aktualizované: 19.01.2018 11:12:36

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Bivaky
TOVAR-NOVINKA
NGT CHRÁNIČE PRUTU TIP&BUTT PROTECTOR CONNECTED
10,00 €
dostupnosť: skladom
Ohrievač Delphin ARCTIC / 2ks
2,50 €
dostupnosť: skladom
Rohožka 3D kapor
6,00 €
dostupnosť: skladom
Peán zakrivený Delphin / čiernyKlikni na veľkosť
4,00 €
dostupnosť: skladom
Rohožka sumec 60x40cm
6,00 €
dostupnosť: skladom
Prístrešok Fast
40,00 €
dostupnosť: skladom

Radenie podľa: 
celkom 10 položiek

190,-
(id:Bivak delphin)
dostupnosť: skladom

Bivak DELPHIN Ziper Zone 2 man

ZIPER je neprekonateľný bivak v pomere kvalita/cena. Tento bivak od značky Delphin je určený pre vysoko komfortné bivakovanie 2 osôb. Vďaka konštrukcii s takmer kolmými stenami sme výrazne zvýšili využiteľnosť rohových priestorov a tak doň pohodlne umiestnite 2 veľké lehátka a navyše vám stredom bivaku povedie približne 40cm široký prechod (v závislosti na šírke lehátok). Bivak ZIPER je postavený na dômyselnej konštrukcii z hrubostenných rúrok. Vďaka tomu sa nám podarilo zmenšiť ich celkový priemer a tým výrazne znížiť transportné rozmery a hmotnosť pri zachovaní rovnakej odolnosti. Tieto matné čierne rúrky sú spájané masívnymi plastovými spojkami, vďaka čomu je postavenie celého bivaku otázkou pár minút. Plášť bivaku sa vyznačuje odolnou, tmavo zelenou tkaninou s vysokou paro priepustnosťou a bezchybným vyhotovením. Obzvlášť vysoký dôraz bol kladený na celkovú nepremokavosť bivaku za použitia najmodernejších technológií. Všetky švy sú podlepené a následne otestované. Kotviacimi prvkami bivaku sú kovové oká, ku ktorým sú dodávané masívne kovové kolíky s plastovými hlavami a závitmi pre jednoduchšie zavŕtanie do tvrdej zeme. Vďaka tomuto systému je ZIPER výnimočne stabilný aj v najhorších poveternostných podmienkach, či silných búrkach. Podlaha bivaku je odnímateľná, vďaka suchým zipsom umiestneným z vnútorného obvodu bivaku a tak je možné ho využiť aj na miestach kde je bivakovanie zakázané. ZIPER poskytuje špičkovú využiteľnosť a široké spektrum individualizácie. Viacvrstvové vstupné dvere je možné osadiť moskytierou, plastovým oknom, či tkaninou. Zadné okno tak isto poskytuje viacero možností využitia a vďaka nemu je možné bivak rýchlo vyvetrať. V prípade krátkodobejších výjazdov je možné prednú stenu zrolovať do bokov a upevniť pomocou postranných pások. Takto získate univerzálny prístrešok, ktorý vás spoľahlivo ochráni pred slnkom. Bonusom sú 2 držiaky na prúty, umiestnené na prednej konštrukcii. Bivak je balený v transportnej textilnej taške. ZIPER Zone je dôkazom, že ani profesionálny bivak nemusí zruinovať vašu peňaženku.

K bivaku doporučujeme zakúpiť praktický prehoz, ktorý výrazne bráni kondenzovaniu vodnej pary a zároveň zvyšuje tepelnú izoláciu bivaku v chladnejších častiach roku.

Technické parametre:
Najväčšia šírka: 290cm
Najväčšia dĺžka: 290cm
Najväčšia výška: 155cm
Transportné rozmery: 150x15x15cm
Hmotnosť bivaku: cca 7kg

399,-
(id:Carp zoom)
dostupnosť: 7 dní

Carp Expedition Stan 2

Extra silný dvojmiestny rybársky stan s prístreškom.Odolnosť voči vode 8000 mm

Zrolovateľné okná a dvere pomocou postranných pások

Silné, nastaviteľné hliníkové tyče

Zadné vetracie okno

Miery 270x300x140 cm

Prepravné miery100×27×27cm ,12,1 kg

520,-
(id:Carp zoom)
dostupnosť: 7 dní

Carp Expedition Stan 3+1

Kvalitný , extra veľký rybársky stan na dlhšie rybárske výpravy, ktorý ponúka dostatok miesta pre 3 osoby (alebo dokonca pre 4 )

Odolnosť voči vode 8000 mm.

