aktualizované: 25.09.2023 09:32:06

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Rybárske pruty
TOVAR-NOVINKA
Sensas Posilňovač Carpix Kapor 300 g
4,00 €
dostupnosť: skladom
Plovoucí boilies Fluo STARBAITS SK30 80g Vyberte si
8,90 €
dostupnosť: skladom
Boilies STARBAITS SK30 Vyberte si
14,50 €
dostupnosť: skladom
SK 30 - DIP 200ml Dip STARBAITS SK30 200ml
10,00 €
dostupnosť: skladom
Prístrešok Fast
50,00 €
dostupnosť: skladom
Global boilies 20mmVyberte si
5,60 €
dostupnosť: skladom
Boilies STARBAITS Hot Demon 1kg 20mm
14,50 €
dostupnosť: skladom
POP-UP HOT DEMON FLUOVyberte si
8,90 €
dostupnosť: skladom
Dip STARBAITS Hot Demon 200ml
10,00 €
dostupnosť: skladom
Rybárske pruty...
Kliknite si na podsekciu
RYBÁRSKE PRÚTY AWA-SHIMA

 


 
Fabriky, v ktorých sa vyrábajú prúty Awa-Shima používajú vysoko modulový High MITSUBISHI CARBON, ktorý sa tiež používa aj v automobilovom priemysle. Spolu s najmodernejšími výrobnými technológiami zaručujú vysokú kvalitu prútov Awa-Shima a predlžujú ich životnosť.

 

Špice prútov Awa-Shima sú vyrobené špeciálnou metódou nabalovania blanku, paralalelne so základňou smerom do stredu a uhlopriečne zo stredu po zakončenie. Týmto mechanizmom je špica chránená proti tlaku pnutia pozdĺžne aj priečne. Awa-Shima používa STS na všetkých špiciach pri karbonových prútoch .

 

Výkonný PGS systém spojov u teleskopických prútov je novinkou vytvorenou v našich overených laboratóriach. Spoje a iné podobné miesta sú vystužené s K1 karbonovým vláknom, ktoré chráni pred prípadným poškodením, ktoré by mohlo vzniknúť pri pnutí, alebo užívateľom pri vyvinutí nadmerného tlaku spojov prútu.

 


Nový pružný mechanizmus spojov ponúka najlepšiu podporu prútom, ktoré sa vystavujú silnému pnutiu. Jedinečná kombinácia karbónov používaných v spojoch dovoľujú profilu nasledovať krivku pnutia, ktorému je prút vystavený pri extrémnych zdolávaniach rýb. Takto sme dokázali znížiť predpokladané poškodenia v spoji o 70%. Je to ďalšia z inovácií z dielne Awa-Shima.

 

Množstvo našich prútov pre morský program je vyrábaných procesom použitím Dry systému. Laboratórne testy preukázali, že karbonový povrch môže stratiť až 30% svojej sily a pevnosti, pokiaľ sa nepoužije špeciálny Dry systém.

 

Očká použité na prútoch Awa- Shima sú vyrobené jednou z najnovších výrobných technológií spekaním carbidov. Tieto superľahké karbon-titánové očká sú vysoko odolné aj voči používaniu spletaných šnúr. Špeciálna povrchová úprava predlžuje životnosť očiek a zaručuje dlhodobú nemennosť ich vlastností.