aktualizované: 18.11.2019 15:16:38

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Boilies a pelety
Žiadne data alebo nastavenie...

Radenie podľa: 
celkom 27 položiek

12,20
(id:concept)
dostupnosť: skladom

Boilies STARBAITS Garlic Fish 1kg

Garlic fish je receptúra boilies novej generácie vytvorená pre pokrytie všetkých kaprích nutričných požiadaviek. Je špeciálne upravená pre použitie v studenej vode, čo radí toto boilies pre ideálne použitie v chladných vodách (skorá jar, neskorá jeseň). Úspešnosť boilies Starbaits sa však potvrdila i počas horúcich letných dní, kedy prichádza k apatii rýb voči akýmkoľvek nástrahám. Toto boilies obsahuje rybacie a korenisté oleje, za studena rozdrvené korenie, ktoré podporujú apetít kaprov, vitamíny a minerály a enzymaticky upravené rybacie múčky. Starbaits je boilies, ktoré je konštruované výhradne z prírodných surovín, vrátane farbiva a stabilizátoru. Je to nová generácia boilies, ktorá Vás v úspešnosti posunie výrazne vpred.

4,20
(id:Coppiens)
dostupnosť: skladom

Pelety s dierkou COPPIENS

Pelety halibut s dierkou. Dá sa s nimi rozkrmiť ryba, no dajú sa dať i na háčik.
Halibut čierny priemer 8,14,20mm
Halibut červený, priemer 8,14,20mm

1,80
(id:CZ)
dostupnosť: skladom

Method Feeder Pellets 3mm

Ochutené Halibut pelety pre lov na feeder a method feeder,alebo na obohatenie krmiva.

120g

3,-
(id:CZ1531)
dostupnosť: skladom

Rapid Method Micro Pellet

Rapid Method Micro pelety s rýchlim účinkom. Je to novinka pri love na method feeder .

Sú obohatené s obzvlášť účinnými arómami ktoré prilákajú rybu aj z veľkej vzdialenosti .

jahoda, sladký chlieb, krill, štiplavá klobása,2,5 mm

300g

3,30
(id:CZ1593)
dostupnosť: skladom

Rapid Method Nano Pellet

Rapid Method Nano pelety s rýchlim účinkom. Vďaka výrazne menším zrnkám je ešte účinnejší ako Rapid Method Micro pelety preto sú vhodné na už bezvýchodiskovú situáciu pri vode .

Jahoda – med , Klobása - cesnak, Sladký color mix, Čokoláda - pomaranč

1,5mm

300g

4,60
(id:CZ2119)
dostupnosť: skladom

Big Carp - Catfish Pellets 800g - 28mm -

Potápavé pelety s vysokou výživovou hodnotou, v prvom rade na kapitálne ryby a sumcov. Vysokú účinnosť majú v letnom období pri vyššej teplote vody.DOBA ROZPADU: 8- 12 hodín

5,50
(id:CZ5145)
dostupnosť: skladom

XXL Boilies -

XXL Boilies je extrémom s vysokou kvalitou pre lov trofejných kaprov a sumcov. Boilie je zložené
z cesnaku a pečene, krvných a rybích múčiek. Kombinácie Ryba /Pečeň/ Cesnak / Krv/ Amino.
a Krvavý červ /Priadka morušová/Planktón /Komárie larvy/ Aminoatraktor

14,50
(id:Demon)
dostupnosť: skladom

Boilies STARBAITS Hot Demon 1kg 20mm

Hot Demon je receptúra boilies novej generácie vytvorená pre pokrytie všetkých kaprích nutričných požiadaviek. Je špeciálne upravená pre použitie v studenej vode, čo radí toto boilies pre ideálne použitie v chladných vodách (skorá jar, neskorá jeseň). Úspešnosť boilies Starbaits Hot Demon sa však potvrdila i počas horúcich letných dní, kedy prichádza k apatii rýb voči akýmkoľvek nástrahám. Toto boilies obsahuje rybacie a korenisté oleje, za studena rozdrvené korenie, ktoré podporujú apetít kaprov, vitamíny a minerály a enzymaticky upravené rybacie múčky. Starbaits Hot Demon je boilies, ktoré je konštruované výhradne z prírodných surovín, vrátane farbiva a stabilizátoru. Je to nová generácia boilies, ktorá Vás v úspešnosti posunie výrazne vpred.

4,40
(id:global)
dostupnosť: skladom

Global boilies 20mm 1kg

Grab & Go boilies je vytvorené z precízne vybraných komponentov s ideálnou kombináciou atraktantov. Nutrične vyvážené receptúry sú vhodné ako na kratšie výpravy a rýchle chytanie, tak aj na dlhodobé zakrmovanie. Boilies po vhodení do vody okamžite začína pracovať a lákať kapry.

