aktualizováno: 22.01.2021 12:32:52

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Teleskopické kaprové
Žádná data nebo nastavení...

Řazení podle: 
celkem 15 položek

24,-
(id:A11-20-300)
dostupnost: skladom

AWAS EXEL AKRAN

AWAS EXEL AKRAN
klasický teleskopický prút určený hlavne pre lov na ťažko s krmítkami, spevnená konštrukcia, SiC očká, 3,0, 3,3 alebo 3,6m, akcia do 90g
Teleskopické prúty určené pre rybárov loviacich klasicky na ťažko s krmítkom. Vyrobené sú z uhlíkového kompozitu zosilneného pozdĺžnymi aj priečnymi výstuhami pre zvýšenie ich pevnosti a pružnosti. S krmítkami vykazujú vynikajúce odhodové vlastnosti. Osadené sú SiC titánovými očkami, spoľahlivým držiakom navijaka a klasickou rúčkou s koženkovým opletením. Ich výhodou je krátka transportná dĺžka a odolná plná špička prúta. Ich vrhacia záťaž je až do 90 g. Dodávajú sa v dĺžkach 3,0; 3,3 alebo 3,6 m.
AWAS EXEL AKRAN 3,0m/do90g, transportná dĺžka 98 cm
AWAS EXEL AKRAN 3,3m/do90g, transportná dĺžka 93 cm.
AWAS EXEL AKRAN 3,6m/do90g, transportná dĺžka 100 cm.

47,-
(id:A16-22-330)
dostupnost: skladom

AWAS TREVIR TELECARP

AWAS TREVIR TELECARP

teleskopické kaprárske prúty s najštíhlejším blankom na trhu, Mitsubishi Carbon, 3,3 alebo 3,6m, akcia 3,0lbs

Štíhle a ľahké teleskopické kaprárske prúty s najštíhlejším blankom na trhu - vyrobené z kvalitného Mitsubishi Carbonu. Vyznačujú sa výbornými nahadzovacími vlastnosťami s plynulou parabolickou akciou. Lievikové koncové očko zabraňuje zamotaniu alebo poškodeniu vlasca alebo šnúry. Použité sú kvalitné očká so SiC vložkami a novým typom Alco-lite rámikov a spoľahlivý držiak navijaka vhodný aj pre veľké Big Pit navijaky. Prúty majú kovovú koncovku rúčky s očkom pre zaistenie prúta v stojane. Trevir Telecarp sa dodáva v dĺžkach 3,3m/3,0lbs a 3,6m/3,0lbs.

20,-
(id:CZ6094)
dostupnost: skladom

Tele Allround prút

Vďaka univerzálnym a praktickým rozmerom je tento prút použiteľný na akýkoľvek spôsob rybolovu . Parabolická akcia je vhodná na zdolávanie aj väčších rýb . Kvalitné SIC očká umožňujú aj používanie splietaných šnúr. EVA rúčka korkového vzhľadu zabezpečuje isté a pohodlné uchopenie udice.

dĺžka 270cm
záťaž 40-90g
diely 5
očká SIC
transportná dĺžka 92cm
váha 280g

dĺžka 300cm
záťaž 50-100g
diely 5
očká SIC
transportná dĺžka 93cm
váha 315g

dĺžka 300cm
záťaž 80-150g
diely 5
očká SIC
transportná dĺžka 94cm
váha 350g

dĺžka 330cm
záťaž 80-150g
diely 5
očká SIC
transportná dĺžka 99cm
váha 360g

35,-
(id:CZ9965)
dostupnost: skladom

Action N Tele Carp prút - 360cm -

Rada prútov Action Carp bola vyvinutá na lov veľkých kaprov a amurov. Teleskopická verzia, Action N Tele Carp, je určená pre milovníkov klasiky - lovu kapra na ťažko s teleskopickými prútmi. Podobne ako iné teleskopy, aj tento je vyrobený zo sklolaminátového kompozitu. Spodné diely sú spevnené krížovým ovinom. V ponuke je v troch dĺžkach. S dlhšími verziami ( 360 cm a 300 cm) môžeme loviť z brehu a krátku 270 cm môžeme využiť pri love z člna.
dĺžka 360cm
záťaž 80-180g
diely 5
očká SIC
transportná dĺžka 93cm
váha 370g

