aktualizované: 28.09.2023 09:33:56

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Spletané šnúry
Žiadne data alebo nastavenie...

Radenie podľa: 

3,-
(id:030-57-014)
dostupnosť: skladem

AWA-SHIMA 8 BRAID 10m

AWA-SHIMA 8 BRAID 10m              
extrémne vláčna šnúra spletená z 8 vlákien s povrchovou úpravou určená do ťažkých podmienok balená po 10m

Najlepší kompromis medzi silou a pevnosťou na jednej strane a vláčnosťou a poddajnosťou na druhej strane. Je spletená z 8 samostatných vlákien. Určená je do ťažkých podmienok pre všetky spôsoby rybačky, ako napríklad prívlač, kaprárina surfový morský lov... V balení po 10m je určená ako tzv. šoková - rozbehová šnúra pre kaprárov. Montuje sa v dĺžke cca 2 – 3x dĺžka prútu medzi vlasec a koncový nadväzec. Jej význam spočíva v absorbovaní extrémneho zaťaženia pri nahadzovaní. Je vhodná i na nadväzce.
0,14mm/11,60kg
0,16mm/14,30kg
0,18mm/16,70kg
0,20mm/19,20kg
0,25mm/24,40kg
0,30mm/32,60kg

2,40
(id:Akvafish)
dostupnosť: skladom

Oreel NANO BRAID snúra -10m

Náväzcová snúra z DYNEMA vlákien.Tmavozelená farba, extrémne pevný materiál.

5,-
(id:CZ7343)
dostupnosť: skladom

Predator Classic Kevlar Leader Line -

Šnúra je vyrobená z kvalitného kevlaru , vďaka čomu odoláva aj šťučím zubom. Je rýchlo potápavá , vláčna. Optimálna pevnosť v uzle len minimálne znižuje jej pevnosť v ťahu .

Testované priamo v teréne , nie v laboratóriách

0,18mm - 7,90kg -
0,24mm - 15kg
0,30mm - 22kg

4,50
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Hookline Delphin FORTRESS 20m / čierno-zelená

Potápavá kaprárska nadväzcová šnúra s excelentnou oderuvzdornosťou, to je FORTRESS. Je veľmi pevná a optimálne vlastnosti zaisťujú skvelú prezentáciu nástrahy. Všetky tieto parametre sú zaistené hustým pletením jednotlivých vlákien.
Je možné ju použiť samostatne, alebo v kombinácii s tuhou šnúrkou či fluorokarbónom. Jej vlastnosti využijete pri love na jazerách i riekach pri vytváraní moderných kaprových montáží.

4,50
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Skin Line Delphin SIXCOAT / muddy

Prvotriedna stužená šnúrka na zhotovenie kombinovaných či tuhých nadväzcov. Jadro tvorí naša spoľahlivá a overená šnúrka 6K, ktorá je potápavá a husto pletená. Poťah je tvorený pevným a odolným, avšak mäkkým materiálom.
Svojím vzhľadom sa SIXCOAT dokáže veľmi dobre prispôsobiť aktuálnym podmienkam na lovisku. Navyše, matná farba poťahu eliminuje akékoľvek odlesky koncovej montáže. Poťah je možné zo šnúrky jednoducho zvliecť a odhaliť mäkkú šnúrku, vytvárať jemné kĺbové prepojenia a vyšperkovať si tak montáž k dokonalosti. Navyše tuhosť poťahu znižuje šance na zamotanie nadväzca pri nahadzovaní, násobne zvyšuje oderuvzdornosť, kopírovanie dna a na samotnom povlaku taktiež výborne drží plastické olovo.

6,50
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Delphin SHOCK Leader

Zloženie šokovej šnúry SHOCK LEADER prináša kombináciu vláken PE a aramidového mikrovlákna. Oproti štandardnej verzii je dosiahnutá podstatne vyššia nosnosť pri ďaleko menšom priemere šnúry. Aramidové vlákno patrí do kategórie tzv. high performance fibers (z aramidového vlákna sa vyrábajú napr. nepriestrelné vesty). Jeho základnou vlastnosťou je totálna odolnosť voči oderu. Je preto ideálnou šokovou šnúrou pre ťažké vody s vysokým obsahom mušlí, tráv a ostrých kameňov. Prírodná farba dokonale splýva s dnom, čo umožňuje prirodzenú prezentáciu koncovej montáže.