11,30
(id:Luto)
dostupnosť: skladom

EXTRA CARP MAGIC SQUID BOILIE 20MM/1KG

EXTRA CARP PŘEDSTAVUJE BOILIE VÍTĚZŮ! Toto boilie získalo již 2x druhé místo a jedenkrát celkové vítězství v mezinárodním závodu MACONKA CUP v MAĎARSKU! Každý rok na bedně mezi nejlepšími!

Receptura nové generace, která je vyrobena z vysoce kvalitního ptačího zobu, obohacená na přírodní extrakty, betain, játrový prášek, GLM extrakt, kvasnice a další čistě přírodní atraktory. Toto boilie obsahuje 15%-20% (příchutě super halibut a robin red obsahují 20%) čerstvého kalamáru z jaderského moře, které se přidává rozmixované do vajec při výrobě boilie. Hrubá struktura boilie umožňuje okamžité uvolnění atraktoru do vody. Díky pečlivě vybranému složení komponentů je toto boilie snadno stravitelné a má okamžitou účinnost a mezi jeho další velké přednosti patří, že nevyžaduje velké krmné kampaně, jelikož kapr na něj reaguje okamžitě.

Vřele vám toto boilie doporučujeme, jelikož to splní i vaš rybářský sen. Jedná se skutečně o vysoce kvalitní výrobek a o tom se můžete přesvědčit sami. Boilie bylo testováno v roce 2014 na různých evropských revírech a výsledky byli přímo ohromující.

19,-
(id:NGT)
dostupnosť: skladom

EXTRA CARP BOILIE 5KG

Kŕmne Boilies vo výhodnom balení.
Tento rad vnadiacich boilies zachováva vysoký podiel proteínov, vitamínov, minerálov a aróm. Pretože sú tieto boilies ľahko a rýchlo stráviteľné, umocňujú u rýb pocit hladu a nabádajú ich k ďalšiemu doplneniu energie. Túto sériu vnadiacich boilies možno užiť počas celého roka a sú vynikajúce, keď potrebujete stiahnuť rybu na kŕmne miesto.
Monster Crab - Pineapple
Liver - Black Pepper
Chilli - Plum
Chilli - Robin Red
Tuna - Peach
Squid - Krill

12,20
(id:probiotic)
dostupnosť: skladom

Boilies STARBAITS Probiotic Scopex & Krill 1kg 20mm

Po vzore všetkých nástrah v rade Probiotic je boilies plné prírodných ingrediencií a derivátov, ako sú mlieko, kokos, kvasnice, betaín, extrakty z pečene, rôzne druhy minerálov a olejov, ktoré sú tak potrebné pre výživu kapra. Vďaka tomuto zloženiu sa stáva pre rybu len ťažko odolateľným sústom. Prísny výber, kvalita a čerstvosť jednotlivých surovín sú základom vysokej atraktivity a výkonnosti tohto boilies. Vysokú atraktivitu tohto boilies vytvára správna kombinácia jednotlivých zložiek a precízne vybraných tekutých atraktorov. Vďaka svojmu zloženiu je vhodné aj na dlhodobé kŕmne kampane. Výborných výsledkov dosahuje v chladnej vode.

12,20
(id:probiotic)
dostupnosť: skladom

Boilies STARBAITS Probiotic Peach & Mango 1kg

Zloženie:

• sladké aróma tropického ovocia, kyselina maslová

• rýchlo rozpustný pečeňový prášok, betaín a kvasnice

• jemné múčky zo semien bohaté na minerály a olejeObdobie:

• celoročny rybolov (výborne funguje v chladnej vode)Vnadenie:

• stredne masívne vnadenieLokalita:

• bahnité i piesočnaté dnoSelektívnosť rýb:

• univerzálna nástraha na veľké i menšie kapreRýchlosť nástrahy:

• rýchla nástraha na kratšie výpravy a pretekársky rybolov


12,20
(id:probiotic)
dostupnosť: skladom

Boilies STARBAITS Probiotic Pineapple 1kg

Pro Pineapple (ananas) je ďalším členom úspešných nástrah z radu Probiotic. Je to nutrične bohatá nástraha ľahko rozpoznateľná kaprom ako zdroj potravy. Rovnako ako ostatné boilies a komponenty je aj Pro Pineapple plné prírodných ingrediencií a derivátov ako sú kvasnice, betaín, extrakt z pečene, minerály, oleje, ktoré sú pre kapry prirodzené a potrebné pre ich výživu. Vďaka tomuto zloženiu sa Pro- Pineapple stáva pre kaprov neodolateľným sústom. Komponenty pre výrobu tohto boilies sú vyberané veľmi starostlivo z tých najkvalitnejších surovín. Správna kombinácia všetkých zložiek s komplexom tekutých atraktantov prispieva k rýchlemu prilákaniu kaprov. Vďaka jeho zloženiu je toto boilies vhodné aj na dlhodobé kŕmne kampane a výpravy.