42,-
(id:Delphin)
dostupnost: skladom

THUNDER TELEROD

Nádherne spracovaný teleskopický prút. Určený je pre lov na ťažko s krmítkom, alebo klasickou záťažou. THUNDER TELEROD je postavený na plno-uhlíkovom blanku. Prvé vodiace očko je upevnené až na druhom výsuvnom diele, čo výrazne znižuje trenie vlasca pri nahadzovaní a predlžuje tak celkovú dĺžku náhodu. Predĺžená rukoväť je porovnateľná s kaprárskymi boilesovými prútmi čo umožňuje pohodlné a ďaleké nahadzovanie. Celkový dojem z prúta dotvára nádherná vínová farba celého blanku prúta.
V prípade, že hľadáte kvalitný teleskopický prút pre lov na ťažko, THUNDER TELEROD je určite jednou z najlepších volieb, ktorú nájdete na európskom trhu.
Technické parametre :
Celková dĺžka : 360cm/390cm
Vrhacia záťaž : 140g
Hmotnosť prúta : 427g/440g
Transportná dĺžka : 121cm/124cm
Počet dielov: 6

53,-
(id:Delphin)
dostupnost: skladom

Delphin OMNIA

OMNIA má všetko, čo má dobrý a kvalitný teleskopický prút má mať. Na teleskop je extrémne ľahký, má univerzálnu vrhaciu záťaž 3lbs, je pevný, má gumené dorazy na očkách, takže pri skladaní ich nepoškodíte. Ak sa potrebujete spoľahnúť na kvalitný prút, zároveň sa zbaliť do minimálnych rozmerov, siahnite po OMNII, ktorá vás už pri prvom dotyku prekvapí svojou úžasnou ľahkosťou a eleganciou. S týmto prútom si dokonale užijete každú zdolávanú rybu, nakoľko má mäkkú, parabolickú akciu.

Technické parametre:
Model: 360cm/3lbs
Počet dielov: 5
Počet očiek: 6
Priemer blanku nad rukoväťou: 19mm
Hmotnosť: 287g
Transportná dĺžka: 106cm
Rukoväť: EVA pena
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 55cm

43,-
(id:Delphin)
dostupnost: skladom

DELPHIN TAIGA

TAIGA je najnovším teleskopickým prútom od slovenskej značky Delphin. Vínovo-bordová farba je inšpirovaná úspešnou radou prútov ETNA. Výberovými vlastnosťami TAIGY je extrémna skladnosť (veľmi malá transportná dĺžka), výnimočne štíhly blank a vysokokvalitné spracovanie za skvelú cenu. Tento prút si zamilujú všetci rybári používajúci teleskopické prúty!

Transportná dĺžka u všetkých troch modelov nepresahuje 80cm a v najhrubšej časti majú len cca 2cm priemer blanku!

