aktualizované: 01.12.2021 10:43:37

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Siete
Žiadne data alebo nastavenie...

Radenie podľa: 
celkom 30 položiek

10,80
(id:čereň)
dostupnosť: skladem

Čereň na rybky

Čereň na lov nástrahových rybiek o rozmere 1mx1m

7,50
(id:CZ 0970)
dostupnosť: skladom

Kaprový vak

Kaprový vak so 100% polyesterou.
Rozmer 100x80 cm
Rozmer 100x150cm

16,-
(id:CZ0329)
dostupnosť: skladom

Practic Keepnet - Sieťka s kruhmi - 40x150cm -

Klasická úlovková sieťka s plastovými obručmi .

27,-
(id:CZ1925)
dostupnosť: skladom

Podložka a vak na váženie -

Podložka pod ryby trojdielna.
prepravný rozmer:
34x60 cm
rozmer:
100x60 cm

12,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Čereň Delphin PE s bočnicami

Čereň od značky Delphin má viacero neprekonateľných výhod. Prvou je výborná skladnosť a transportná veľkosť, ďalšou je použitie PE sieťky. Tento model navyše poskytuje vyvýšené kraje- bočnice a to až do výšky 10cm. To umožňuje výrazne eliminovať únikové šance nástrahových rybičiek. Kovové ramená sú výklopné, čo zaisťuje naozaj rýchlu montáž na lovnom mieste. Z vrchnej časti je umiestnený krúžok, určený pre pripevnenie rukoväte s háčikom (nie je súčasťou balenia). Nespornou devízou tohto modelu sú jeho dômyselne spracované ramená, ktoré majú v spodnej časti záhyb v tvare písmena “V“ a na konci sú špirálovo zahnuté. Takáto konštrukcia umožňuje dokonalé upevnenie sieťky, vďaka čomu je jej svojvoľné zošmyknutie z ramien počas lovu takmer nemožné. V neposlednom rade prekvapí aj výborná cena tohto špičkového čereňa!

Upozornenie: Lov na čereň musí podliehať pravidlám určeným v rybárskom zákone. Pred použitím čereňa prosím najprv skontrolujte, či spĺňa zákon a legislatívu v krajine, kde sa chystáte loviť.

16,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Carpsack / vážiaca taška Delphin C-VAK

Tento carpsack je určený pre šetrné prechovávanie vášho úlovku. Vďaka uzatváraniu zipsom a úchytom sa výborne hodí aj na bezpečné váženie úlovku. Je vyrobený z extra jemnej textílie s mikroočkami, vďaka ktorým sa daný úlovok nepoškodí ani tzv. nezatrhne. Švy, ktorými je táto textília spojená sú veľmi odolné a pevné. Samotné úchyty sú prišité pozdĺž celého vaku, čo zaručuje vysokú trvácnosť produktu. Vrchná časť je uzatvárateľná pomocou všitého zipsu. Krajné rohy sú doplnené klipmi, ktoré v spojení s priloženou šnúrou a dvomi kovovými okami umožňujú ukotvenie celého vaku o pevný bod. Celá táto vážiaca taška je dodávaná v prenosnom puzdre.

Technické parametre:
Rozmer:115x72cm
Dĺžka šnúry na ukotvenie: 300cm
Rozmer tašky: 24x24cm

8,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Podložka pod ryby Delphin

Podložka od Delphinu je určená pre všetkých, ktorých cieľom je bezpečne a šetrne zaobchádzať s úlovkom. Táto odolná podložka je vyrobená z matracu/peny, ktorá je obšitá nesavou textíliou. Podložka je prešitím rozdelená na 3 časti, vďaka čomu je následne ľahko skladná. Zbalenie na transport je aj vďaka poistným gumeným popruhom, všitým v leme, otázkou sekúnd. Na oboch stranách podložky sa nachádza jeden klip, ktorý je vhodný k ukotveniu podložky o zem.

Technické parametre:
Podložka Delphin C-MAT
Rozmery: 130x70cm
Transportné rozmery: 70x43cm
Hrúbka: 20mm

Podložka Delphin C-MAT
Rozmery: 90x50cm
Transportné rozmery: 50x30cm
Hrúbka: 20mm

Podložka Delphin EKO
Rozmery: 70x40cm
Transportné rozmery: 25x40cm
Hrúbka: 10mm

14,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Čereň Delphin s nylonovou sieťkou

Čereň od značky Delphin má viacero neprekonateľných výhod. Prvou je výborná skladnosť a transportná veľkosť, ďalšou je použitie nylonu, namiesto obyčajnej sieťky, ktorý zaručuje, že čereň nebude páchnuť rybami ani po častom používaní. Kovové ramená sú výklopné, čo zaisťuje naozaj rýchlu montáž na lovnom mieste. Z vrchnej časti je umiestnený krúžok, určený pre pripevnenie rukoväte s háčikom (nie je súčasťou balenia). V neposlednom rade prekvapí aj výborná cena tohto špičkového čereňa!

