aktualizované: 25.09.2023 09:32:06

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Naskladnili sme
TOVAR-NOVINKA
Sensas Posilňovač Carpix Kapor 300 g
4,00 €
dostupnosť: skladom
Plovoucí boilies Fluo STARBAITS SK30 80g Vyberte si
8,90 €
dostupnosť: skladom
Boilies STARBAITS SK30 Vyberte si
14,50 €
dostupnosť: skladom
SK 30 - DIP 200ml Dip STARBAITS SK30 200ml
10,00 €
dostupnosť: skladom
Prístrešok Fast
50,00 €
dostupnosť: skladom
Global boilies 20mmVyberte si
5,60 €
dostupnosť: skladom
Boilies STARBAITS Hot Demon 1kg 20mm
14,50 €
dostupnosť: skladom
POP-UP HOT DEMON FLUOVyberte si
8,90 €
dostupnosť: skladom
Dip STARBAITS Hot Demon 200ml
10,00 €
dostupnosť: skladom

Radenie podľa: 
celkom 16 položiek

6,50
(id:CZ0809)
dostupnosť: skladom

All Seasons Method Box + 20C° - 500g -

Pri vývoji zloženia All Season Method Boxu sme kládli veľký dôraz na zaradenie kvalitných peliet . Preto boli do zmesi zaradené pelety prémiovej kvality od holandskej firmy Coppens. Zatiaľ čo pelety Intensiv so zrnitosťou 1,5 milimetra prejavia svoj vábivý účinok takmer okamžite po vstupe do vody, pelety Premium Selected Halibut a Red Premium Selected sa vďaka vyššiemu obsahu rybieho tuku postupne rozpúšťajú a udržia tak ryby pri kŕmení až 2- 3 hodiny .Súčasťou zmesi sú aj pelety Premium Carp, ktoré poskytujú ľahko stráviteľné sacharidy a vďaka nízkemu obsahu oleja dobre fungujú aj v chladných vodách. Je to skutočná pochúťka pre veľké kapry. Vitamíny, esenciálne oleje a rybie oleje v peletách priťahujú ryby ako magnet. Vďaka svojmu zloženiu sa dá efektívne použiť v každom ročnom období. Jeho aplikácia je jednoduchá, požadovanú konzistenciu dosiahnete pridávaním tekutiny po troškách a priebežným pretrepávaním obsahu krabičky. Najmä v teplom počasí sa oplatí z času na čas už namiešané pelety navlhčiť. Dá sa efektívne použiť aj v divokých vodách a zle zarybnených jazerách. Odporúčame špeciálne pre feederových rybárov, ale každý kŕmny materiál sa s ním dá zhmotniť.

6,50
(id:CZ0847)
dostupnosť: skladom

R2 PVA pellet mix +20 C° - 500g -

Pri vývoji zloženia zmesi peliet R2 PVA sme kládli veľký dôraz na to, aby v boxe boli pribalené pelety vysokej kvality. Univerzálna základná verzia, ktorá sa dá efektívne využiť v každom ročnom období, obsahuje prémiové pelety Intensiv, Premium Select, Red Premium Selected a Premium Carp od holandskej firmy Coppens. Verzia +20 Celsius sľubuje veľké úlovky aj v letných horúčavách , v ktorej sa nachádzajú peletky od holandského výrobcu Premium Select spoločne s peletkami Green Betain, Red Premium Select a Premium Carp. Podiel peliet a v nich obsiahnutých zvýrazňovačov chuti do jedla, éterických olejov, rybích olejov a vitamínov priťahuje ryby ako magnet aj v časoch slabého rybolovu. Vďaka svojmu zloženiu sa dá efektívne použiť v každom ročnom období. Jeho aplikácia je jednoduchá, požadovanú konzistenciu dosiahnete pridávaním tekutiny po troškách a priebežným pretrepávaním obsahu krabičky. Najmä v teplom počasí sa oplatí z času na čas už namiešané pelety navlhčiť. Dá sa efektívne použiť aj v zle zarybnených jazerách a divokých vodách. Odporúčame špeciálne pre feederových rybárov, ale každý kŕmny materiál sa s ním dá zhmotniť.

4,80
(id:CZ0861)
dostupnosť: skladom

R2 PVA Green booster - 75 ml - ananás -

Rovnako ako u dravých rybách tak aj u mierumilovných rybách vieme zvýšiť svoje šance , ak nejakým vizuálnym podnetom vzbudíme v rybe záujem. Zelený booster nám s tým pomáha - okrem toho, že obsahuje množstvo látok zvyšujúcich chuť do jedla, - vytvára pod vodou efekt podobný dymu. Vďaka svojim zdvíhacím vlastnostiam pôsobí pútavo horizontálne aj vertikálne okolo ponúkanej nástrahy. Má hustejšiu textúru preto je vhodná na návnadu aj kŕmnu zmes , ale dá sa použiť aj na zatraktívnenie PVA obsahu . Skvelá alternatíva vo vodách chudobných na ryby alebo ak chceme dosiahnuť rýchle výsledky.

