aktualizované: 28.09.2023 09:33:56

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Kreslá
Žiadne data alebo nastavenie...

Radenie podľa: 
celkom 15 položiek

140,-
(id:bipex)
dostupnosť: skladom

STOLIČKA F5R s podnožníkom

Kreslo F5R je kreslo turistické a rybárske.

- má pohodlné lakťové opierky

- nastaviteľné teleskopicky vysunuté nožičky, takže môže byť uložený na nerovnom teréne

- nastaviteľný uhol sklonu opierky chrbta

- navyše model F5R má systém umožňujúci privepviť pevnú podložku

- možnosť objednať v rôznych farebných prevedeniach viditeľné na obrázku : LES, TRSTINA, OLIVA
Podstavec pod stoličky vytvára veľmi pohodlnú posteľ .

- má nastaviteľné nohy, aby mohol byť uložený na nerovnom teréne

SEDACIA PLOCHA : 53 x 50

CHRBÁT : 60 x 50

VÝŠKA SEDU : 35 - 50

VÁHA : 7 kg

NOSNOSŤ : 110 kg


18,-
(id:CZ2012)
dostupnosť: skladom

Držiak na dáždnik -

Držiak na dáždnik, stolík kuk kreslu. Možnosť pripevnenia na kreslá

45,-
(id:CZ2029)
dostupnosť: skladom

Tácka s ramenom -

Tácka s ramenom na pripravu pred lovom.

17,-
(id:CZ3637)
dostupnosť: skladom

Miska s ramenom -

Miska s ramenom

145,-
(id:CZ6345)
dostupnosť: skladom

Marshal rybárske kreslo s pamäťovou penou -

Pohodlné kreslo pevnej konštrukcie s lakťovými opierkami. Sedacia časť je hrubo čalúnená, čo nám spríjemní viacdňový pobyt pri vode. Opierka je polohovateľná a v jednotlivých polohách ju fixujeme dotiahnutím ozubených spojov. Teleskopické, nastaviteľné nohy umožňujú stabilné nastavenie v akomkoľvek nerovnom teréne a široké pätky bránia zabáraniu do mäkkej pôdy. Určené je pre tých čo obľubujú viac dní trvajúce rybačky a chcú mať svoje pohodlie.

rozmery: 50x50x39/105 cm

prepravné miery: 75x59x24 cm

hmotnosť: 6,3kg

95,-
(id:CZ9606)
dostupnosť: skladom

Recliner Armchair - Trend rybárske kreslo -

Extra vystlané rybárske kreslo s plastovými opierkami na ruky . Ideálne riešenie ak chceme pri rybačke pohodlne čakať na záber . Nadrozmerné lakťové opierky nerežú predlaktie . Kvôli spevnenej konštrukcii je použiteľná aj pre silnejších rybárov .Vďaka teleskopickým nohám so širokými pätkami proti zabáraniu do mäkkého povrchu ju využijeme prakticky všade.