5,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Delphin ASTRO 8 zelená 20m

Splietaná šnúra pletená z ôsmich PE vlákien do okrúhleho prierezu. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči oderu a silou v uzle. Šnúra ASTRO 8 je dokonale hladká vďaka tesnému pleteniu jednotlivých vlákien. Má nulovú prieťažnosť a tak bude detekcia záberov okamžitá. Povrch šnúry je potiahnutý špeciálnym povlakom, vďaka ktorému je veľmi jemná, má veľmi malý odpor vo vode a je aj menej hlučná. Vďaka širokej palete priemerov si na svoje prídu vyznávači všetkých štýlov prívlače a feedru.

MM/LBS: 0.08mm/10.6lbs, 0.10mm/13.2lbs, 0.13mm/16.9lbs, 0.15mm/20.9lbs, 0.17mm/24.2lbs, 0.21mm/31.2lbs, 0.23mm/36.3lbs, 0.27mm/44lbs, 0.33mm/57.2lbs

4,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Delphin CATON / hnedá 10m/0,73mm/90,90kg

"... extrémne oderuvzdorná..."
Mimoriadna sumčiarska šnúra použiteľná ako "main line" či pre výrobu sumčiarskych nadväzcov. FIN CATON má povrchovo ošetrených všetky mikrovlákna samostatne a zároveň je povrchovo ošetrený povrch celého pletenia. Šnúra tak získava extrémnu odolnosť voči oderu a výborne sa hodí pre použitie v extrémnych podmienkach.

30,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Delphin OXYMA / zelená kaprárska šnúra 0,26mm/28lbs

Kaprárska rýchlo potápavá šnúra je určená ako hlavná šnúra pre rybársky navijak.
Pletená je zo 4 mikrovlákien, ktoré sú tvorené zmesou PE a PES mikrovlákna. Hustota pletenia mikrovlákien zabezpečuje okrem okrúhleho prierezu aj zvýšenú odolnosť voči oderu. Termo úprava povrchu šnúry výrazne znižuje trenie medzi očkami a hlučnosť pri navíjaní šnúry. Vzhľadom k zloženiu mikrovlákien je šnúra rýchlo potápavá. Oproti plávajúcim šnúram a vlascom má výhodu použitia za veterných poveternostných podmienkach. Rýchlo sa potápajúca šnúra nevytvára falošné zábery a pohyb koncovej zostavy.

Delphin garancia: Údaje na nálepke, týkajúce sa priemeru šnúry a jej nosnosti sú skutočné. Pri porovnávaní s konkurenčnými šnúrami, neporovnávajte prosím údaje na nálepkách! Delphin Vám totiž udáva len skutočné hodnoty. Prípustná tolerancia +/-10%.

16,-
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

ENERGOTEAM PLETENÁ ŠNÚRA POWER BRAID TEFLON

Dokonalá univerzálna pletená šnúra. Je vyrobená s použitím veľmi pevných Dyneema vlákien. Na povrch šnúry s kruhovým prierezom bola nanesená špeciálna teflónová vrstva, vďaka tomuto jedinečnému povrchu a výrobnej technológii vznikla šnúra s pevnou štruktúrou, ktorá je odolná proti oderu, nenasiakne vodou a garantuje dosahovanie vzdialených cieľov v priebehu celého rybolovu.

2,-
(id:euro carp)
dostupnosť: skladom

Euro Carp Spletaná šnúrka 10m

Spletaná šnúrka zelenej farby určená na nadväzce.