8,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Úlovková sieť Delphin BASE

Úlovková sieť v základnom prevedení, ktorá je spoľahlivým doplnkom mnohých rybárov. Slúži k bezpečnému prechovávaniu úlovkov vo vode. Vďaka očkám je zachované prúdenie čerstvej vody v sieťke a tým pádom ponechanie úlovku bez neželaného poškodenia. Samozrejmosťou je plavák nachádzajúci sa šnúrkach vrchnej sťahovacej časti. Spodná časť je samozrejme vybavená plastovým okom. Sieťka je ponúkaná vo dvoch vyhotoveniach: 35x80 a 40x100, kde prvé číslo zobrazuje priemer jednotlivých kruhov a druhé celkovú dĺžku v centimetroch.

Technické parametre:
Dĺžka plaváku: 6cm
Priemer plaváku:3,5cm
Veľkosť očka: cca 2x2cm

10,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Úlovková sieť Delphin LUX

Úlovková sieť v prémiovom prevedení, ktorá je spoľahlivým doplnkom mnohých rybárov. Slúži k bezpečnému prechovávaniu úlovkov vo vode. Táto úlovková sieť je vyhotovená z priedušnej textílie s očkami. Nakoľko sa jedná o menšie očká, je v nej možno prechovávať ryby bez akéhokoľvek poranenie plutiev- tzv. zatrhnutia. Očká tak isto dovoľujú aj prechovávanie rýb menšieho rozmeru bez toho, aby zo siete vykĺzli. V sieťke je zachované prúdenie čerstvej vody a tým pádom ponechanie úlovku bez neželaného poškodenia. Samozrejmosťou je plavák nachádzajúci sa šnúrkach vrchnej sťahovacej časti. Spodná časť je samozrejme vybavená plastovým okom. Sieťka je ponúkaná vo dvoch vyhotoveniach: 35x80 a 40x100, kde prvé číslo zobrazuje priemer jednotlivých kruhov a druhé celkovú dĺžku v centimetroch.

Technické parametre:
Dĺžka plaváku: 6cm
Priemer plaváku:3,5cm
Veľkosť očka: 3x2mm

25,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Podložka s okrajmi Delphin DUOMAT

Podložka s okrajmi Delphin DUOMAT je tou pravou voľbou pre rybárov, ktorí nemajú priestor na nosenie veľkej vaničkovej podložky. Podložka má hrubé polstrovanie, aby spoľahlivo ochránila úlovok aj tých najväčších rozmerov. Pena, ktorú sme použili na polstrovanie je o 30% hustejšia a tým je aj pevnejšia než u klasických podložiek. Úlovku tak nehrozí poranenie ani na členitom kamenistom podklade. Vyniká kvalitou spracovania použitých materiálov. Názov DOUMAT znamená, že túto podložku možeme použiť dvojako. Ako štandardnú podložku bez okrajov, alebo si môžeme tieto okraje zodvihnúť a zafixovať ich pomocou suchých zipsov, ktoré sa nachádzajú v každom z rohov. Takto vznikne bezpečnejšia podložka so zvýšenými okrajmi, ktorá dokáže zabrániť tomu, aby sa váš úlovok dostal mimo podložku a poranil sa. Podložka je vybavená dvomi kovovými kolíkmi a našitými očkami, ktoré slúžia na zafixovanie k zemi počas veterného počasia. Pre tieto kolíky bolo vytvorené aj malé vrecko a tým pádom sú vždy poruke. Podložka je vyrobená z rýchloschnúceho materiálu, ktorý sa dá jednoducho očistiť. Práve vďaka jej dômyselnému riešeniu a kvalitnému spracovaniu, získala naša podložka DUOMAT cenu Grand Prix na rybárskom veľtrhu For Fishing 2020 v kategórii: Zaujímavosť veľtrhu.

Podložka s okrajmi DUOMAT je nadštandardná a veľmi kompaktná náhrada vaničkovej podložky, ktorá jej užívateľom nezaberie veľa miesta pri preprave.