4,20
(id:Pstruhové pelety)
dostupnosť: skladom

Pelety kŕmne pstruhové vážené

Pelety rybacie na chov pstruha. v krmnom mieste priláka akúkoľvek rybu cena je za 1 kg.

14,-
(id:red one)
dostupnosť: skladom

Boilies STARBAITS Probiotic Red One

Probiotic Red One boilies od popredného kaprárskeho špecialistu francúzskej firmy Starbaits sa stala vo veľmi krátkom čase veľmi obľúbenou. Pôvodne bolo toto boilies určené iba pre anglický trh avšak pri testovaní potvrdilo svoje výborné výsledky aj v Európe. Jeho zloženie je rovnaké ako u verzie Probiotic, ale pridaním jednotlivých druhov korením a vysoko atraktívneho Robin Redu sa toto boilies stalo úspešným i v chladných vodách. Keď ryby neberú v prehriatych vodách a treba skúsiť niečo výrazné, tak správnou voľbou je použite Probiotic Red. Toto boilies sa výborne osvedčilo pri love na slovenských aj maďarských vodách!!

Priemery:20, 24mm

14,50
(id:sk30)
dostupnosť: skladom

Boilies STARBAITS SK30 1kg

Boilies SK 30 je nová generácia boilies rady Concept, špeciálne vyvinutej pre splnenie nutričných požiadaviek kaprov od popredného francúzskeho kaprárskeho špecialistu firmy Starbaits. Boilies Starbaits SK 30 je vytvorené z vysoko kvalitných a čisto prírodných surovín, bez akéhokoľvek použitia syntetických príchutí. Boilies SK30 obsahuje len vybrané suroviny majúce extrémne vysokú lákaciu schopnosť (výťažok z kalmára a krilu, rybiu múčku sušenú pri nízkej teplote a rozpustné rybie proteíny).Unikátna skladba amino-kyselín a mastných kyselín priťahuje najmä veľké kapry. Špeciálne upravený prírodný olej, známy svojou stimuláciou rybích čuchových orgánov, napomáha ľahkej lokalizácii nástrahy.

Toto boiles vyvoláva u rýb silnú závislosť pri dlhších výpravách, avšak vďaka jeho ľahkej stráviteľnosti nedochádza k efektu nasýtenia. Patrí medzi najúspešnejšie nástrahy pri dlhodobejších pretekoch v love kaprov. Rýchly návyk na toto boilies spôsobuje časté vracanie sa rýb na kŕmne miesto, čo má za následok zvýšené množstvo záberov na Vašich udiciach

13,-
(id:sports)
dostupnosť: skladom

Quantum Radical Crazy Clinic - obaľované boilies 24mm

Revolúcia v kaprárine. Dvojvrstvové boilies, s ovocnou náplňou obsahujúcou minipelety. Quantum Radical boilies Bláznivá klinika spôsobily šialenstvo už pri ich testovaní. CLINIC Boilies sú kombinácia 2 tvrdostí a vôní. neodolateľné pre veľkých kaprov.

16,-
(id:sports)
dostupnosť: skladom

Tigre orechy - boilies na kaprov 20mm

Tigre orechy - boilies na kaprov

Top Boilie na kapra z tigrích orechov s vysokým podielom pozemných a kúskami čiernych tigrích orechov doplnený sušenými kobylkami, sójovou múčkou a vaječného albumínu. Tieto Boilie rýchlo uvoľňujú arómu pod vodou, pri tom zostáva dlho uchytená na háčiku.

16,-
(id:Sports)
dostupnosť: skladom

20mm/1kg Radical Boilie Yellow Zombie - ananasove boile

Ten najsladší a najčistejší ananás aký ste doteraz nepoznali - to sú boilies Zellov Zombie. Orginálne LEN prírodné komponenty. Preukázaná okamžitá reakcia kaprov na tieto sladké ananasové pokušenia
Yellow Zombie boilies - jedinečné boilies čistej ananasovej príchute
Najsladšie ovocné pokušenie od vzniku boilies!
Nástraha budúcnosti, pretože Radical používa iba prírodné komponenty.
Úspech našich nástrah je v:
- skutočných kúskoch ovocia pre "chrumkavý" efekt
- sladký ovocný nektár pre arómu a chuť namiesto umelých sladidiel
- nástrahy aktívne a okamžite vo vode fungujú vzhľadom na to, že neobsahujú konzervanty
- najvyššia kvalita múčok spúšta šialenú žravosť u kaprov a zaisťuje rýchle trávenie

Minimálna skladovateľnosť 24 mesiacov.
Nie je vhodné pre ľudskú konzumáciu!
Používajte výhradne na lov rýb!
Obsahuje sóju, pšeničné a kukuričné produkty, kúsky z ovocia, sušené ovocie, vaječný albumín. Proteíny 28%;
tuky 4,5%; vláknina 2%; popol 4,5%.

