aktualizované: 23.11.2020 15:53:09

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Naskladnili sme
TOVAR-NOVINKA
3000 Carpes Rouge (kapr červený) 1kg
5,50 €
dostupnosť: skladom
Sensas Posilňovač Carpix Kapor 300 g
3,90 €
dostupnosť: skladom
Plovoucí boilies Fluo STARBAITS SK30 80g Vyberte si
8,90 €
dostupnosť: skladom
Boilies STARBAITS SK30 1kg
14,50 €
dostupnosť: skladom
SK 30 - DIP 200ml Dip STARBAITS SK30 200ml
9,40 €
dostupnosť: skladom
Prístrešok Fast
45,00 €
dostupnosť: skladom
Global boilies 20mm 1kgVyberte si
4,40 €
dostupnosť: skladom
Boilies STARBAITS Hot Demon 1kg 20mm
14,50 €
dostupnosť: skladom
POP-UP HOT DEMON FLUOVyberte si
8,90 €
dostupnosť: skladom
Dip STARBAITS Hot Demon 200ml
9,40 €
dostupnosť: skladom

Radenie podľa: 

3,-
(id:Cralusso)
dostupnosť: skladom

Nahradný set CRALUSSO antena

Nahradný set CRALUSSO antena

2,70
(id:cz)
dostupnosť: skladom

2in1 Turbo Pelety - 500g

Rýchlorozpustné pelety vhodné na samotné zakrmovanie . Môžu sa pridať aj do krmiva , PVA alebo prevrtané aj na háčik .

23,-
(id:CZ2927)
dostupnosť: skladom

BUG Zapper svetlo s UV lapačom hmyzu -

Svetlo s vysokosvietivými a úspornými LED diódami a so zabudovaným UV lapačom hmyzu a komárov. Pracuje v 4 módoch:: vypnuté, zapnuté svetlo, zapnuté svetlo + UV lapač, zapnutý UV lapač. Napájanie zabezpečuje zabudovaná 2000 mAh nabíteľná batéria. Dĺžka prevádzky na jedno nabitie: svetlo = 8 hod, UV lapač = 9 hod, svetlo + UV lapač = 5 hod. Efektívna dosah: 30 - 40 m2.

3,-
(id:CZ4617)
dostupnosť: skladom

Aroma Liquid Plus - 200ml - jahoda -

Aroma Liquid je aromatizovaným dipom určeným k zatraktívneniu vnadiacich a krmítkových zmesí alebo boilies . Jedna fľaša postačí na dochutenie 15 až 20 kg vnadiacej zmesi .
PVA priateľ

28,-
(id:CZ6605)
dostupnosť: skladom

OP – skladací podberák -

Veľký pevný podberák ktorého hlava sa počas prepravy dá sklopiť na polovicu , čím sa jeho transport stáva oveľa pohodlnejším, lebo zaberie menej miesta. Pogumovaná sieťka sa ľahko čistí a nezachytávajú sa do nej háčiky. Obruč je patrične pevná, dobre znáša zaťaženie . Adaptér je zo spevneného plastu ktorý jedným pohybom dokážeme nasadiť na rúčku . Koniec rúčky je pogumovaný pre pevný úchop pri podoberaní rýb .

60x70x180cm

27,-
(id:CZ7481)
dostupnosť: skladom

Roller na boilies -

Pomocník pri domácej výrobe boilies.

12,-
(id:CZ9538)
dostupnosť: skladom

Pocket Grip - Predator-Z vylovovacie kliešte -

Pocket Grip - Predator-Z vylovovacie kliešte -

9,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Signalizátor záberu Delphin HADES

Delphin HADES je cenovo veľmi dostupný elektronický signalizátor záberu. Ponúka základné funkcie svetelnej a zvukovej signalizácie. Je vybavený jednou záberovou LED diódou a detekuje záber v oboch smeroch. Jeho ovládanie je naozaj veľmi jednoduché a zvládne ho každý. Na spodnej strane sa nachádza vstup pre 2,5mm jack konektor, a preto je možné aj pripojenie závesného signalizátora záberu so zabudovanou svetelnou signalizáciou. V prednej časti sa nachádzajú dva otočné ovládače. Vrchný ovládač slúži okrem ovládania hlasitosti aj ako vypínač s aretáciou. Spodným ovládačom si viete nastaviť požadovanú výšku tónu. Signalizátor je vodotesný, takže sa oň nemusíte obávať ani počas daždivých dní. Napájanie je prostredníctvom 1 x 9V batérie. Pri odbere 12 kusov signalizátorov HADES vám budú doručené v peknom prezentačnom obale, ktorý slúži na priamy predaj vo vašej predajni. Tento obal je vyhotovený v kombinácii zelenej a čiernej farby, a zaujme na prvý pohľad.

