aktualizované: 23.11.2020 15:53:09

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Stojany

Radenie podľa: 
celkom 30 položiek

9,-
(id:akva)
dostupnosť: skladom

Otočnosklopný stojan

Stojan vhodný na feeder vysoký 65cm.

9,-
(id:cz)
dostupnosť: skladom

Strong Buzz Bar - Silná hrazda na prúty - 2 prúty 30cm

Strong Buzz Bar - Silná hrazda na prúty - 2 prúty 30cm

21,-
(id:CZ)
dostupnosť: skladom

TRIPOD

-Ľahká hliníková trojnožka,stabilná na akomkoľvek povrchu.
-Stredná tyč aj nohy sú nastaviteľné.
-Závit na signalizátory a vidličky
-Nastaviteľná výška 55-159 cm
-Prepravné miery 60x7x7 cm

5,-
(id:cz0480)
dostupnosť: skladom

Beach-N Rod Holder - Kovový držiak prútov - CZ0480

Beach-N Rod Holder - Kovový držiak prútov - CZ0480

65,-
(id:CZ2928)
dostupnosť: skladom

CrossPod Rod Pod -

Tento stojan bol doplnený dodatočným kĺbom, v ktorom pohybom krížových vzpier môžeme nastaviť vzdialenosť medzi signalizátormi záberov. Každý si môže nastaviť vzdialenosti, ako mu vyhovujú. Stojan je na tri udice. Ďalšou jeho prednosťou je variabilita nastavenia vďaka nastaviteľnosti jednotlivých častí. Takto si môžeme nastaviť jednotlivé nohy, výšku postavenia signalizátorov a rozpätie krížových vzpier. Či ho rozložíme na rovnom pontóne, alebo v krivoľakom teréne, naša výbava bude stáť vždy stabilne.

9,-
(id:CZ3802)
dostupnosť: skladom

Double Rod Buzz Bar - 20cm -

Tradičná hrazda na 2 prúty so zelenou povrchovou úpravou.

19,-
(id:CZ7558)
dostupnosť: skladom

STR trojnožka -

Trojnožka vyrobená v kombinácii hliníka a kovu .

Nastaviteľné teleskopické nohy s hrotmi na konci nám umožnia ľahké zapichnutie do zeme .

univerzálny závit na signalizátory a držiaky na udice

nastaviteľná výška: 55-114cm
prepravné miery: 59x8x8cm
váha: 1,18kg

118,-
(id:CZ8311)
dostupnosť: skladom

Camou rod pod 3 prúty -

Stojan na tri alebo štyri prúty v camou (maskáčovom) prevedení

78,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Rod pod Delphin STATIC

Delphin STATIC patrí do série veľmi populárnych stojanov - tripodov. Je trvácny, stabilný a variabilný stojan v príjemnej cenovej kategórii. Súčasťou dodávky je prepravne, impregnované púzdro.
Celá základňa je postavená na troch nohách, ktoré sú vyrobené z ľahkého, ale robustného 22mm okrúhleho profilu. Profily sú povrchovo farbené práškovou farbou, ktorá ponúka vynikajúcu ochranu proti korózii, opotrebeniu a agresívnemu prostrediu. Všetky závity (vonkajšie aj vnútorné) sú vyrobené z mosadze, čo výrazne prispieva k celkovej trvácnosti stojana.
Nepopierateľnou výhodou STATICu oproti bežným stojanom, ktoré sú postavené na okrúhlych profiloch je, že Delphin STATIC má vytvorené drážky vo výsuvných profiloch ramien tak, aby zabránili nežiadúcemu “pretáčaniu sa” stojana, keď ho zaťažíte na jednej strane. Pre zabezpečenie maximálnej stability je stredový kĺb vybavený hákom pre zavesenie závažia, ktoré zvýši jeho stabilitu, hlavne za silného vetra.
Delphin STATIC umožňuje nastavenie variabilnej výšky ako aj sklonu prútov. K tomuto účelu slúžia tri teleskopické nohy základne a centrálny kĺb, ktorý dovoľuje nastavenie sklonu. Rovnomernú výšku (prúty sú rovnomerne so zemou) tak viete nastaviť v rozmedzí 65-90cm, v prípade nastavenia sklonu však viete prúty dostať až do výšky okolo 120cm.