Technické parametre:
Hrúbka matraca: 20mm
Rozmery podložky na plocho: 110x60cm
Rozmery podložky s vyvýšenými okrajmi: 90x40cm
Výška okraja: 10cm
Transportný rozmer: 60x30x10cm

11,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Pogumovaná sieťka Delphin BASE-R

Pogumovaná sieťka Delphin BASE-R v základnom prevedení, ktorá je spoľahlivým doplnkom mnohých rybárov. Je prednosťou oproti klasickej sieťke je jej rýchle schnutie, nezapácha a je šetrná k úlovku. Slúži k bezpečnému prechovávaniu úlovkov vo vode. Vďaka očkám je zachované prúdenie čerstvej vody v sieťke a tým pádom ponechanie úlovku bez neželaného poškodenia. Samozrejmosťou je plavák nachádzajúci sa šnúrkach vrchnej sťahovacej časti. Spodná časť je samozrejme vybavená plastovým okom. Sieťka je ponúkaná vo dvoch vyhotoveniach: 35x80 a 40x100, kde prvé číslo zobrazuje priemer jednotlivých kruhov a druhé celkovú dĺžku v centimetroch.

Technické parametre:
Dĺžka plaváku: 6cm
Priemer plaváku:3,5cm
Veľkosť očka: cca 2x2cm

12,-
(id:delphin)
dostupnosť: skladom

Carpsack Delphin C-SACK

Tento carpsack je určený pre šetrné a bezpečné prechovávanie vášho úlovku. Je vyrobený z extra jemnej textílie s mikroočkami, vďaka ktorým sa daný úlovok nepoškodí ani tzv. nezatrhne. Švy, ktorými je táto textília spojená sú veľmi odolné a pevné. Vo vrchnej časti sa po celom obvode nachádza tunel so šnúrou a malým poistným mechanizmom, vďaka ktorému je možné tento sack bezpečne uzavrieť. Celý sack je dodávaný v prenosnej taške.

Technické parametre:
Rozmer:105x75cm
Rozmer tašky: 22x22cm

15,-
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

ENERGOTEAM SIEŤKA POGUMOVANÁ VZNÁŠAJÚCA

ENERGOTEAM SIEŤKA POGUMOVANÁ VZNÁŠAJÚCA
sieťka vznášajúca Priemer: 40 cm 50 cm pogumovaná sieťka S plávajúcou špongiou
sieťka na sumce Priemer: 40 cm 120 cm pogumovaná sieťka vznášajúca

12,-
(id:KM)
dostupnosť: skladom

Podložka pod rybu Scorpium 80x45x1cm

Podložka pod rybu Scorpium 80x45x1cm:

jednoduchá podložka pod rybu od francúzskej kaprárskej značky Prowess.
Táto univerzálna podložka je určená k šetrnému položeniu úlovku na čas potrebný pre uvoľnenie háčika.
Dva gumové popruhy zaistia transportné zloženie podložky.
Materiál podložky je umývateľný, vnútro je vyplnené penou.
Výborná skladnosť a malé transportné rozmery.

- rozmer 80x45x1 cm

- farba zelená

10,-
(id:Km fish)
dostupnosť: skladom

Čereň

Čereň 1x1 meter so sieťkou

12,-
(id:megafish)
dostupnosť: skladom

Sieťka drôtenná stredná

Sieťka drôtenná stredná

10,-
(id:Mikado)
dostupnosť: skladom

Zámok na úlovky

Umožňuje uzamknutie úlovku a jeho následné ponechanie vo vode bez možnosti úniku.

23,-
(id:mikado)
dostupnosť: skladom

Sieť na úlovky pogumovaná 40cm Mikado

Sieť na úlovky pogumovaná
40x120cm
40x150cm

22,-
(id:Mikado)
dostupnosť: skladom

MIKADO Sieť na nástrahové rybky CAT TERRITORY FLOATING KEEPINGNET veľ. 55cm x 90cm


Plávajúca sieť CAT TERRITORY, ktorá umožňuje pohodlné skladovanie živých rýb!

Na vrchnej časti siete sa nachádza plávajúci kruh. Sieť je na povrchu pogumovaná a mimoriadne pevná.