3,50
(id:CZ1901)
dostupnosť: skladom

Raketa na zakrmovanie - 4,8x15cm -

Raketa na zakrmovanie - 4,8x15cm -

4,-
(id:CZ1918)
dostupnosť: skladom

Raketa na zakrmovanie - 5,0x20cm -

Raketa na zakrmovanie - 5,0x20cm - CZ1918

9,-
(id:CZ2514)
dostupnosť: skladom

Drvič peliet -

Ručný drvič na malé a stredne veľké pelety a boilies nám umožňuje vytvoriť prvotriednu návnadu na prilákanie a udržanie rýb na lovnom mieste, ktorá sa v kombinácii s partiklom pre ne stáva neodolateľnou. Rozdrvením peliet a boilies ich doslova otvárame a tým znásobujeme pôsobenie vo vnútri ukrytých lákadiel pre ryby.

Priemer: 100 mm

3,60
(id:CZ3895)
dostupnosť: skladom

Power Gum - Feeder guma

Novo vyvinutá feeder guma. V 0,6 – 0,8 mm prevedení je určená na lov karasa a „bielej“ ryby a v 1,0 – 1,25 mm prevedení na lov kapra, amura a lov v riekach.

priehľadný

6,50
(id:CZ5287)
dostupnosť: skladom

Tempo Needle & Scissors Set - Praktická sada -

Praktická sada pozostávajúca z troch rôznych navliekacích ihiel, vrtáka na boilies, testovača a uťahovača uzlov a praktických nožníc. Navliekacie ihly sú v prevedení s ochranným krytom. Nožnice sú určené na strihanie vlascov, ale aj spletaných šnúr. Je to praktická pomôcka, ktorá by nemala chýbať vo výstroji žiadneho rybára.

49,-
(id:CZ7472)
dostupnosť: skladom

Pop Up Shelter - Pop Up stan - camou -

Už žiadne stresy pri outdoorových aktivitách . Sekundový stan Pop UP ktorý sa sám postaví je dokonalá ochrana pred slnkom, vetrom a dažďom.

Silná kovová konštrukcia.

hmotnosť: 2,5 kg

miery: 150x150x180 cm

prepravné miery: 67 x 9 cm

3,70
(id:CZ8097)
dostupnosť: skladom

Kompletná koncová montáž na Method Feeder - - 1ks -

Koncová montáž pozostávajúca z kvalitného Method košíka , s kvalitným háčikom a nástrahovým tŕňom na 10 cm dlhom náväzci z pevnej spletanej šnúry.

10,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Filetovací nôž Delphin SPIKE

Delphin SPIKE je filetovací nôž vyznačujúci sa výbornými vlastnosťami a veľmi priaznivou obstarávacou cenou. Jeho ostrá čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a ideálne poslúži pri spracovaní mäsa ale aj iných surovín potrebných pre prípravu pokrmov.

Nôž disponuje ergonomicky tvarovanou rukoväťou z tvrdeného ABS plastu. Celá rukoväť je navyše opatrená gumovým protišmykovým povrchom, vďaka čomu výborne sedí v každej dlani. Na konci rukoväte sa nachádzajú tri otvory, ktoré vytvárajú zaujímavý dizajnový prvok, ale taktiež môžu slúžiť napríklad na zavesenie noža.

SPIKE je dodávaný spolu s ochranným plastovým puzdrom na čepeli.

Technické parametre:
Dĺžka noža: 29cm
Dĺžka čepele: 16,5cm

8,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Filetovací nôž Delphin B-MAXI

Jednoduchý "fileťák" B-MAXI má extra ohybnú čepeľ, vďaka ktorej rýchlo nafiletujete rybu či spracujete mäso. Čepeľ a puzdro je výraznej zelenej farby, a tak sa vo vašej rybárskej výbave nestratí. Hodí sa aj ako skvelý spoločník do dielne a záhrady. Je veľmi ľahký, dodáva sa s bezpečným plastovým puzdrom.

Technické parametre:
Celková dĺžka: 285mm
Dĺžka čepele: 153mm
Výška čepele: 20mm
Hrúbka čepele: 1,2mm
Materiál čepele: nehrdzavejúca oceľ
Hmotnosť: 58g

12,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Filetovací nôž Delphin YAPAN

YAPAN je najvyšším radom série filetovacích nožov Delphin. Je vyrobený z kvalitnej japonskej nehrdzavejúcej ocele 440C, ktorá sa dobre brúsi a skvelo drží ostrie. Má veľmi komfortnú pogumovanú rukoväť s príjemným úchopom. Práca s týmto nožom bude zábavou. Hrot čepele je úzky, aby ste vedeli komfortne pracovať aj s najmenšími kusmi mäsa a detailne sa venovať napr. vyberaniu kostí. YAPAN si však určite obľúbia aj manželky rybárov, keďže filetovacie nože sú veľmi vhodné pri práci v kuchyni. Krájanie mäsa, ovocia a zeleniny... Možnosti sú takmer neobmedzené. K nožu YAPAN sa dodáva praktické koženkové puzdro s možnosťou zavesenia na opasok.