15,-
(id:delphin)
dostupnosť: skladom

Signalizátor DELPHIN RUNER 9V

Signalizátor RUNER od značky Delphin je bezkonkurenčným signalizátorom v pomere cena / výkon / kvalita.Výrazný, moderný dizajn Vás upúta od prvého momentu. Celé telo signalizátora je robustné, odolné a čo je veľkou výhodou- pogumované. Ďalším nesporným kladom tohto signalizátora je pákový prepínač umiestnený v spodnej časti.Pomocou neho je možné signalizátor zapnúť/vypnúť a zvoliť denný/nočný mód. Určite oceníte aj napájanie 9V batériou s extra dlhou výdržou.

Delphin RUNER ponúka:
- Svetelná a zvuková signalizácia záberu.
- Signalizácia spätného záberu.
- Nočný režim signalizátora- pozičná svietiaca
dióda (denný režim bez pozičnej diódy).
- Vysoká citlivosť záberu.
- Možnosť pripojenia svietiaceho Snag Gearu.

Batéria nie je súčasťou balenia.

60,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Delphin TELEPIKES

Tohtoročnou novinkou pre vyznávačov lovu na rybku je teskopický a zároveň veľmi ľahký uhlíkový prút určený špeciálne na tzv. lov šťúk pod špičkou prútu. Na prúte je 7 jednopätkových a ľahkých SiC očiek vyviazaných s gumenými stopermi, ktoré chránia jednotlivé sekcie pred poškodením dielov najmä pri skladaní a transporte. Sedlo navijaka je ľahké a jednoduché upínacie sedlo, aby sme znížili hmotnosť a vyváženosť prútu.

Technické parametre:
Model: 600cm/85g
Počet dielov: 7
Priemer blanku nad rukoväťou: 28,46mm
Počet očiek: 9
Transportná dĺžka: 135cm
Hmotnosť: 562g
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 46,5cm

2,-
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

L&K NADVÄZEC PRÍVLAČOVÝ WOLFRAM LEADER

L&K Wolfram Leader prívlačový nadväzec - Z L&K príslušenstva k lovu dravých rýb nesmú chýbať ani potrebne tenké a rovnako mäkké nadväzce výbornej kvality! Tento výrobok bol vyrobený z wolfrámového vlákna maximálne odolného k ostrým zubom šťúk s Duo Lock karabínkou, preto ak sú niektoré ryby hrozbou na používanú umelú nástrahu, oplatí sa použiť tento nadväzec. Vďaka rozsiahlemu spektru rozmerov ho môžu používať aj UL rybári. L&K Wolfram Leader prívlačový nadväzec - 2 ks/balenie Z L&K príslušenstva k lovu dravých rýb nesmú chýbať ani potrebne tenké a rovnako mäkké nadväzce výbornej kvality! Pri ich výrobe boli využité priaznivé vlastnosti wolfrámových vlákien. Z tohto materiálu vyrobené nadväzce sú okrem svojej ľahkosti a mäkkosti taktiež veľmi odolné voči opotrebeniu, neporadia si s nimi ani tie najostrejšie zuby šťúk. Jeho používanie znamená veľkú výhodu pri prívlači, minimálna hmotnosť nadväzca neovplyvní vlastnosti umelej nástrahy, pohyb, klesanie. Na základe týchto vlastností sú maximálne vhodné aj pri výrobe ľahkých plávajúcich montáží a montáží k lovu dravých rýb zo dna. Jeho vrchná časť je opatrená obratlíkom, na spodnej sa nachádza L&K Duo Lock prívlačová karabínka, ktorá uľahčuje výmeny nástrah. Produkt patrí k povinnej výbave pri love šťúk prívlačou. Vďaka rozsiahlemu spektru rozmerov ho môžu používať aj UL rybári.

2,50
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

CARP EXPERT OLOVO BOILIES PASTA INLINE

Rebrované priebežné olovo na klasický lov na položenú, no možno ho použiť pri ťažkých feeder a boilies metódach. Vďaka jeho ideálne rozloženej hmotnosti vieme montáž nahodiť presne a ďaleko. Na olovo aplikovaná pasta intenzívnej arómy s pomalým rozpúšťaním láka ryby dlhší čas

1,80
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

CARP EXPERT OLOVO BOILIES PASTA S OBRATLÍKOM

Najnovšími pomôckami pri modernom love kaprov sú pastové olová. Zárukou ich kvality je značka Carp Expert! Pastové olová patria do skupiny boilies oloviek, ktoré vďaka svojmu vypracovaniu s natlačenou pastou dokážeme umiestniť do najvzdialenejších miest a sú schopné arómu pasty vyžarovať dlhodobo a rovnomerne. Na olovo natlačená dobre priľnúca pasta intenzívnej arómy zas vyžaruje vábivú silu tak, že ani u najpodozrievavejších kaprov nevzbudí podozrenie. Pastové olovo je dostupné v 60-80-100-120 gramových hmotnostiach. Spotrebiteľská cena sa vzťahuje na 1 kus