52x46x38/100cm

5,9kg

137,-
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

CARP EXPERT RYBÁRSKE KRESLO EXTRA SILNÉ

Do skladov Energofishu sa dostali nové stoličky! Tento typ disponuje nosnosťou 150 kg!!! Už dlho prahneš po stoličke adekvátnej veľkosti a nosnosti, v ktorej konečne môžeš tráviť pohodlne svoj voľný čas holdujúc svojmu obľúbenému hobby? Našťastie nemusíš dlhšie hľadať, keďže najnovšia stolička Carp Expertu bola vyvinutá práve do najťažších podmienok. Pozrime sa na parametre a ich výhody: - Disponuje vyslovene veľkou sedacou plochou (55x50 cm), preto v nej aj urastení rybári môžu sedieť pohodlne, aj počas dlhých hodín. - Stretnutie opierky chrbta so sedacou plochou bolo opatrené vypchaním, to zabezpečuje bedrám optimálnu oporu, čo je veľmi dôležité zo zdravotného hľadiska. Opierku chrbta možno sklápať pomocou dvoch veľkých regulátorov, preto zabezpečuje pohodlné sedenie v pestrej škále nárokov. - Výnimočne vysoká chrbtová časť (55x65 cm) dáva chrbtu potrebnú oporu. - Výška sedu je 40 cm, ktorú však vieme navýšiť nastaviteľnými nohami až na 55 cm, vďaka nim vieme stoličku používať aj na nerovnom povrchu. 8 cm pätky napomôžu tomu, aby sa nožičky pod nami nezaborili. - Výnimočne dlhá a 5 cm hrubá opierka rúk, ktorá podopretím predlaktia prenáša záťaž z ramena, čím umocňuje pocit komfortu. - Jej rozmery v zloženom stave sú 80x60x20 cm, preto táto stolička veľkých rozmerov má len malé nároky na miesto počas prenášania. - 20 milimetrový železný skelet zabezpečuje stabilitu. Ešte trvácnejšou ju robí zosilnené šitie. Poťah možno stiahnuť, materiál Oxford zabezpečuje trvácnosť, kým vnútorný plyšový poťah ho obohacuje pohodlým a teplom. Zhrnutím ide o výbornú stoličku, ktorá disponuje extrémnou zaťažiteľnosťou a pocitom pohodlia. Odporúčame pre tých, ktorí už majú dosť malých a nepohodlných stoličiek!

90,-
(id:Extra)
dostupnosť: skladom

ZFISH KRESLO DELUXE CHAIR

Zfish prichádza s luxusným kreslom pre maximálny komfort nielen na rybách, ale aj pre tých ktorí radi trávia čas pohodlným posedením v prírode. Kreslo vyniká predovšetkým veľmi príjemnou opierkou a silno polstrovaným neoprénovým podhlavníkom. Jeho šírka je ideálna pre pohodlné posedenie a s nastaviteľnými područiami docielite až 8 možných uhlov nastavenia opierky chrbta. Aj napriek jeho nízkej hmotnosti je kreslo dostatočne stabilné vďaka jeho veľmi pevnej a kvalitnej konštrukcii.

Parametre:

Materiál: Oxford 600D
Farba: Kombinácia tmavej zelenej a čiernej
Vysoká, pohodlná opierka chrbta
8 polôh pre nastavenie sklonu opierky
Teleskopické, nastaviteľné nohy
Široké, otočné pätky na nohách
Zosilený podhlavník
Veľmi nízka hmotnosť a vysoká stabilita
Rozmery:

Rozmer sedáku: 53 (š) x 48 (d) cm
Rozmer chrbtovej opierky: 48 (š) x 68 (d) cm
Výška sedáku od zeme: 37 - 56 cm
Transportní rozmery: 93 (v) × 65 (d) × 15 (š) cm
Hmotnosť: 6 kg
Nosnosť: 140 kg

