jej nosnosti sú skutočné. V prípade porovnávania s konkurenčnými šnúrami, neporovnávajte prosím údaje na nálepkách!!! FIN Vám totiž udáva skutočné hodnoty, ktoré si kedykoľvek môžete overiť!
Materiál : 100% Dyneema®
Dyneema® je registrovaná obchodná značka Royal DSM N.V
075mm-75 kg
1,1mm-110 kg

TOPlist