3,-
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

CRALUSSO WAGLER ANTÉNOVÝ SET

Extrémne kvalitné Cralusso výrobky sa stali oprávnene známe a obľúbené u rybárov na celom svete. Vďaka geniálnej práci na vývoji, nepoznajúc kvalitatívne kompromisy, sa ich pomôcky stali nenahraditeľnými nielen u maďarských, ale i u rybárov na celom svete. K match prútom vyvinutý set antén s rôznorodou využiteľnosťou pri love jemnými technikami. Pomocou nich sa vieme rýchlo prispôsobiť meniacim sa poveternostným podmienkam výmenou stopky.

21,-
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

ENERGOTEAM OUTDOOR TAŠKA NA PÁS 27X18X10

EnergoTeam Outdoor taška na pás - 27x18x10 cm

41,-
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

THE ONE BOX NA MONTÁŽE

Ak hľadáme niečo pre skladovanie našich montáží, pri ktorom všetky naše doplnkové pomôcky dokážeme skladovať na jednom mieste, tak sme práve našli ideálny box.Nájdeme v ňom viacero menších-väčších zvlášť zatvárateľných krabičiek pre skladovanie a prenášanie našej výbavy. Pomocou cm merítka na hlavnej krabici dokážeme presne odmerať naše montáže.

16,-
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

CRALUSSO ZNAČKOVAČ NA VLASEC pink

CRALUSSO ZNAČKOVAČ NA VLASEC

0,90
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

KAMASAKI ZARÁŽKA NA BOILIES TVAR ŠÍPKA 10KS

Počas lovu s vlasovým nadäzcom je k zarazeniu nástrahy najlepším a najjednoduchším riešením používanie stopperov! Uviažme háčik s už dobre známym bezuzlovým viazaním, potom na vlasový nadväzec navlečme vybranú nástrahu a zavrime stopperom TVARU ŠÍPA. Použitie je jednoduché, len zavesme do uška vytvoreného na konci nadväzca. Dobre drží hlavne boilies nástrahy. Keďže sa stopper úplne skryje v nástrahe, nevzbudí podozrenie u kŕmiacich sa rýb.

1,20
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

KAMASAKI VIAZAČ UZLOV 4 VEĽKOSTI

Podmienkou úspešného lovu je precíznosť. Nielen pretekárski rybári, ale všetci si musia ustrážiť kvalitu výstroja, presnosť viazaní a v neposlednom rade jednotnosť slučiek na nadväzcoch. V tom nám pomáha viazač slučiek v štyroch rôznych rozmeroch, s ktorým ich vieme spraviť úplne identickými. Tak jemne vyladené plávajúce a feeder montáže ostanú dokonale rovnaké aj po výmene spôsobenej pretrhnutím, alebo zauzlením nadväzca. Už vytvorené, ale ešte napevno nestiahnuté slučky, umiestnime na stranu s adekvátnou šírkou, potom ich stiahnime. Výsledok: rovnaké ušká, úspešný rybolov.

18,-
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

ENERGO TEAM VYLOVOVACIE KLIEŠTE SO ZABUDOVANOU VÁHOU 25 LBS

Vylovovacie kliešte so vstavanou váhou majú množstvo dobrých vlastností. Začnime tým, že nezaberá veľa miesta, ich používanie je bezpečné a pohodlné. Umožňujú ľahké vyzdvihnutie ryby, ktorú si môžeme ihneď odvážiť vďaka integrovanej váhe. Popritom je to pre rybu omnoho ohľaduplnejšie, ako používanie vylovovacieho háku. Maximálna nosnosť váh 25kg/55lbs.

4,50
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

CARP EXPERT QUICK LOCK SWIVEL

Quick Lock Swivel je jedna špeciálna s obratlíkom inštalovaná rýchlospojka, s ktorou možno za pár chvíľ vymeniť nadväzec. Obratlík disponuje očkom s bezpečnostným uzáverom. Slučku nadväzca drží na mieste natiahnutá kovová obruč.

6,90
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

THE BIG ONE BOILIES NA HÁČIK 18/22MM MIX 150G

Háčikové boilies The Big One 18-22mm

Členom kolekcie Big One sú varené háčikové boilies, ktoré obsahujú zložky ako klesajúce Big One boilies s tým rozdielom, že sme zvýšili obsah hodnotných prísad.