119,-
(id:heron)
dostupnosť: skladom

MISTRALL KRESLO LUX

MISTRALL KRESLO LUX

135,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Delphin CX Carpath

Špičkové kreslo s extra vysokým operadlom! Jeho rozmery ocení každý rybár, tráviaci pri vode veľa času. Samotná konštrukcia je veľmi pevná, odolná, no zároveň veľmi ľahká na transport. Dosadacie plochy nôh sú veľmi robustné a flexibilné, čo im umožňuje prispôsobiť sa každej nerovnosti terénu. Na konštrukcii je s veľkou precíznosťou osadený centrálny matrac. Ten je tvorený kombináciou látok tak, aby bol funkčný aj estetický dojem dokonalý. Po okrajoch je umiestnená látka 600D s potlačou kamufláže Carpath. Stredom sú zase osadené komfortné flísové panely. Flís dominuje aj v hlavovej opierke, ktorá zaručene uloží aj tých najvyšších rybárov. Práve to je najväčšia devíza tohto kresla, ktoré je dokonale uspôsobené na pobyt pri vode v chladných mesiacoch, kedy je veľmi dôležité zachovať krčné a hlavové partie v závetrí a teple. K celkovému komfortu navyše prispievajú aj podrúčky, ktoré oceníte hlavne počas dlhšieho pobytu pri vode. Ich systém je veľmi jednoduchý, účinný a samotné nastavovanie sklonu operadla je vďaka nim možné v sede, bez vstávania len ich povytiahnutím a posunutím.
Kreslu dáva novú úroveň je tzv. UNIQ Bag, ktorý je zdarma súčasťou balenia. Je to príručná taška (20x15cm), ktorá je ukotvená na vopred pripravených konektoroch. Do tejto tašky pohodlne uložíte doklady, či mobil. Vďaka univerzálnym popruhom na suchý zips si túto tašku môžete jednoducho zavesiť na opasok, či presunúť na konštrukciu postele a mať ju tak stále po ruke.

Technické parametre:
Zaťažiteľnosť: 180 kg
Rozmer sedáku: 57x54 cm
Výška chrbtovej opierky: 78 cm
Výška sedáku: 38-50 cm
Hmotnosť: 6,25 kg
Prepravné rozmery:85x65x20cm

Kamufláž CARPATH je unikátnym a patentovaným dizajnovým vzorom, ktorý v sebe skĺbil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprov, ktoré túto kamufláž tvoria. Tento jedinečný a neopakovateľný návrh pochádza kompletne z dielne značky Delphin a posúva hranice vášho rybárskeho vybavenia do úplne novej dimenzie.

125,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Delphin RSC Carpath

Bestseller značky Delphin odteraz aj v novom kamuflážovom dizajne Carpath. Na rozdiel od väčšiny kresiel ponúkaných na našom trhu, má RS výborne ergonomicky riešené operadlo. Vďaka tomu vás nebude bolieť chrbát ani po niekoľkohodinovom čakaní na záber. Vystužená bedrová opierka totiž prispieva k správnemu držaniu tela a tak dovolí vašej chrbtici pri sedení naozaj oddychovať. Delphin RS je vyladené do najmenšieho detailu. Operadlovú časť si nastavujete pohodlne a rýchlo posuvom podrúčok. Tento jednoduchý, ale spoľahlivý systém dovoľuje meniť polohu operadla bez vstávania z kresla! Látka je vysoko odolná akémukoľvek poškodeniu či zašpineniu. Ak by predsa len k niečomu takému došlo, pohodlne a jednoducho ju vyčistíte kefou a vlažnou vodou. To najlepšie nakoniec! Zadná časť bedrovej opierky je zipsovateľná, vďaka čomu do nej môžete vložiť 2 kusy ohrievačov Delphin ARCTIC. Chladné noci tak už viac nebudú nočnou morou, ale príjemným posedením pri vode, s vyhrievanou bedrovou časťou. Tieto ohrievače nie sú súčasťou balenia. Samozrejmosťou je bezchybné spracovanie tohto výnimočného kresla!
Kreslu dáva novú úroveň je tzv. UNIQ Bag, ktorý je zdarma súčasťou balenia. Je to príručná taška (20x15cm), ktorá je ukotvená na vopred pripravených konektoroch. Do tejto tašky pohodlne uložíte doklady, či mobil. Vďaka univerzálnym popruhom na suchý zips si túto tašku môžete jednoducho zavesiť na opasok, či presunúť na konštrukciu postele a mať ju tak stále po ruke.