Technické parametre:
Počet prútov: max.3
Výška nôh: 40-65cm
Nastavenie dĺžky vrchnej časti: 75-130cm
Šírka prednej hrazdy: 43cm
Šírka zadnej hrazdy: 38cm
Hmotnosť: 2,5kg
Transportné rozmery: 85x35x15cm

45,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Rodpod Delphin BRONX 2G

Rodpod Delphin BRONX 2G je prepracovaným nástupcom veľmi obľúbeného rodpodu BRONX. Preto sme zachovali všetky jeho výnimočné vlastnosti, pre ktoré je tak vyhľadávaný množstvom nadšencov loviacich kapre. Oproti prvej generácii má výrazne zosilnené upínanie hrázd, vrátane zosilnenia celého klipového mechanizmu. To zabezpečí výrazne vyššiu životnosť systému a zjednodušuje jeho ovládanie. Pozornému oku určite neujde to, že celý mechanizmus sa odteraz nesie v dizajne plutvy z nášho loga. Rodpod BRONX 2G je vyrábaný v čiernom vyhotovení a kvalita jeho spracovania výrazne prevyšuje bežne dostupné rodpody z danej cenovej kategórie. Medzi jeho prednosti patrí hlavne veľmi nízka hmotnosť, vysoká stabilita a všestrannosť. Vďaka unikátnemu systému skladania sa Delphin BRONX II zmestí do malého textilného puzdra, ktoré zaberie cestou na ryby len minimum miesta. Toto prenosné puzdro je samozrejme súčasťou balenia. Celý rod pod je vyrobený z hliníkových profilov, ktoré sú spájané spojkami z veľmi odolného ABS plastu. To zaručí dlhú životnosť a zároveň nízku hmotnosť BRONX-u. Tento rodpod je dôkazom, že kvalitné a plne funkčné vybavenie môže byť cenovo veľmi dostupné.

Technické parametre:
Počet prútov: 3
Nastavenie výšky stojanu: 31-67cm
Nastavenie dľžky stojanu: 82-132cm
Šírka hrázd: 50cm
Použitý materiál: hliník / ABS spojky
Transportné rozmery: 82x16x8cm
Hmotnosť: 1185g

30,-
(id:delphin)
dostupnosť: skladom

Sumcový stojan Delphin HAMMER

Extrémne masívny, celopozinkovaný sumcový stojan Delphin HAMMER vás zaujme nielen svojou enormnou silou, ale aj praktickým vyhotovením. Základom je silná hrubostenná rúra s vnútorným priemerom 42mm, čo umožňuje vloženie a následné vytiahnutie aj tých najhrubších rukovätí sumčiarskych prútov. Stojan je možné ukotviť do zeme dvoma spôsobmi. Prvým je kotvenie pomocou ramien, ktoré sú po oboch stranách stojanu. To umožňuje rovnomerne rozložiť vyvíjanú silu, čo je nespornou výhodou oproti stojanom s jedným ramenom. Druhou možnosťou ukotvenia sú presne mierené údery kladiva na trojuholník vo vrchnej časti stojanu. Trojuholník je tvorený L-profilom z dvoch strán a rúrou zo strany tretej. Spojenie je zosilené zvarom. Pri použití kladiva doporučujeme daný trojuholník prekryť kusom dreva. Vďaka hrotovitej spodnej časti L profilu dostanete stojan aj do tej najnepoddajnejšej zeme. Dlhú životnosť zabezpečí úprava celého stojanu pomocou zinkovania. Delphin HAMMER je kompletne vyrábaný na Slovensku!