Technické parametre:
Celková dĺžka: 320mm
Dĺžka čepele: 180mm
Výška čepele: 18mm
Hrúbka čepele: 1,3mm
Materiál čepele: nehrdzavejúca oceľ
Hmotnosť: 124g

11,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Nerezový hrnček Delphin QUEEN

Kvalitný hrnček z nerezovej ocele, ktorý by nemal chýbať na žiadnej vašej výprave. Vďaka použitému materiálu a konštrukcii stien ostáva samotný hrnček z vonkajšej strany chladný aj pri horúcich nápojoch. Výborné termoizolačné vlastnosti umožňujú pri horúcom nápoji hrnček bez problémov držať, ale taktiež pomáhajú dlhšie udržať požadovanú teplotu nápoja v norme.

Jedinečný ružový dizajn jasne napovedá, že tento hrnček je určený pre všetky správne rybárky a dokonale dopĺňa sériu produktov QUEEN.

Technické parametre:

Objem: 300ml

58,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Bunda Delphin CruiserCROS 5T

Vrchné oblečenie ponúkajúce excelentnú ochranu voči nepriaznivým podmienkam a to najmä dažďu a vetru. Delphin CruiserCros 5T je svojimi parametrami vhodný najmä na prechodné obdobie jari a jesene, kedy je počasie často nevyspytateľné. Vodeodolný materiál použitý na vonkajšiu vrstvu bundy aj nohavíc sa vyznačuje vodným stĺpcom 5000mm, kompletne podlepenými švami a odolnosťou voči vetru. Tieto parametre zaručujú komfort a ochranu počas vašich rybárskych výprav, bežného nosenia či iného pobytu v prírode.
Vnútorná strana bundy je opatrená sieťovinovou látkou, ktorá zamedzuje dotyku kože s vonkajším materiálom, čím výrazne obmedzuje potenie. Okrem toho je na dotyk veľmi príjemná čím zvyšuje pohodlie počas nosenia. Na golieri sa nachádza jemný fleece, vďaka čomu nehrozí nepríjemný dotyk na krku, či škrabanie. Vo vnútri je aj veľmi praktické zipsovateľné vrecko, vhodné napríklad na doklady, či iné cennosti. Dve vrecká sa nachádzajú aj na vonkajšej strane bundy, pričom disponujú vodeodolnými zipsami, vďaka čomu nehrozí zatečenie vody do vnútra. Bundu je možné zapnúť pomocou odolného zipsu, ktorý je z vonkajšej strany prekrytý lemom, čím je chránený pred vodou a vetrom. Pás bundy disponuje sťahovateľnými gumičkami, ktoré podstatne prispievajú k udržaniu tepla vo vnútri a minimalizujú možnosť podfúknutia.
Samozrejmosťou na bunde je kapucňa, sťahovateľná dvoma gumičkami. Kapucňu je navyše možné odopnúť pomocou zipsu a bundu tak využívať aj bez nej. Rukávy bundy sú na zápästiach vybavené sťahovateľnými páskami so suchým zipsom ale aj integrovaným ochranným rukávom na dlaň, cez ktorý je možné prestrčiť palec.
Pri praní odporúčame použiť špeciálny prací prostriedok na funkčné oblečenie, prať pri max. 30°C, nežmýkať, nežehliť a v prípade potreby použiť impregnačný prípravok, ktorý obnoví vodoodpudivú úpravu vonkajšieho materiálu.

48,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Nohavice Delphin CruiserCROS 5T

Vrchné oblečenie ponúkajúce excelentnú ochranu voči nepriaznivým podmienkam a to najmä dažďu a vetru. Delphin CruiserCros 5T je svojimi parametrami vhodný najmä na prechodné obdobie jari a jesene, kedy je počasie často nevyspytateľné. Vodeodolný materiál použitý na vonkajšiu vrstvu bundy aj nohavíc sa vyznačuje vodným stĺpcom 5000mm, kompletne podlepenými švami a odolnosťou voči vetru. Tieto parametre zaručujú komfort a ochranu počas vašich rybárskych výprav, bežného nosenia či iného pobytu v prírode.
NOHAVICE

Jednou z hlavných výhod nohavíc je vyvýšený pás v oblasti krížov, čím bude spodná časť vášho chrbta dokonale chránená. V oblasti zadku a kolien sa nachádza zosilnená čierna látka, ktorej úlohou je ochrana pred znehodnotením, týchto používaním najviac náchylných častí nohavíc. Zároveň efektne prispieva k celkovému dizajnu, ktorý dotvárajú aj štýlové traky s logami značky Delphin.

V spodnej časti nohavíc sa nachádza zips a zároveň aj sťahovateľné pásky, umožňujúce prispôsobiť šírku v oblasti členku, či úplne obopnúť lem okolo obuvy. Dve bočné vrecká sú vybavené vodeodlnými zipsami, vďaka čomu nehrozí zatečenie vody do vnútra.

Pri praní odporúčame použiť špeciálny prací prostriedok na funkčné oblečenie, prať pri max. 30°C, nežmýkať, nežehliť a v prípade potreby použiť impregnačný prípravok, ktorý obnoví vodoodpudivú úpravu vonkajšieho materiálu.