Technické parametre:
Zaťažiteľnosť: 180 kg
Rozmer sedáku: 52x52 cm
Výška chrbtovej opierky: 70 cm
Výška sedáku: 35-48 cm
Hmotnosť: 6,6 kg
Prepravné rozmery: 70x70x30

Kamufláž CARPATH je unikátnym a patentovaným dizajnovým vzorom, ktorý v sebe skĺbil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprov, ktoré túto kamufláž tvoria. Tento jedinečný a neopakovateľný návrh pochádza kompletne z dielne značky Delphin a posúva hranice vášho rybárskeho vybavenia do úplne novej dimenzie

89,-
(id:Moss)
dostupnosť: skladom

Kreslo Delphin YOGEEN C2G

Delphin YOGEEN je kreslo posúvajúce úroveň komfortu počas vašich rybárskych výprav na maximálnu úroveň. Vďaka dômyselne prepracovanej skladacej konštrukcii sa vyznačuje stabilitou, nosnosťou a veľmi jednoduchým a rýchlym spôsobom skladania. V zloženom stave navyše kreslo ponúka veľmi kompaktné transportné rozmery.

Povrch matracu je kompletne tvorený odolnou 600D látkou, potlačenou patentovanou C2G kamuflážou. O jedinečné pohodlie pri sedení sa stará dostatočne hrubá a mäkká výplň vo vnútri celého matracu.

Pri sérií kresiel C2G STALX sme priniesli aj inovácie, zamerané na zjednodušenie transportu. Jednou z nich je v tomto prípade sťahovateľný popruh na suchý zips, pomocou ktorého je možné kreslo obopnúť tak, aby sa nemohlo v zloženom stave svojvoľne otvárať. Veľkou výhodou sú taktiež rukoväte na bokoch, ale aj na vrchu kresla, umožňujúce jednoduché prenášanie.

Technické parametre:
Rozmery sedacej časti: 60x55cm
Výška chrbtovej opierky: 55 cm
Výška sedacej časti: 35cm
Hmotnosť: 5,5 kg
Prepravný rozmer: 95x40x30cm

Štýlová patentovaná kamufláž z dielne značky Delphin pod označením C2G má mnoho podôb a uhlov pohľadu. Presne tak aj jej názov, ktorý môžeme voľne preložiť ako Carpath 2. generácie, čo priamo odkazuje na jej predchodcu, ale môžeme ho čítať aj ako Carpath to Green, teda prechod myšlienky Carpathu do zelenej farby. Jej jedinečnosť a nezameniteľnosť spočíva v prvkoch, z ktorých je vytvorená. Na prvý dojem ide o kamufláž tvorenú troma rôznymi odtieňmi zelenej. Všetko sa však zmení pri detailnejšom pohľade, kedy si všimnete siluety kaprov, komponentov kaprárskej montáže a lôg značky Delphin spolu s označením C2G. Vďaka tomuto neopakovateľnému prevedeniu sa vaša rybárska výbava okamžite stane jedinečnou a maximálne originálnou.

133,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Rybárske kreslo Delphin GRAND

Extrémne pohodlné kreslo z dielne značky Delphin. Stredová časť pohodlného matraca je potiahnutá jemnou, no veľmi odolnou textíliou. Medzi jej výhody patrí dobrá udržiavateľnosť a veľmi nízka nasiakavosť vody. V hlavovej časti na vás čaká tzv. memory foam- pamäťová pena, ktorá dodáva nebývalý stupeň relaxu. Po bokoch sa nachádza hrubšia tkanina. Jej úlohou je zvyšovať celkovú odolnosť matraca. Vďaka kĺbu je možné nastavenie pozície operadla. Silná konštrukcia sa nezľakne ani objemnejších kaprárov. Poskytuje dostatočný priestor a vysokú nosnosť. Podrúčky ešte zvyšujú celkovú pevnosť kresla. Nastaviteľné nohy sú zase nepostrádateľné v horšom teréne. Delphin GRAND je kreslom, z ktorého komfortnej zóny sa vám viac nebude chcieť vstať ani k záberu!