Technické parametre:
Vnútorný priemer rúry: 4,2cm
Celková dĺžka: 82cm
Dĺžka rúry: 37cm
Dĺžka zabodávacej časti: 45cm
Šírka ramien: 24cm
Hmotnosť: 2,6kg
Povrchová úprava: pozinkovanie

58,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Rodpod Delphin BBQ

Rodpod, ktorý v sebe spája nekonečne veľa rozmerových modifikácií. Oproti klasickému nastavovaniu nôh v dvoch smeroch, či výšky umiestnenia samotných hrázd má tento stojan v základe možnosť osového posúvania nôh. To umožňuje používateľovi presunúť ich základňu práve tam, kde mu to najviac vyhovuje v závislosti od terénu. Samozrejmosťou je aj nastavovanie samotnej dĺžky rodpodu. Konštrukcia modelu BBQ je veľmi stabilná a každý detail je bezchybne spracovaný. Základ kostry je tvorený hliníkovými profilmi, ktoré sú navzájom spojené masívnymi prvkami z veľmi odolného ABS plastu. Nie je sa čoho báť, každý jeden diel bol testovaný na tisíce otváracích/zatváracích cyklov a svoje úlohy plnia bezchybne. Netradičné sú aj extra dlhé teleskopické nohy, vďaka ktorým je možné tento rodpod postaviť v prípade potreby o level vyššie oproti bežne predávaným modelom. Vďaka rozmerovej všetstrannosti však z neho môže byť aj nízky kompaktný stojan. Pri presunoch oceníte veľmi nízku hmotnosť a ideálne transportné rozmery modelu BBQ. Celý rodpod je navyše predávaný v prenosnej taške s penovými výplňami.

Technické parametre:
Počet prútov: 3
Nastavenie výšky stojanu: 56-96cm
Nastavenie dĺžky stojanu: 74-120 cm
Použitý materiál: hliník / ABS spojky
Transportné rozmery: 75x30x6cm
Hmotnosť: 2,5kg

68,-
(id:KM)
dostupnosť: skladom

ROD POD ASTRAL BLACK

Vďaka malým rozmerom a ľahkej hliníkovej konštrukcii je tento ROD POD určený hlavne pre rybárov, ktorí očakávajú maximálnu stabilitu pri minimálnej prepravnej dĺžke a váhe.
So svojimi tromi výškovo nastaviteľnými nožičkami, má dokonalú stabilitu na každom povrchu.
Rýchla montáž, ľahko sa preprava, široké použitie - všetky tieto kritériá ROD POD ASTRAL hravo spĺňa.

Technické údaje:

- Hliníková konštrukcia

- Maximálna vzdialenosť medzi hrazdami: 122 cm

- Širka hrazdy: 70 cm

- Maximálny sklon: 75 stupňov

- Prednastavené pozície na lov s 2,3,4 udicami, aby boli dodržané rovnaké vzdialenosti medzi prútmi

- Váha : 2,6 kg

- Prepravné rozmery s taškou: 78x26cm

13,-
(id:LUTO)
dostupnosť: skladom

NGT HRAZDA BUZZ BAR S. STEEL 3 ROD 25-40CM

Nastaviteľná hrazda na 3 prúty NGT Buzz Bar Stainless Steel z nerezovej oceli od anglickej kaprárskej firmy NGT. Špičková elegantná hrazda vyrobená z nerezové oceli, ktorá zabezpečuje bezpečné a stabilné uloženie Vašich prútov. Napriek tomu, že je vyrobená z nerezovej oceli, jej hmotnosť je redukovaná a je veľmi ľahká.
Veľkou výhodou tejto hrazdy je jej nastaviteľná (posuvná)Dĺžka 25-40 cm.

11,-
(id:Luto)
dostupnosť: skladom

NGT HRAZDA BUZZ BAR STAINLESS STEEL - 3 ROD

Hrazda na 3 pruty NGT Buzz Bar Stainless Steel z nerezové oceli od anglické kaprařské firmy NGT. Špičková elegantní hrazda vyrobená z nerezové oceli, která zabezpečuje bezpečné a stabilní uložení Vašich prutů. Přestože je vyrobena z nerezové oceli, její hmotnost je redukovaná a je velmi lehká. Na její výrobu byla použitá pevná nerezová trubička o průměru 13,9 mm.