TAIGA 300cm / transportná dĺžka 78cm / hmotnosť 245g / 6 očiek / 7 dielov

TAIGA 330cm / transportná dĺžka 79cm / hmotnosť 290g / 7 očiek / 8 dielov

TAIGA 360cm / transportná dĺžka 80cm / hmotnosť 310g / 7 očiek / 8 dielov

19,-
(id:energofish)
dostupnost: skladom

KAMASAKI RYBÁRSKY PRÚT SUPER TELE

Vďaka materiálu Carbon-Composite je pružný a silný. Počas náhodou je potrebná sila, aby sme dokázali aplikovať koncovú montáž na dostatočnú vzdialenosť s čo možno najväčšou presnosťou. Pružnosť využijeme zasa vtedy, keď musí prút tlmiť výpady ryby na háčiku.
Skrutkový držiak navijaka zabezpečuje stabilné držanie navijaka, pohodlné držanie zas duplonova rukoväť.
Očká s keramickými vložkami zabezpečujú, že šnúra hladko beží počas náhodu. Nepoškodzujú šnúru a ani šnúra v nich nespôsobuje škody.
Veľkosť prúta pri prenášaní je neporaziteľná, keďže sa skladá z krátkych dielov.
Ideálny k lovu pleskáča - karasa, menších kaprov (4-5 kg)

10,-
(id:energofish)
dostupnost: skladom

ARNO RYBÁRSKY PRÚT BLOOMBERG KING STAR 3m

Zaberá málo miesta, preto, kto chce ísť loviť len s taškou, na motorke či bicykli, vie rybársky prút Arno Bloomberg vziať so sebou. Dĺžka pri prenášaní je len 70 cm.
Zložený z 8 častí so 7 ks očiek. Len na najhrubšom dielci nie je očko, aby z navijaka bežala šnúra bez prekážok. Vložky očiek sú SIC, sú veľmi tvrdé a nepoškodzujú povrch šnúry.
Disponuje duplonovou rúčkou, ktorá aj pri mokrej ruke zaručuje stabilné držanie. Závitový držiak navijaka zabezpečuje držanie navijaka.
Materiál Carbon-Composite je veľmi pružný. Je s ním veľmi ťažké pretrhnúť aj tenké nadväzce.
Odporúčaný rozmer navijakov: 3000-4000-5000
Odporúčaná hrúbka šnúry: 0,18 mm-0,30 mm

32,-
(id:energofish)
dostupnost: skladom

ENERGOTEAM BLACK FIGHTER RYBÁRSKY PRÚT TELE 3,6m/40-80gr

Teleskopické prevedenie série prútov Black Fighter. IM8 karbón prútu zaistí jeho pružnosť, pritom má prút dostatočnú rezervu aj pre zdolanie väčších rýb. Je osadený SIC očkami a Fuji sedlom navijaku, čo garantuje dobrú kvalitu. Transportná dĺžka tohto prútu je iba 94cm, môžeme ho teda so sebou pohodlne vziať kamkoľvek. Je dokonalým výberom pre rybárov loviacich kaprov na ťažko, ale nieje určený iba pre nich.
B akciové prúty možno označiť za stredne tvrdé, pri ktorých sa pôsobením záťaže ohýba posledná tretina prútu. Počas zdolávania pracujú spoľahlivo, možno ich úspešne používať aj na užších miestach.

42,-
(id:KM)
dostupnost: skladom

Reactiv Telecast Compact 3,5m 80-150g

je teleskopický prút z kvalitných materiálov. Tento prút je určený na lov kaprov, príp. na lov dravcov na položenú. Štíhle ľahké telo teleskopického prútu je vyrobené z vysokomodulovaných uhlíkových HR vlákien. Na tele prútu je osadených 7 SIC očiek a má plynulú poloparabolickú akciu. Spoľahlivý valcovitý úchyt navijáku a rúčky vyrobené z EVA penového materiálu, zabezpečia dostatočný komfort pri love rýb.

Technický popis:

Celková dĺžka 3,5m
Vrhacia záťaž 80-150g
HR Carbon blank
Semi parabolická akcia
7 očiek SIC
Rukoväť EVA