Technické parametre:
Zaťažiteľnosť:180kg
Rozmery sedáku:50x50cm
Výška chrbtovej opierky:68cm
Výška sedáku:37-48cm
Hmotnosť:7 kg
Prepravný rozmer:80x65x20cm

120,-
(id:moss RS)
dostupnosť: skladom

Rybárske kreslo Delphin RS

Rybárske kreslo Delphin RS je strednou triedou značky Delphin, pre mnohých rybárov sa však rýchlo stane nenahraditeľným spoločníkom na rybách! Na rozdiel od väčšiny kresiel ponúkaných na našom trhu, má RS výborne ergonomicky riešené operadlo. Vďaka tomu vás nebude bolieť chrbát ani po niekoľkohodinovom čakaní na záber.Vystužená bedrová opierka totiž prispieva k správnemu držaniu tela a tak dovolí vašej chrbtici pri sedení naozaj oddychovať. Delphin RS je vyladené do najmenšieho detailu. Operadlovú časť si nastavujete pohodlne a rýchlo posuvom podrúčok. Tento jednoduchý, ale spoľahlivý systém dovoľuje meniť polohu operadla bez vstávania z kresla! Látka je vysoko odolná akémukoľvek poškodeniu či zašpineniu. Ak by predsa len k niečomu takému došlo, pohodlne a jednoducho ju vyčistíte kefou a vlažnou vodou. To najlepšie nakoniec! Zadná časť bedrovej opierky je zipsovateľná, vďaka čomu do nej môžete vložiť 2 kusy ohrievačov Delphin ARCTIC, ktoré sú súčasťou balenia. Chladné noci tak už viac nebudú nočnou morou, ale príjemným posedením pri vode, s vyhrievanou bedrovou časťou. Samozrejmosťou je bezchybné spracovanie tohto výnimočného kresla!

Technické parametre:
Zaťažiteľnosť: 180 kg
Rozmer sedáku: 52x52 cm
Výška chrbtovej opierky: 70 cm
Výška sedáku: 35-48 cm
Hmotnosť: 6,6 kg
Prepravné rozmery: 70x70x30

109,-
(id:Z-fish)
dostupnosť: skladom

ZFISH CAMO SET KRESLO + PREPRAVNÁ TAŠKA

Kreslo Quick Session Chair je ďalší prírastok do Camo edície produktov značky Zfish. Jedná o veľmi pohodlné a ľahké kreslo vhodné nielen pre krátke vychádzky k vode. Tento model kreslá ponúka maximálny komfort pri posedení v prírode. Kreslo je vyrobené z veľmi kvalitnej a odolnej konštrukcie. Poťah je vyrobený z príjemného microfleece materiálu a Rip Stop camo poťahu po obvode. Vyniká predovšetkým svojím atraktívnym vzhľadom a veľmi silno polstrovaným poťahom. Rybári iste uvítajú systém nastaviteľných nôh s širokými pätkami proti zaboreniu do blata. Medzi veľké výhody tohto kresla určite patrí veľmi jednoduchý a praktický systém rozloženie a zloženie bez nutnosti zložito otáčať kĺbom. Stačí vyklopiť operadlo, nohy a kreslo je už pripravené k pohodlnému posedeniu. Jedná sa o bezkonkurenčný model vo svojej cenovej triede.

Rozmer sedadla: 54 x 50 cm
Výška sedadla: 34-55 cm
Výška operadla: 60 cm
Hmotnosť: 4,30 kg
Nosnosť: 120 kg
Transportné rozmery: 85 x 54 x 20 cmTaška na kreslo vyrobená z nepremokavého materiálu v štýlovom kamuflážnom prevedení je ďalším prírastkom do camo edície produktov značky Zfish. Táto taška vám bude perfektným pomocníkom pri prenášaní vášho kresla ku vode. Je vybavená klasickými popruhmi a zároveň nastaviteľným ramenným popruhom. Primárne je určená pre kreslo Zfish Quick Session Camo Chair, ale dá sa samozrejme použiť aj pre iný model kresla s podobnými transportnými rozmermi.Rozmery: 85x55x19 cm