Šířka: 30cm

9,50
(id:Luto)
dostupnosť: skladom

NGT Buzz Bar Stainless Steel - 2 Rod/20cm

Kvalitná nerezová hrazda na dva prúty a na jednu vidličku o dĺžke 20cm.
Model deluxe je vybavený kontramatkami pre lepšie dotiahnutie hlásičov alebo rohatinky.
Priemer hrazdy: 1,3cm.
Dĺžka: 20cm

65,-
(id:Luto)
dostupnosť: skladom

EXTRA CARP ROD POD EXC 3 RODS

Nový model stojanu, který má široké množství nastavení a využití. Hrazdy až na tři pruty jsou uchyceny na dvě teleskopické tyče se zapichovacími hroty, které můžete snadno vyjmout a použít jako vidličky s hrazdou bez stojanu.
Hlavní předností stojanu je velmi rychlé sestavení a stabilita díky čtyřem nastavitelným nohám, ale zároveň velkou výhodou je skladnost a hmotnost.

- robustní centrální část stojanu je délkově nastavitelná v rozmezí 72 až 122cm
- přední nohy lze díky nastavitelnému dílu prodloužit až na výšku 77cm
- barva stojanu: olivově, matně zelená.

Délka stojanu: 72 cm - 122 cm
Výška stojanu 44 cm - 77 cm
Přepravní rozměry: 78 cm x 25 cm
Hmotnost: 3kg

Stojan je dodáván včetně přepravního obalu.

6,-
(id:megafish)
dostupnosť: skladom

Držiak na udicu

Držiak na udicu kovový

23,-
(id:mikado)
dostupnosť: skladom

Tripod EASY

Stabilná trojnožka pre uloženie až troch rybárskych prútov. Jej najväčšou prednosťou je rýchlosť poskladania. Rozloženie alebo zloženie tejto jednoduchej trojnožky nezaberie viac ako pár sekúnd! Vyrobená je z masívnych hliníkových profilov o priemere 18mm, ktoré zabezpečujú výbornú stabilitu. Pre zvýšenie stability je možné zaťažiť stredovú časť stojana. Je k tomu určený závesný hák. EASY umožňuje nastavenie výšky v rozmedzí 52-90cm. Je mimoriadne ľahká a skladná. Zložená dĺžka nepresahuje 60cm, čo dovoľuje jej uskladnenie v menšom ruksaku, alebo taške. Výborne poslúži prívržencom feedru, plávanej, lovu s krmítkom či kaprárom.

Technické parametre :
Počet prútov : 3
Nastavenie výšky prednej časti : 52-90cm
Hmotnosť : 0,65kg

20,-
(id:Mikado)
dostupnosť: skladom

Sumcový stojan MIKADO Cat Territory 95cm

Držiak na sumcový prút vhodný na lov z brehu.

20,-
(id:Mivardi)
dostupnosť: skladom

Teleskopické rameno feeder PRO

Teleskopické rameno na upretie feeder prúta s dvojitým ukotvením.

78,-
(id:moos)
dostupnosť: skladom

ROD POD DELPHIN RPX-2

RPX2 je vysoký tripod určený k uloženiu až 3ks rybárskych prútov. Základnými prednosťami RPX2 sú jeho stabilita, variabilita nastavenia, povrchová úprava a rýchla montáž.
Stabilná a ľahká konštrukcia je vyrobená z trojhranných a štvorhranných profilov, čo zabezpečuje vysokú stabilitu stojana. Tvar profilu zabraňuje pretáčaniu a rôznemu vykyvovaniu stojana, čo oceníte hlavne pri zodvihnutí jedného prúta, pričom druhý, prípadne tretí prút bude uložený na jednej strane stojana.
Variabilita nastavenia je možná čo do výšky, dĺžky a sklonu stojana. Nohy stojana sú nastaviteľné do výšky 88cm, čo reálne umožňuje položenie prúta až do výšky vyše jedného metra.
Bezfarebná povrchová úprava zabezpečuje rovnaký vzhľad počas dlhej doby používania.
Nastavenie výšky a dĺžky sa vykonáva za pomoci bezskrutkových mechanizmov, ktoré výrazne urýchľujú čas rozloženia a zloženia celého stojana.
Súčasťou balenie je nepremokavé púzdro.