Dostupné 2 varianty: 40×60cm a 50×90cm

55,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Podložka Delphin C-PROTEKT

Takzvaná kolíska je výborným doplnkom športových rybárov, ktorí radi chránia a narábajú šetrne so svojim úlovkom. Táto kolíska Delphin C-PROTEKT je veľmi skladná. Vďaka sklopným mechanizmom meria po zložení len 70x50x12cm. Celá kolíska stojí na ráme z rúrkovej konštrukcie o priemere jednotlivých rúr 19mm. Spodnú časť tvoria tri páry spojených sklopných nôh, ktoré zabezpečujú vysokú stabilitu celej kolísky aj pri vyššom zaťažení. Na túto konštrukciu je našitá nesavá, vysoko pevná textília. Táto látka je v spodnej časti vybavená dvomi mriežkovanými otvormi na odtok vody o rozmeroch 12x12cm. Vnútorný rozmer lôžka pre úlovok je až 95x55x20cm, čo spoľahlivo postačuje aj pre naozaj kapitálne ryby. Mechanizmus sklápania je v stredovej časi navyše prekrytý taktiež textíliou, aby nedošlo k poraneniu úlovku ani lovca. Celú kolísku je navyše možné prekryť prídavným poťahom, ktorý upevníte jednoducho pomocou suchých zipsov. Tento poťah je súčasťou balenia a slúži na ešte vyššiu ochranu úlovku pri prehadzovaní sa. Celá kolíska je navyše zabalená v transportnom prenosnom púzdre.

Technické parametre:
Vonkajšie rozmery: 100x65x30cm
Rozmer lôžka: 95x55x20cm
Transportné rozmery: 70x50x12cm
Hmotnosť: 3,90kg

58,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Podložka Delphin C-RADLE

Luxusná kolíska s nožnicovým systémom otvárania/zatvárania konštrukcie. Ten robí túto kolísku veľmi pevnou a zároveň ľahko skladnou. Konštrukcia je vyhotovená z trubiek o priemere 20mm. Rýchlo schnúce a dobre udržiavateľné lôžko je vyrobené z pogumovaného materiálu. V spodnej časti kolísky sa nachádza jemná sieťka, ktorá je navyše poistená popruhmi proti pretrhnutiu. Vo vrchnej časti kolísky sa nachádza pogumované látkové prekrytie s priezorom. Toto prekrytie je upevniteľné pomocou suchého zipsu. Kolíska má navyše aj textilné madlá a aj podložku (50x50cm), na ktorú si môžete kľaknúť pri pózovaní s rybou.

Technické parametre:
Rozmery: 100x60x40cm
Transportné rozmery: 100x50x10cm

8,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Náhradná sieťka pre kaprársky podberák TERNA

Náhradná sieť pre kaprársky podberák Delphin TERNA, rozmeru 100x100cm. Okrem toho je táto výborne vypracovaná sieť vhodná pre väčšinu štandandardných kaprárskych podberákov zhodného rozmeru.
100x100cm

7,-
(id:NGT)
dostupnosť: skladom

NGT VÁŽIACI SAK WEIGH SLING DELUXE

Jednoduchý, ale kvalitní a účelný sak na vážení.

Extra jemná síťovina je k rybě velmi šetrná. Součástí je i šňůra k zavěšení na váhu a hlavně kvalitní obal.

Velikost: 110 x 50cm

4,50
(id:Sports)
dostupnosť: skladom

Čereňová sieťka

náhradná čereňová sieť zelená 1x1m pre rybársky čeren

Pre všetky rybárske čereňové konštrukcie, kde rozmer je 1 x1m. U náhradnej siete MONOFIL je 0% nasiakavosť a jednoduchým oklepnutím je hneď zbavená častičiek vody.
Dostupná v čiernej farbe, zelenej farbe a silonová.

13,-
(id:sports)
dostupnosť: skladom

Sieťka 110cm, 40cm

materiál sieťok: uzlová sieťovina 18x18mm (289 352035 je 35x35mm), farba zelená 4 kruhy

23,-
(id:sports)
dostupnosť: skladom

sieťka mega

materiál sieťok: bezuzlová 18x18mm
(289 352036 je 35x35mm), farba zelená 3 kruhy
(289 352052 je 35x35mm), farba zelená 3 kruhy

6,-
(id:Sports)
dostupnosť: skladom

Sieťka 030

Sieťka na ryby priemer 50 cm x 25 cm s dvoma kruhmi

12,-
(id:vrš)
dostupnosť: skladom

Samochytacia vrš

Sieťka na odchyt nástražných rybiek. Sieťka sa zaťaží na dne, do vymedzeného priestoru sa vloží chlieb. Rybka otvormi vojde do sieťky a nemôže nájsť cestu von. Vyrába sa v prevedeniach malá 30x60cm, veľká40x80cm.

8,50
(id:Zico)
dostupnosť: skladom

Úlovková sieťka

Klasická sieťka na ryby:
Priemer 40cm,dľžka 125cm,4 kruhy KN34
Priemer 35cm,dľžka 95cm,3 kruhy KN33
Priemer 30cm,dľžka 75cm,3 kruhy KN32