Silná hliníková konštrukcia.

Pri extrémnej zime je možnosť dokúpiť si zimný prehoz.

Miery 330x390x165 cm

Prepravné miery 118×27×27cm

14,9 kg

42,-
(id:CZ2546)
dostupnosť: skladom

Pop Up Shelter - Pop Up stan -

Už žiadne stresy pri outdoorových aktivitách .Sekundový stan Pop UP ktorý sa sám postaví je dokonalá ochrana pred slnkom , vetrom a dažďom .

silná kovová konštrukcia

2,5 kg

miery : 150x150x180 cm

Prepravné miery : 67 x 9 cm

455,-
(id:CZ4795)
dostupnosť: 3 dni

Fanatic štvormiestny stan - CZ4795

Kvalitný extra veľký stan na dlhšie rybárske výpravy ktorý ponúka dostatok miesta pre štyri osoby aj ich batožinu.Spoľahlivý aj v nepriaznivom počasí..PVC okno so sieťkou proti komárom.Pri extrémnej zime je možnosť dokúpiť si zimný prehoz.

- Otváratelné zadné okno,kompletne odnímatelná predná časť, odnímatelná podlaha
- Suchý zips pre zabezpečenie udice pri nečinnosti
- Tri rôzne vstupy,sieťka proti komárom
- Silná konštrukcia
- Kotviace kolíky sú súčasťou stanu

200,-
(id:CZ6903)
dostupnosť: 7 dní

Komfortný rybársky stan - CZ6903

Stan na dlhšie rybárske túry.
Odolnosť voči vode je 5000 mm.
Konštrukcia je hliníková ,ľahká.
Hmotnosť 9 kg
Zaručí pohodlie pre dvoch rybárov.
Zadné okno poslúži na vetranie v letných horúčavách.
Tri variácie predných dverí:sieťka proti komárom,priehladné PVC a materiál ako je stan.
Podlaha je odnímateľná a preto ľahko udržiavateľná.

360,-
(id:CZ7658)
dostupnosť: 7 dní

Komfortný rybársky stan (bivak) - CZ7658

Stan na dlhšie rybárske túry s odnímateľnou podlahou hoci aj pre troch rybárov.
Konštrukcia je hliníková a preto aj ľahká.
Odolnosť voči vode je 8000 mm.
Hmotnosť 14,5 kg.
Rozmer 305x275x165.

290,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Bivak Delphin YURTA

Bivak Delphin YURTA poskytuje obrovský priestor a útočisko pre rybára počas dlhých výprav. Šírka 310, dĺžka 390 a výška 180 centimetrov z neho robia kráľa medzi veľkými bivakmi. Do vnútra je možné umiestniť 3 menšie postele do tvaru písmena U, alebo 3 väčšie vedľa seba rovnobežne. Postavený je na mohutnej trubkovej konštrukcii s tromi hlavnými rebrovými oblúkmi. Tieto oblúky sú navzájom vystužované po vrchnej časti bivaku v jednej línii. Predné dve rebrá majú navyše rozpery aj z bočných strán. Navyše sa v prednej časti nachádza nadpojený oblúk pre šilt. Tento šilt nad vstupom má dĺžku až 70cm! Na šilte sú 2 úchyty na prúty. Vďaka šiltu vám nenaprší na prípadnú obuv pred bivakom. Počas silnej búrky takisto zamedzí kvapkám dažďa dostať sa na moskytiéru dverí. Samozrejmosťou je ale aj jej prekrytie pomocou transparentného okna, alebo plnou textíliou. V prednej časti sa okrem dverí nachádzajú aj dve okná, obe sú moskytiérové s možnosťou transparentných fóliových okien, alebo možnosťou plnej textílie. Fóliové okná sú súčasťou balenia a tak nemusíte dokupovať nič navyše! Mysleli sme však aj na rýchle odvetranie bivaku. Na to slúži zadné zdvojené okno, ktoré môže byť buď moskytiérové, alebo plné. Tento bivak je veľmi stabilný aj v zlých podmienkach. Je to vďaka systému 13 kotviacich prvkov po celom obvode. Samozrejmosťou sú pevné a silné kolíky. Podlaha je odolná, upevňuje sa pomocou suchého zipsu. Pre ľahšie stavanie bivaku má podlaha označený vstup. Vo vnútri sú na strope bivaku umiestnené 3 háčiky, ktoré môžu slúžiť napríklad na zavesenie lampy. Švy bivaku sú podlepené a nepremokavé. Ponúkame aj možnosť zakúpenia prehozu. Jeho osadením na bivak získate pod šiltom ďalších uzatvorených cca 40cm pred bivakom. Prehoz navyše zlepší tepelno-izolačné vlastnosti bivaku. Bivak Delphin YURTA je možné maximálne prispôsobiť svojim potrebám a uspokojí aj tých najnáročnejších rybárov!