Technické parametre :
Maximálny počet prútov : 3
Výška nôh : 55-88cm
Nastavenie dĺžky : 80-123cm
Použitý materiál : hliník
Hmotnosť : 3,05kg

45,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Rod pod Delphin BRONX

Tento kompletne čierny rodpod si vás získa od prvej chvíle. Je výnimočne ľahký, veľmi stabilný a všestranný. Vďaka unikátnemu systému skladania sa Delphin BRONX zmestí do malého textilného puzdra, ktoré zaberie cestou na ryby len minimum miesta. Toto prenosné puzdro je samozrejme súčasťou balenia. Celý rod pod je vyrobený z hliníkových profilov, ktoré sú spájané spojkami z veľmi odolného ABS plastu. To zaručí dlhú životnosť a zároveň nízku hmotnosť BRONX-u. Tento rodpod je dôkazom, že kvalitné a plne funkčné vybavenie môže byť cenovo veľmi prístupné.

Technické parametre :
Počet prútov: 3
Nastavenie výšky stojanu: 40-75cm
Nastavenie dľžky stojanu: 80-130 cm
Šírka hrázd: 50cm
Použitý materiál: hliník / ABS spojky
Transportné rozmery: 80x20x5cm
Hmotnosť: 2,0kg

95,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Rodpod Delphin WX-1

WX-1 je populárnym stojanom – tripodom. Vyrobený je z ľahkého hliníkového profilu s leštenou povrchovou úpravou. Základnými prednosťami sú jeho nízka hmotnosť, rýchla montáž a demontáž, variabilita nastavenia a jeho povrchová úprava.
Za pomoci teleskopických a výsuvných dielov dokážete WX-1 rozložiť v priebehu 2 minút.
Variabilita nastavenia je možná čo do výšky, dĺžky a sklonu stojana. Nohy stojana sú nastaviteľné do výšky 80cm, čo reálne umožňuje položenie prúta až do výšky vyše 90cm. Dĺžka stojana sa dá nastaviť až do jedného metra.
Súčasťou balenie je nepremokavé púzdro.

Technické parametre :
Maximálny počet prútov : 3
Výška nôh : 50-80cm
Nastavenie dĺžky : 72-100cm
Použitý materiál : hliník
Hmotnosť : 2,80kg

16,-
(id:rapture)
dostupnosť: skladom

TRABUCCO VIDLIČKA XPS FEEDER REST EVA RIBBED

Feederová vidlička z materiálu EVA. Vidlička výborne slúži i pri silnejšom vetre, kedy sa prút neposunie vďaka úzkym profilom na vidličke. Vidlička je nastaviteľná na 90°.

33,90
(id:RPX moss)
dostupnosť: skladom

Nohy pre RPX-3 dlhé / 2ks 70-140cm

Nohy pre RPX-3 dlhé / 2ks
70-140cm

8,-
(id:Sports)
dostupnosť: skladom

tripod adaptér

tripod adaptér umožňuje pomocou tyčiek so závitom a hrazdy vytvoriť jednoduchý stojan.

20,-
(id:sports)
dostupnosť: skladom

Stojan, podpierka na prút 75cm

Jednoduchý ľahký kovový zapichovací držiak prútu, ideálny pri love na rieke,... Úchyty na prút sú vyrobené zo svetielkujúceho plastu, vďaka čomu nájdeme prút aj pri úplnej tme.

18,-
(id:Sports)
dostupnosť: skladom

Držiak na feeder

kovový držiak výsuvný a sklopný.
Veľkosti: dĺžka 54-88cm a dĺžka 75-128cm

95,-
(id:WX1)
dostupnosť: skladom

ROD POD DELPHIN WX-1

WX-1 je populárnym stojanom – tripodom. Vyrobený je z ľahkého hliníkového profilu s leštenou povrchovou úpravou. Základnými prednosťami sú jeho nízka hmotnosť, rýchla montáž a demontáž, variabilita nastavenia a jeho povrchová úprava.
Za pomoci teleskopických a výsuvných dielov dokážete WX-1 rozložiť v priebehu 2 minút.
Variabilita nastavenia je možná čo do výšky, dĺžky a sklonu stojana. Nohy stojana sú nastaviteľné do výšky 80cm, čo reálne umožňuje položenie prúta až do výšky vyše 90cm. Dĺžka stojana sa dá nastaviť až do jedného metra.
Súčasťou balenie je nepremokavé púzdro.

Technické parametre :
Maximálny počet prútov : 3
Výška nôh : 50-80cm
Nastavenie dĺžky : 72-100cm
Použitý materiál : hliník
Hmotnosť : 2,80kg

TOPlist