Celková hmotnosť 275g ,Prepravná dĺžka 0,88m

25,-
(id:mikado)
dostupnost: skladom

Teleskopický prút HIRAMEKI DYNAMIC TELE 50-150g Mikado

Teleskopický prút HIRAMEKI DYNAMIC TELE 300cm 330cm 50-150g Mikado

27,-
(id:Mikado amberlite)
dostupnost: skladom

AMBERLITE TELECARP

AMBERLITE TELECARP teleskopický uhlíkový prút
330cm/3.00lbs
360cm/3.00lbs

56,-
(id:moss)
dostupnost: skladom

Delphin ARMADA TRAVELER BlackWay

Skvostný teleskopický prút vyššej ligy. To je to čo dostanete kúpou prútu Delphin ARMADA vo vyhotovení TRAVELER. Príjemná rukoväť vyhotovená z kombinácie korku a rubber korku výborne padne do ruky. Osadená je rokmi overeným DPS sedlom v elegantnej čiernej farbe. Nevzhľadné koncovky bežných teleskopických prútov sú pri pohľade na jej ukončenie len nepríjemnou spomienkou! Táto rukoväť je totiž ukončené priam majstrovsky. Nádherný čierny matný blank s dokonalým karbónovým vizuálom rovnocenne dopĺňa túto excelentnú rukoväť. Správanie blanku je vyvážené, ako by sa ani nejednalo o teleskop. Jeho bezkonkurenčná štíhlosť spolu s vyviazanými očkami, zlatými detailami a bravúrnou nadväznosťou dielov pri rozloženom prúte, dodáva pocit vizuálu dokonalého deleného prútu. Až pri bližšom pohľade zistíte, že sa stále pozeráte na delený prút so všetkými jeho výhodami. Azda tou najnespornejšou je extrémne malá transportná dĺžka.

Technické parametre:

Model 330cm/3.00lbs
Počet častí: 8
Priemer blanku nad rukoväťou: 18.8mm
Počet očiek: 7
Transportná dĺžka: 106cm
Hmotnosť: 310g
Rukoväť: korok + rubber korok
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 54cm

Model 360cm/3.00lbs
Počet častí: 8
Priemer blanku nad rukoväťou: 18.8mm
Počet očiek: 7
Transportná dĺžka: 100cm
Hmotnosť: 315g
Rukoväť: korok + rubber korok
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 54cm

33,-
(id:moss)
dostupnost: skladom

Delphin CAPRI Tele

Delphin CAPRI tele patrí do série CAPRI, ktorá sa vyznačuje výborným pomerom medzi cenou a pridanou hodnotou výrobku. Pri výrobe prúta boli hlavné požiadavky kladené na výber materiálov, ktoré musia zniesť nároky každodenného použitia prúta. Pre výrobu blanku prúta bol použitý mix materiálov karbon a tzv.mixkarbón. Vodiace očká sú so SIC výplňou, preto je možné používať bez problémov aj splietané šnúry ako šokové náväzce. Ako sedlo navijáka sme použili klasické DPS sedlo. Pre povrchovú úpravu rukoväte sme použili tenkú vrstvu gumy s výrazným krížovým vzorom, ktorá vytvára protišmykový efekt. Prút sa dodáva na trh v rôznych prevedeniach vrhacej záťaže a dĺžky prúta.

Technické parametre:

Dĺžka prúta: 300cm
Vrhacia záťaž: 80g
Priemer blanku nad rukoväťou: 18,24mm
Počet očiek: 5
Transportná dĺžka: 89cm
Hmotnosť: 238g
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla) : 48cm

Dĺžka prúta: 330cm
Vrhacia záťaž: 120g
Priemer blanku nad rukoväťou: 22,32mm
Počet očiek: 5
Transportná dĺžka: 89cm
Hmotnosť: 328g
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla) : 55cm

Dĺžka prúta: 360cm
Vrhacia záťaž: 120g
Priemer blanku nad rukoväťou: 25,75mm
Počet očiek: 6
Transportná dĺžka: 89cm
Hmotnosť: 398g
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla) : 55cm

Dĺžka prúta: 360cm
Vrhacia záťaž: 180g
Priemer blanku nad rukoväťou: 25,75mm
Počet očiek: 6
Transportná dĺžka: 89cm
Hmotnosť: 414g
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla) : 55cm