7,-
(id:fin)
dostupnosť: skladom

FIN FEED-R

Nadväzcová šnúra určená pre lov na feeder, ktorej odlišný spôsob pletenia umožnil vyrobiť šnúru tak tenkú, ako si len viete predstaviť. Vďaka pleteniu z až 8 vlákien si zachovala aj svoju nezameniteľnú jemnosť a okrúhly, hladký povrch. Vďaka špeciálnej technológii tzv. negatívneho vztlaku je táto šnúra aj pri mimoriadne tenkom priemere potápavá! To umožní, aby počas lovu ležala a dokonale kopírovala dno.

4,-
(id:fin)
dostupnosť: skladom

FIN LEAD Core

Olovená šnúra - DIRECT CARP LEADCORE
Kaprárska olovená šnúra „opláštená“ oderuvzdorným kamuflážovým plášťom. Táto 45lb pružná šnúra je niekoľkokrát ťažšia ako bežné olovené šnúry. Dôkladne kopíruje dno a stáva sa prakticky neviditeľnou. Používa sa k výrobe koncových kaprárskych náväzcov. Kamuflážové prevedenie umožňuje nenápadnú prezentáciu celej zostavy.

25,-
(id:fin)
dostupnosť: skladom

FIN Cam-o CARP / tmavo zelená

Už samotný názov vám o tejto špičkovej, potápavej, kaprárskej šnúre napovie veľa. CAM- kamuflážové prevedenie splietaných vlákien a -O symbolizujúce dokonale okrúhly prierez. Vďaka nemu nehrozí poškodenie očiek vášho prúta a aj pri love na väčšie vzdialenosti budete nadšení z jej tichého prechodu očkami. Pod tieto výborné vlastnosti sa totiž podpísal teflonový poťah po celom povrchu šnúry. Tak isto vďaka tomuto povrchu výborne odoláva povrchovému treniu a poškodeniam, ktoré toto trenie môže spôsobiť. Dokonalé pletenie 4 vlákien spôsobí, že vďaka tejto šnúre budete cítiť okamžite aj najmenší záber.

6,-
(id:FIN)
dostupnosť: skladom

FIN 8K Double

Prvotriedna potápavá šnúra slovenskej značky FIN. Hlavný dôraz bol kladený na zvýšenie celkovej hmotnosti šnúry, ktoré nie je možné dosiahnúť štandardným pletením. 8K je preto 2x preplietaná šnúra, kde sú paralelne spletené dve vrstvy štvorvláknových šnúr. Tento typ pletenia výrazne ovplyvňuje celý charakter šnúry, ktorý je zrejmý okamžite pri uchopení šnúry. Hustota šnúry a jej hmotnosť je tak podstatne vyššia, čo sa prejavuje rýchlejším klesaním ku dnu a podstatne vyššou odolnosťou voči oderu. Povrch šnúry nie je dodatočne upravovaný. Vzhľadom k tomu, že 8K nie je povrchovo upravovaná, nemení svoje vlastnosti počas používania. Určená je pre výrobu kaprárskych nadväzcov, pre použitie s potápavými ako aj plávajúcimi nástrahami. Kamuflážové prevedenie dokonale splýva s dnom, čo umožňuje prirodzenú prezentáciu nástrahy.

5,-
(id:FIN)
dostupnosť: skladom

FIN Hook line 6K

6K je prvotriedna potápavá šnúra. Je husto pletená šnúra zo 6 mikrovláken, čo zabezpečuje jej vysokú spoľahlivosť . Povrch šnúry nie je dodatočne upravovaný, zvýšená tuhosť je dosiahnutá výlučne hustým pletením. Vzhľadom k tomu, že 6K nie je povrchovo upravovaná, nemení svoje vlastnosti počas používania. Určená je pre výrobu kaprárskych náväzcov, pre použitie s potápavými nástrahami. Zelená kamufláž dokonale splýva s dnom, čo umožňuje prirodzenú prezentáciu nástrahy.