Špeciálnymi vlastnosťami opatrené nástrahy zmäknú až po dlhom čase, preto omnoho lepšie držia na háčiku a lepšie odolajú nežiadúcim rybám (pleskáče, sumček) i vodným živočíchom (raky).

Sú vhodné aj k dlhodobejším rybačkám, keďže si nástraha aj po niekoľkých dňoch uchová konzistenciu a prirodzenú príťažlivosť.

Príchuť: Chili – Losos

Rozmer: 18-22mm

Tip: Varené

Balenie: 150g

1,20
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

CARP EXPERT STICKY GRAIN LEPIDLO NA PELETY

Lepidlo na pelety a zrnité krmivo, ktoré pomôže pri presnom diaľkovom kŕmení. S ním vieme zlepiť veľké množstvo zrnitých plodín a peliet, preto sa budú v okolí háčika po dlhú dobu zdržiavať väčšie skupiny kaprov.
250gr

11,-
(id:extracarp)
dostupnosť: skladom

NGT HLÁSIČ CAMO BITE ALARM VC-2

Kvalitní řada signalizátorů záběru v camo provedení, které se vyznačují velmi kvalitním provedením, moderním designem a spolehlivou elektronikou to jsou základní charakteristky těchto signalizátorů od anglické firmy NGT. Signalizátory jsou 100% voděodolné a nepochybně tak pracují i za těch nejsilnějších dešťů. Součástí dodávky signalizátoru, je ochranné pouzdro ze syntetické kůže. Napájení zajišťuje 12V baterie typu 23A (není součástí balení). Ve spodní části je 2,5mm zdířka k připojení příposlechu nebo swingeru.- plynulá regulace hlasitosti
- plynulá regulace výšky tónu
- paměťová 20s LED (dioda)
- záběrová LED (dioda)
- konektor na připojení svítícího swingeru nebo příposlechu
- 100% voděodolný

9,-
(id:LUTO)
dostupnosť: skladom

NGT HLÁSIČ BITE ALARM VX-2

Kvalitní řada signalizátorů záběru, které se vyznačují velmi kvalitním provedením, moderním designem a spolehlivou elektronikou to jsou základní charakteristky těchto signalizátorů od anglické firmy NGT. Signalizátory jsou 100% voděodolné a nepochybně tak pracují i za těch nejsilnějších dešťů. Součástí dodávky signalizátoru, je ochranné pouzdro ze syntetické kůže. Napájení zajišťuje 12V baterie typu 23A (není součástí balení). Ve spodní části je 2,5mm zdířka k připojení příposlechu nebo swingeru.

2,-
(id:Luto)
dostupnosť: skladom

EXTRA CARP PELLET HOLDER 13MM - 50KS

Profi zarážky na pelety - vel. 13 mm, 50 ks v blister balení.

3,-
(id:megafish)
dostupnosť: skladom

Držiak nadväzcov

Držiak nadväzcov

43,-
(id:Mikado)
dostupnosť: skladom

MIKADO Kaprárska taška CAPAX Territory /47x28x40cm/

Rybárska taška pre kaprárov. Je vyrobená z kvalitných a zosilnených impregnovanychých materiálov. Veľké predné, bočné vrecká a zakomponovaný stôl ocenia aj tí najnáročnejší kaprári. Do rybárskej tašky musí vojsť čo najviac! Preto mimo odolného materiálu je vybavená aj silnými zipsami, ktoré držia tašku pohromade. Súčasťou tašky sú rúčky a popruh. Séria tašiek CAPAX Bag boli vytvorené kaprármi pre kaprárov.

3,50
(id:mistral)
dostupnosť: skladom

AM6500207 Mistrall sumcovy klip BOOM

AM6500207 Mistrall sumcovy klip BOOM

4,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Skin Line Delphin SIXCOAT / grass 5m/25Ibs

Prvotriedna stužená šnúrka na zhotovenie kombinovaných či tuhých nadväzcov. Jadro tvorí naša spoľahlivá a overená šnúrka 6K, ktorá je potápavá a husto pletená. Poťah je tvorený pevným a odolným, avšak mäkkým materiálom.
Svojím vzhľadom sa SIXCOAT dokáže veľmi dobre prispôsobiť aktuálnym podmienkam na lovisku. Navyše, matná farba poťahu eliminuje akékoľvek odlesky koncovej montáže. Poťah je možné zo šnúrky jednoducho zvliecť a odhaliť mäkkú šnúrku, vytvárať jemné kĺbové prepojenia a vyšperkovať si tak montáž k dokonalosti. Navyše tuhosť poťahu znižuje šance na zamotanie nadväzca pri nahadzovaní, násobne zvyšuje oderuvzdornosť, kopírovanie dna a na samotnom povlaku taktiež výborne drží plastické olovo.

TOPlist