aktualizované: 20.03.2018 13:47:07

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

novinky 2018

Radenie podľa: 
celkom 9 položiek

76,-
(id:CZ6537)
dostupnosť: na objednávku

MAXXX Komfort rybárske kreslo -

Popri spevnenej konštrukcii je to jedno veľmi ľahké a pohodlné kreslo s lakťovými opierkami . Vystlaná sedacia časť zabezpečí pohodlné sedenie aj počas dlhších výprav za rybolovom . Chrbtová opierka je viacstupňovo polohovateľná . Vďaka teleskopickým nohám so širokými pätkami proti zabáraniu do mäkkého povrchu ju využijeme prakticky všade.

rozmery: 53x51x37/90cm
váha: 6,30kg

350,-
(id:CZ6780)
dostupnosť: na objednávku

Bivak Adventure 2 -

Je to ideálna voľba pre každého,( skvelý pomer cena / hodnota ) kto hľadá dvojmiestny stan . Vďaka silným nastaviteľným tyčiam a harmonikovému systému sme dostali veľmi robustný a stabilný stan ktorý dokonale odolá poveternostným podmienkam .

Cirkuláciu vzduchu zabezpečuje 5 dostatočne veľkých okien so sieťkou proti komárom . Praktickou časťou je aj predná strieška ktorá chráni celú plochu predných dverí pred dažďom a na ktorej sa nachádzajú 2 popruhy na upevnenie prútov . So silnými závitovými kolíkmi ho postavíme hoci aj na tvrdú kamenistú zem . Súčasť stanu je aj odnímateľná podlaha ale môžeme ho používať aj bez nej .Vďaka harmonikovému systému doba inštalácie trvá iba niekoľko minút . Pri extrémnej zime je možnosť dokúpiť si zimný prehoz ktorý nám znásobí teplotu a ochráni aj pred kondenzáciou pary .

Miery 300 x 270 x 150 cm

Prepravné miery 116 x 30 x 30 , 10,65 kg

Odolnosť voči vode 8000 mm

330,-
(id:CZ6803)
dostupnosť: na objednávku

Frontier 2 miestny bivak + zimný prehoz -

Tento bivak charakterizuje skvelý pomer cena / hodnota . Súčasťou stanu je zimný prehoz ktorý nám znásobí teplotu a ochráni aj pred kondenzáciou pary . Cirkuláciu vzduchu zabezpečuje 5 dostatočne veľkých okien so sieťkou proti komárom . Obstojí aj v nepriaznivom počasí .Miery 290 x 290 x 163 cm

Prepravné miery 185 x 20 x 22, 12,50 kg

Odolnosť voči vode 5000 mm

500,-
(id:CZ6810)
dostupnosť: na objednávku

Adventure bivak 3+1 -

Stan s gigantickými mierami ocení každý kto hľadá pohodlie . Vďaka výške 180 cm a veľkému vnútornému priestoru sa v ňom zmestia pohodlne tri osoby aj s výbavou . Cirkuláciu vzduchu zabezpečí 5 dostatočne veľkých okien ( vpredu 3 , vzadu 2 ) so sieťkou proti komárom . Napriek gigantickej veľkosti sa postaví za pár minút . Pri extrémnej zime je možnosť dokúpiť si zimný prehoz ktorý nám znásobí teplotu a ochráni aj pred kondenzáciou pary .

Miery 320 x 350 x 180 cm

Prepravné miery 155 x 37 x 37, 17 kg

Odolnosť voči vode 8000 mm

45,-
(id:CZ7053)
dostupnosť: na objednávku

Maskáčová Multi taška -

Maskáčová viacúčelová taška ponúka dostatok úložného priestoru. Je dostatočne vystužená z vode odolného materiálu . Na vonkajšej strane sú umiestnené 4 vrecká na zips a 2 sieťované vrecká . Hlavná komora s variabilnými ( od 1 do 6 ) priehradkami na suchý zips. Na oddeliteľnej hornej časti dostali miesta ešte 3 vrecká rôznych veľkostí .

Široký ramenný popruh je vystužený s nastaviteľnou dĺžkou , ktorý sa dá odopnúť pomocou karabínky.

Veľkosť: 57x27x31cm

43,-
(id:CZ7114)
dostupnosť: 14 dní

Marshal veľká rybárska taška -

V ponuke Marshal je to výrobok prémiovej kvality. Vnútorná výplň ochráni naše veci pred akýmkoľvek „úrazom“. Do objemného priestoru tašky sa nám pomestia všetky objemnejšie súčasti našej výstroje a do štyroch bočných vreciek všetky drobnosti. Taška je vystužená takže zachováva svoj tvar aj keď ju úplne vyprázdnime. Zips je mohutnejší a pevný, čalúnený popruh na plece má nastaviteľnú dĺžku, alebo ho môžeme pomocou dvoch spôn odopnúť.

53x37x27cm

1,50
(id:CZ8432)
dostupnosť: na objednávku

Feeder systém proti zamotaniu -

Set navrhnutý na lov s feedrom , ktorý môže voľne kĺzať na vlasci , alebo ho môžeme zafixovať. Súčasťou setu sú 4 rýchlospojky pomocou ktorých môžeme podľa potreby veľmi rýchlo vymeniť náväzce . Dokonale pasuje ku košíkom rady Max Feeder.

4,20
(id:CZ9057)
dostupnosť: 14 dní

N – Butycic acid attractor – gél -

( kyselina maslová)

Hitom posledných pár rokov bola práve aróma na základe kyseliny maslovej . Preto sme sa rozhodli že ju zaradíme do našej ponuky pre širokú rybárku verejnosť . Po otvorení fľašky nás ovanie dosť nepríjemný zápach , ale to nech nikoho neodradí . Aj napriek svojej vôbec nie vábivej aróme je pre ryby veľmi príťažlivá. Tento hustý gél je určený na aromatizovanie našej nástrahy a krmiva.

Tip: na naplnené kŕmitko nanesieme jeden až dva prúžky gélu, kvapku na nástrahu na háčiku a môže letieť do vody.

Kombinujeme s krmivami na sladkom, ale aj rybacom základe.

75ml

4,20
(id:CZ9064)
dostupnosť: 14 dní

N-Butyric Acid Aroma Liquid - Tekutá aróma -

Už pár rokov sú veľmi úspešné nástrahy s arómou kyseliny maslovej . Ich účinnosť je nepopierateľná . Po otvorení fľaše nás ovanie nepríjemná vôňa, ktorá nám pripomína pár dní neumyté nohy. To nech nás ale nemýli. Pre nás je síce nepríjemná, ale pre ryby naopak veľmi lákavá vôňa. Veľmi dôležité je, aby sme dodržali predpísané dávkovanie . Ak to preženieme pôsobí ako odpudzovač. Veľmi účinné je jej použitie ako aromatický podtón v kombinácii so sladkými arómami.

Dávkovanie: 200 ml / 5 – 10 kg krmiva

TOPlist