11,-
(id:fin)
dostupnosť: skladom

FIN Armada SHOCK

Táto šoková šnúra je pletená z ôsmich mikrovláken. Pletenie ôsmich mikrovláken vytvára jemnú, dokonale okrúhlu štruktúru s mimoriadnou nosnosť tejto výnimočnej šokovej šnúry. Vďaka povrchovej úprave je povrch šnúry extrémne hladký. Pri nahadzovaní tak vzniká nízke šmykové trenie, porovnateľné s monofilným vlascom. Špeciálny tesniaci proces povrchu šnúry vytvoril nielen dokonale hladký povrch, ale hlavne neporovnatelne vyššiu odolnosť voči oderu, ktorá je výnimočná medzi pletenými šnúrami vôbec. Uzavretie „pórov“ bráni nasiaknutiu vody a nečistôt, čo výrazne šetrí vnútorne výplne očiek a rolničku navijáka.
0,18mm 18kg
0,30mm 31kg

7,-
(id:fin)
dostupnosť: skladom

FIN Bait FLOSS

Patrí do najvyššej kategórie nadväzcových materiálov. Bait floss je čisté Dyneema® vlákno. Šnúrka Je plávajúca a takmer neviditeľná vo vode. Je ideálnou šnúrou pre výrobu nenápadných koncových nadväzcov, s POP UP boilies. Je ideálna pre kombináciu s nadväzcovou šnúrou FIN 6K. Dyneema® je registrovaná obchodná značka Royal DSM N.V.

10,-
(id:heron)
dostupnosť: skladom

Mistrall Shiro 150m f.zelená x4

Mistrall Shiro 150m f.zelená

16,-
(id:heron)
dostupnosť: skladom

MISTRALL SILK X8 150m F.ZELENÁ

MISTRALL SILK X8 150m F.ZELENÁ

16,-
(id:Heron)
dostupnosť: skladom

PB PRODUCTS JELLY WIRE 35LB 20M F.GRAVEL

PB PRODUCTS JELLY WIRE 35LB 20M F.GRAVEL
Vystužená šnúrka na nadväzce

16,-
(id:Heron)
dostupnosť: skladom

PB Products Mussel 2-tone 20m

PB Products Mussel 2-tone 20m
35lbs
45lbs
EXTRA ODERUVZDORNÉ

9,50
(id:km)
dostupnosť: skladom

FLY PLETENÁ šnúra podkladová ŽLTÁ 30lbs 100YD

Extrémne flexibilná a odolná dacron pletená muškárska podložka. Vhodná dĺžka a sila pre pohodlné boje veľkých rýb. Dobre namontovaná cievka zaisťuje flexibilnú prácu navíjaka.

4,50
(id:Mikado)
dostupnosť: skladom

MIKADO Stužená šnúrka - COATED BRAID

Coated Braid je vynikajúca šnúrka s tvrdým poťahom. Veľmi univerzálny materiál, ktorý Vám umožní naviazať akýkoľvek typ montáže, ktorý je pevný, nemotá sa a umožní stiahnuť poťah podľa potreby a podmienok.

Balenie: 10m
Varianty: 25lb, 35lb
Farba: camo hnedá, camo zelená
Typ: s poťahom-stužená

2,50
(id:Mikado)
dostupnosť: skladom

Hotová olovenka - READY LEADCORE 80CM RIGS WITH SWIVEL - 2ks


Hotová olovenka s obratlíkom, ideálna na rôzne typy dna.