12,90
(id:sports)
dostupnosť: skladom

Radical Boilie Bloody Chicken 16mm/1kg

Kuracie boiles - mäsovo kuracia aróma boilí atraktívna predovšetkým na veľkých kaprov.
Boilies Quantum Radical si získali svojich priaznivcov hlavne pre ich skutočnú účinnosť.
Bloody Chicken boilies v ničom nezaostávajú za Hot Chili, ale ich zloženie je postavené na kvalitnom mäsovom základe.
Sú veľmi účinné počas celého roka a ryby sa skutočne dajú naučiť chodiť na lovné miesto vyhľadávať tieto boilies.
Sú vyrábané v priemere 16, 20 a 24 mm, k obom typom boiles je dostupný aj dip a plávajúce boilies vo veľkosti 16 a 20mm.

16,-
(id:sports)
dostupnosť: skladom

20mm/1kg Radical Boilie Rubby Dubby - rybacie boilies

TChytacie boilies z natural komponentov. Boile jedinečne vyrobené výhradne z prírodných zložiek. V štruktúre boilí nájdete veľké množstvo častí drvených rýb , kreviet,.. Presvedčte sa aj vy o sile NATURÁLNYCH boilies množstvom úlovkov. Bez KONZERVANTOV.

Radical "Rubby Dubby" boilies nové mäsové pokušenie pre lov rýb. Návnada budúcnosti, ktorá obsahuje iba prirodzené zložky a reálne časti čerstvých rýb a kreviet v celej svojej šruktúre, čo spôsobuje crunch efekt (chrumkajúci efekt). Boilies obsahuje najkvalitnejšie rybie oleje a arómy a odoláva nárazom malých rýb a prúdoom vody, len tá najlepšia kvalita umožňuje vyrábať tieto boilies bez konzervantov.

16,-
(id:Sports)
dostupnosť: skladom

20mm/1 kg boilies Radical Boilie Pink Tuna

boilies Radical Boilie Pink Tuna

Ružová farba s príchuťou ryby - to sú atribúty našeho nového boilies! Výborná príchuť na lov kaprov v teplých letných dňoch a následne chladnej jeseni. Prečo je taká účinná? Boilies sú vyrobené z vysokokvalitných zmesí s obsahom bielkovín a rybej múčky.
Ružová farba s príchuťou ryby - to sú atribúty našeho nového boilies! Výborná príchuť na lov kaprov v teplých letných dňoch a následne chladnej jeseni. Prečo je taká účinná? Boilies sú vyrobené z vysokokvalitných zmesí s obsahom bielkovín a rybej múčky. Nápadná rúžová farba je pre kaprov tiež veľmi zaujímavá. Vyrába sa v priemeroch 16,20 a 24mm.

12,90
(id:sports)
dostupnosť: skladom

boilies Radical Boilie Vampire Garlic 20mm/1 kg

Príchuť cesnaku určite každý rybár veľmi dobre pozná a preto vie, že je obzvlášť účinný najmä v chladnej vode. Preto prinášame túto novú radu boilies s príchuťou cesnaku v kombinácii s čerstvou mätou. Naši testeri s nimy dosiahli ohromujúce výsledky!

16,-
(id:sports)
dostupnosť: skladom

Punky Monkey Boilie - Jahodovo banánové s kokosom

Tieto boilies prilákajú k háčiku aj toho najväčšieho lenivca. Omamujúca príchuť pre ryby zložená z lesných jahôd, banánu a kokosového orecha. Všetky príchute zmiešane podľa najmodernejších štúdii biológie krmív. Nič lepšie tu ešte nebolo, novinka roku!
Dostupná v priemeroch 16, 20, 24mm

13,-
(id:Sports)
dostupnosť: skladom

Quantum Radical Crazy Clinic - obaľované boilies 20mm

Revolúcia v kaprárine. Dvojvrstvové boilies, s ovocnou náplňou obsahujúcou minipelety. Quantum Radical boilies Bláznivá klinika spôsobily šialenstvo už pri ich testovaní. CLINIC Boilies sú kombinácia 2 tvrdostí a vôní. neodolateľné pre veľkých kaprov.

16,-
(id:sports)
dostupnosť: skladom

Quantum Radical Dirty Devil - mäsovo-mušľové boilies

Celoročné boilies obsahujúce múčku z mušlí, krvná múčka, vodné blchy, dafnie, červy v kombinácii s atraktívnym korením a tmavej farbe, ktorá láka všetky nedôverčivé ryby v okolí.
Celoročné boilies tmavej farby, ktoré špeciálne láka kapra na miestach, kde už nereaguje na nápadné farebné návnady.

TOPlist