aktualizováno: 27.01.2021 14:31:20

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

CARP LINQ
TOVAR-NOVINKA
SPORTS Rybársky kalendár s receptami 2021
2,50 €
dostupnost: skladom
3000 Carpes Rouge (kapr červený) 1kg
5,50 €
dostupnost: skladom
Sensas Posilňovač Carpix Kapor 300 g
3,90 €
dostupnost: skladom
Plovoucí boilies Fluo STARBAITS SK30 80g Vyberte si
8,90 €
dostupnost: skladom
Boilies STARBAITS SK30 1kg
14,50 €
dostupnost: skladom
SK 30 - DIP 200ml Dip STARBAITS SK30 200ml
9,40 €
dostupnost: skladom
SPORTS Rybársky kalendár s receptami 2021
2,50 €
dostupnost: skladom
Prístrešok Fast
45,00 €
dostupnost: skladom
Global boilies 20mm 1kgVyberte si
4,40 €
dostupnost: skladom
Boilies STARBAITS Hot Demon 1kg 20mm
14,50 €
dostupnost: skladom
POP-UP HOT DEMON FLUOVyberte si
8,90 €
dostupnost: skladom
Dip STARBAITS Hot Demon 200ml
9,40 €
dostupnost: skladom
 Kaprový program = CARP LINQ
 
HOTOVÉ NADVAZCE Hotové nadväzce CARP LINQ GOLD series sú vyvinuté pre tých najnáročnejších kaprárov, ktorí veria, že najlepšia kvalita môže priniesť stabilné výsledky. Tieto nadväzce sú vyrobené z najkvalitnejších japonských háčikov, obratlíkov a našich kvalitných CAMOU WEET SILKY SOFT nadväzcových spletaných šnúrok. Sú dostupné aj vo verzii s háčikmi bez protihrotu, alebo s našimi špeciálnymi japonskými PTFE háčikmi. Tieto nadväzce sú ručne viazané, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a spoľahlivosť. NADVAZCOVÉ MATERIÁLY Nová generácia Carp Linq nadväzcových materiálov spletaných z 8 vlákien. Výsledkom je rada super mäkkých až hodvábnych spletených šnúrok, ktoré sú po celej svojej guľaté. Tieto vlastnosti umožňujú dokonalú a prirodzenú prezentáciu nástrahy, takže aj tie najopatrnejšie kapre nedokážu odhaliť Vašu pascu. Naše spletané šnúrky sú navinuté a balené v priehľadnom C-Thru boxe, vďaka ktorému si vieme kontrolovať aké množstvo šnúrky sme minuli.

Kaprové nadväzce

Carp LinQ sú vyvíjané v úzkej spolupráci s najskúsenejšími Európskymi kaprármi. Všetky použité komponenty sú vysokej kvality ako Japonské háčiky, obratlíky , veľké množstvo spletaných šnúrok alebo pevný neviditeľný fluorocarbon. Všetky tieto nadväzce sú viazané ručne a následne kontrolované prístupnou kontrolou. Vyrábajú sa tiež vo verzii s háčikmi bez protihrotu a Japonskými PTFE háčikmi.
 
KAPROVÉ SYSTÉMY
Spoľahlivé ponúknutej nástrahy veľkým kaprom nekončí len použitím správneho nadväzca. Nakoľko sú veľké kapre veľmi obozretné je nutné aj ostatné časti koncových montáží mať zostrojené tak, aby dávali čo najmenšiu šancu vytušiť kaprovi, že niečo nie je v poriadku. Pre tento účel Carp LinQ ponúka širokú radu najrôznejších systémov v kamuflážových alebo prirodzených farbách. Sú maximálne bezpečné a najdôležitejšie je, že všetky sú tak navrhované, aby zamedzovali zamotávaniu sa koncových systémov. Predstavujeme Vám inteligentné systémy, ktoré majú za ciel oklamať kapra.
 
KAPROVÉ OBRATLÍKY
Kompletná rada silových ,spoľahlivých a olovených obratlíkov.
 
NADVÄZCOVE KAPROVÉ ŠNÚRKY
V ponuke Carp linQ nadväzcových materiálov nájdeme jemné, vláčne ale aj materiály, ktoré držia tvar pre montáž koncových systémov a tiež rýchlo potápavé a neutrálne vyvážené šnúrky. Carp linQ tiež ponúka extrémne oderu vzdorné a potiahnuté materiály, všetky tieto vlastnosti nám dovoľujú použiť vždy presne to čo je v danej situácii najlepšie. Šnúrky sú navinuté do priehľadných C-Thru krabičiek, ktoré umožňujú kontrolovať spotrebované množstvo šnúrky.
 
UKONČOVACIE DOPLNKY
Ukončovacie doplnky Carp LinQ sú všetko čo potrebuje kaprár k vytvoreniu jeho vlastnej koncovej zostavy. Vysoko kvalitné produkty balené v malých a priehľadných krabičkách. Malé, ale nevyhnutné.
 
KAPROVÉ HÁČIKY
Kaprové háčiky CARP LINQ black nikel sú ľahké, veľmi pevné udržujúce si stále svoju ostrosť, nakoľko sú vyrobené z materiálov tej najvyššej kvality Japonskej karbonovej ocely. Chemicky ostrené a vyrábané vo verzii s proti hrotom a tak ako aj vo verzii bez proti hrotu.
 
PTFE POTIAHNUTÉ HÁČIKY
PTFE (často nazývané tiež teflonom potiahnuté) háčiky sa stávajú veľmi populárne. To bol tiež dôvod prečo sme ich zaradili do nášho sortimentu. Carp LinQ PTFE háčiky sú výborným doplnkom nášho sortimentu. Pokiaľ chcete háčiky, ktoré sa nelesknú a stále vykazujú rovnaké vlastnosti sú tu k dispozícii.
CARP LINQ HADIČKY A NÁVLEKY
Môžu byť používané v mnohých situáciách. Veľa rybárov používa tieto produkty, lebo zistili, že je to najlepšia cesta ako predísť zamotávaniu koncových zostáv. Aj ďalšie výrobky ako návleky proti zamotávaniu, alebo zmršťovacie trubičky sa tešia veľmi veľkej popularite.
 
CARP LINQ BOTTOM LINE
Spletaná rýchlo potápavá šnúra pre rybárov, ktorý preferujú používanie spletaných šnúr na navijákoch. Spĺňa všetky požiadavky, ktoré môže kaprár očakávať. Je určená pre rybárov ktorý lovia vo veľkých vzdialenostiach. Minimálna roztažnosť a dobrá potápavosť je veľkou výhodou tejto šnúry. Samozrejmosťou je extrémna odolnosť voči oderu, dlhá trvácnosť a perfektná pružnosť v uzle. Dodáva sa v dvoch farebných prevedeniach: hnedá a zelená. 100% aramid.
0,20 mm, 20 lb – 9,1 kg – 600 m
0,23 mm, 25 lb – 11,4 kg – 600 m
0,30 mm, 30 lb – 13,6 kg – 600 m
 
SPLETANÉ ŠNÚRKY
Keď sa hovorí o spletaných šnúrkach veľa rybárov si predstaví nadväzcové materiály, alebo spletané šnúrky používané na navijáky. Nesmieme však zabudnúť na špeciálne šnúry, ktoré sa používajú ako šokové nadväzce odolné proti pretrhnutiu pri extrémnom nahadzovaní a sú vysoko odolné voči oderu pri zdolávaní.