Dĺžka: 80cm

Farba: tmavo zelená

Balenie: 2ks

27,-
(id:Moss)
dostupnosť: skladom

Delphin PROXI 8 priemer 0,08/4,8kg 130m

Primárne feedrová šnúra je pletená z 8 PE vlákien. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave je potápavá! PROXI 8 je neuveriteľne jemná šnúra, ktorá je však veľmi pevná v uzle. Jej hladká štruktúra a tenký priemer pomáhajú pri lepšej detekcii záberov a pri samotnom nahadzovaní.
Pre všetkých feedrových fajnšmekrov sme priniesli extrémne tenkú pletenú šnúru vyvinutú špeciálne pre túto rybolovnú techniku! Má veľký rad výhod a všetci priaznivci feedra boli šnúrou PROXI 8 počas testovania nadšení. Všetky jej skvelé vlastnosti ju predurčuje aj na použitie ako nadväzcovej šnúrky pri použití potápavých nástrah a to nie len pri feedri. Detekciu záberov s touto výnimočnou šnúrou oceníte počas chladných mesiacov, rovnako tak pri slabšej aktivite, kedy je cenená každá ryba. Šnúru Proxi ocenia ale aj prívlačiari, vyžadujúci rýchlo potápavú šnúru s hladkým povrchom. TIP: Pred lovom odporúčame šnúru navlhčiť, aby sa šnúra stala hladšou a vaše nahodenia budú dlhšie a presnejšie.

MM/LBS: 0.08mm/10.6lbs, 0.10mm/12.2lbs

25,-
(id:Moss)
dostupnosť: skladom

Delphin GHOST 8+1 / zelená 0,33mm/18,1kg/300m

Potápavá hlavná kaprárska šnúra so špičkovými vlastnosťami. Osem PE vlákien zabezpečuje vynikajúcu nosnosť a oderuvzdornosť, zatiaľ čo deviate vlákno je potápavé, vyhotovené z PES materiálu. Takto pletená šnúra má všetky predpoklady pre vynikajúci kaprový "mainline". Vyznačuje sa okrúhlym prierezom a malou hlučnosťou. Výhody potápavej šnúry využijete najmä počas veterných dní alebo ak potrebujete dostať šnúru okamžite ku dnu.

MM/KG: 0.16mm 8.2kg, 0.18mm/9.1kg, 0.23mm/13kg, 0.33mm/18.1kg

4,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Skin Line Delphin SIXCOAT / grass 5m/25Ibs

Prvotriedna stužená šnúrka na zhotovenie kombinovaných či tuhých nadväzcov. Jadro tvorí naša spoľahlivá a overená šnúrka 6K, ktorá je potápavá a husto pletená. Poťah je tvorený pevným a odolným, avšak mäkkým materiálom.
Svojím vzhľadom sa SIXCOAT dokáže veľmi dobre prispôsobiť aktuálnym podmienkam na lovisku. Navyše, matná farba poťahu eliminuje akékoľvek odlesky koncovej montáže. Poťah je možné zo šnúrky jednoducho zvliecť a odhaliť mäkkú šnúrku, vytvárať jemné kĺbové prepojenia a vyšperkovať si tak montáž k dokonalosti. Navyše tuhosť poťahu znižuje šance na zamotanie nadväzca pri nahadzovaní, násobne zvyšuje oderuvzdornosť, kopírovanie dna a na samotnom povlaku taktiež výborne drží plastické olovo.

3,-
(id:QB-001-01-xxx)
dostupnosť: skladem

FAST SINKING HOOKLLINK

Ako nám už hovorí názov, tato šnúrka je veľmi rýchlo potápavá, dokonca jedna z najrýchlejšie potápavých vláčnych šnúrok na trhu. Vzhľadom na svoju mäkkosť a faktu, že bude vždy kopírovať dno, je pre kapra prakticky neodhaliteľná. Dodáva sa vo farbách: olivovo zelená, Machovo zelená, bahnovo hnedá, zemovito čierna s nosnosťami 15,25,35 a 45 lb. Balenie 20m.

12,-
(id:QB-002-03-250)
dostupnosť: skladem

REMOVABLE SKIN HOOKLINK

Spletaná šnúrka so špeciálnym oderu vzdorným poťahom pre kaprárov, ktorý potrebujú prvotriedny nadväzcový materiál, z ktorého je možné jednoducho vyrobiť kombinované systémy. Poťah šnúrky je ľahko odstrániteľný a pod ním sa skrýva hodvábne jemné vnútorné jadro šnúrky, ktorá zaistí prirodzené ponúknutie nástrahy. Dodávame vo farbách: machovo zelená, bahnovo hnedá, tmavo sivá a s nosnosťami 15,25 a 35 lb.
Balenie 20m.