Technické parametre:
Rozmer šxhxv: 310x390x180cm
Šilt: 70cm
Vodný stĺpec: 5000mm
Transp. rozmery: 125x30x30cm
Hmotnosť bivak: 13.5kg
Hmotnosť prehoz: 3.5kg

40,-
(id:km)
dostupnosť: skladom

Prístrešok Fast

Rýchlo rozkladací prístrešok Fast z Traperu je skvelý doplnok pre krátkodobé výchádzky k vode, kde bezpečne ochráni vás a vaše rybárske náradie pred dažďom. Veľmi malá prepravná veľkosť.

Rozmery: 120x120x180cm

295,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Bivak DELPHIN Dual Zone 2 men

Toto nie je bivak, ale rybárska pevnosť! Delphin DUAL ZONE poskytuje obrovský priestor a plný komfort rybárom aj na tých najdlhších výpravách! Vďaka jeho inteligentnému členeniu vnútorného priestoru, budete mať dostatok miesta na oddych, pracovnú zónu, či odkladací priestor. Samotný bivak Delphin DUAL ZONE je možné zakúpiť už v základe ako plne vybavený bivak. Svojimi rozmermi bez problémov pojme 2 veľké lehátka a ešte vám stredom medzi nimi povedie dostatočne široký priechod. Súčasťou balenia bivaku je aj plne odopínateľná spálňa, tvorená priedušnou moskytiérou.Jej výhodou je, že v prípade, kedy bivak využíva len jedna osoba, je možné vďaka zipsovateľnej spálni dodatočne rozčleniť priestor bivaku na 2 časti. V prípade že si k bivaku dokúpite aj predsieň, bivak Delphin DUAL ZONE bude mať uzavretý vnútorný priestor s dĺžkou až 4 metre! Pri šírke približne 2,6 metra teda dostanete obytný priestor necelých 11 metrov štvorcových, s možnosťou členenia na 2, alebo 3 izby! Samotný bivak má odolnú podlahu upevnenú pomocou suchého zipsu. Samozrejmosťou sú 2 okná v prednej časti a aj vetracie okno v zadnej časti bivaku. Predná strana plne odzipsovateľná, čím vznikne otvorený prístrešok. Celý bivak je postavený na silnej čiernej konštrukcii, ktorá využíva takmer kolmé steny a tým pádom umožňuje lepšie využitie priestoru. Látka s podlepenými švami nepremokne ani pri dlhej a silnej búrke. Predsieň bivaku je univerzálna a je možné ju pripojiť k väčšine bežných bivakov s podobným typom konštrukcie. Rozmery predsiene umožňujú uloženie 2 kresiel vedľa seba a tak môžete sledovať vodnú hladinu aj v čase dažďa. Predsieň je možné používať s rolovateľným igelitovým oknom, alebo moskytiérou.Komfort bivaku s predsieňou by sa dal zhrnúť nasledovne: 1 osoba /kráľovský priestor/, 2 osoby /vysoký komfort s veľkým voľným priestorom/, 3 osoby /krátkodobé výpravy, výhradne s užšími lehátkami viď. ilustračné foto, úložný priestor v predsieni/.

Technické parametre bivaku:
Dĺžka bivaku cca 270cm
Šírka bivaku cca 260cm
Výška bivaku cca 155cm
Dĺžka predsiene 130cm
Šírka predsiene 260cm
Výška predsiene 155cm

Dĺžka bivaku s predsieňou až 400cm!

Hmotnosť bivaku 14,5kg
Hmotnosť predsiene 4kg
Transportný rozmer bivaku 125x25x25cm
Transportný rozmer predsiene 70x20x20cm

TOPlist