aktualizované: 01.12.2021 10:43:37

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Stojany

Radenie podľa: 

9,-
(id:akva)
dostupnosť: skladom

Otočnosklopný stojan

Stojan vhodný na feeder vysoký 65cm.

9,-
(id:cz)
dostupnosť: skladom

Strong Buzz Bar - Silná hrazda na prúty - 2 prúty 30cm

Strong Buzz Bar - Silná hrazda na prúty - 2 prúty 30cm

5,-
(id:cz0480)
dostupnosť: skladom

Beach-N Rod Holder - Kovový držiak prútov - CZ0480

Beach-N Rod Holder - Kovový držiak prútov - CZ0480

6,-
(id:CZ1222)
dostupnosť: skladom

Hliníková hrazda na prúty - 3 prúty40cm -

Hliníková hrazda na prúty - 3 prúty40cm -

10,-
(id:CZ1246)
dostupnosť: skladom

Strong Buzz Bar - Silná hrazda na prúty - 3 prúty40cm -

Strong Buzz Bar - Silná hrazda na prúty - 3 prúty40cm -

22,-
(id:CZ2478)
dostupnosť: skladom

Adjustable Buzz Bar 11”&12” - Nastaviteľná hrazda -

Nastaviteľná hrazda so závitom na dva alebo tri prúty . Predáva sa v páre , širšia verzia pasuje dopredu a užšia verzia dozadu.Vyrobené z tvrdeného hliníka, má práškovaný, matne čierny povrch.
11” (27,5cm) a 12” (30cm)

65,-
(id:CZ2928)
dostupnosť: skladom

CrossPod Rod Pod -

Tento stojan bol doplnený dodatočným kĺbom, v ktorom pohybom krížových vzpier môžeme nastaviť vzdialenosť medzi signalizátormi záberov. Každý si môže nastaviť vzdialenosti, ako mu vyhovujú. Stojan je na tri udice. Ďalšou jeho prednosťou je variabilita nastavenia vďaka nastaviteľnosti jednotlivých častí. Takto si môžeme nastaviť jednotlivé nohy, výšku postavenia signalizátorov a rozpätie krížových vzpier. Či ho rozložíme na rovnom pontóne, alebo v krivoľakom teréne, naša výbava bude stáť vždy stabilne.

18,-
(id:CZ3436)
dostupnosť: skladom

ZMT trojnožka - 50 - 100 cm -

Trojnožka je obľúbeným stojanom pri love na feeder a preto aj my prinášame na trh novú, pevnú trojnožku. Vďaka do široka roztiahnuteľným teleskopickým nohám má veľkú stabilitu aj pri love v silnom prúde rieky. Stabilitu však môžeme zvýšiť zavesením záťaže, alebo vedra s vodou na hák, ktorý je na stojan umiestnený práve za týmto účelom a stáva sa takmer neprevrátiteľným. Nohy s prierezom v tvare trojuholníka dodávajú stojanu robustnosť a podstatne väčšiu pevnosť ako nohy s kruhovým prierezom. Teleskopicky nastaviteľné nohy s praktickými klipovými uzávermi a posuvná stredová tyčka nám umožnia nielen nastavenie stojana až do výšky 100 cm, ale aj jeho stabilné osadenie v nerovnom teréne.

9,-
(id:CZ3802)
dostupnosť: skladom

Double Rod Buzz Bar - 20cm -

Tradičná hrazda na 2 prúty so zelenou povrchovou úpravou.

118,-
(id:CZ8311)
dostupnosť: skladom

Camou rod pod 3 prúty -

Stojan na tri alebo štyri prúty v camou (maskáčovom) prevedení

13,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Delphin C-BUZZ 27cm

Delphin C-BUZZ je takzvaný univerzálny buzzbar, ktorý vďaka obvyklému závitu môžete upevniť do väčšiny bežne dostupných rázsošiek. Výborne si rozumie aj s našim modelom Delphin C-STICK, vďaka čomu dostanete veľmi stabilnú a pevnú zostavu v elegantnej čierno-hnedej farebnej kombinácii. Už len naskrutkovať držiaky prúta a môže sa ísť na vec!

C-BUZZ je ideálnym spoločníkom na rýchle vychádzky, či urban fishing, kde oceníte jeho výborné transportné rozmery a rýchlu montáž. Pre vymedzenie spoja je navyše nad jeho závitom gumené tesnenie, ktoré umožní dokonalé dosadnutie na rázsošku. Vyhotovený je z hliníka, ktorý je povrchovo upravený anodizáciou. Vďaka tomu dokáže dlhodobo čeliť akýmkoľvek poveternostným podmienkam bez akejkoľvek ujmy.

23,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Feedrový stojan Delphin ATOMA Triple

Kompaktný feedrový stojan na prúty s tromi podpornými nohami, navrhnutý v bordovej farbe, charakteristickej pre feedrové produkty z dielne firmy Delphin. Konštrukcia stojana je kompletne vyrobená z hliníku, bez použitia akýchkoľvek plastových častí. Takéto prevedenie minimalizuje možnosť poškodenia, resp. ulomenia niektorej z častí a zaručuje veľmi nízku hmotnosť. Skvelú stabilitu stojana zabezpezpečujú tri teleskopické nohy, ktoré zabraňujú jeho svojvoľnému prevráteniu pri záberoch alebo vetre. Nohy sú ukončené ostrými hrotmi, ktoré umožňujú ich zatlačenie do zeme, čím je možné dosiahnuť ešte lepšiu pevnosť celku. Vďaka teleskopických nohám je možné ho vhodne prispôsobiť aj nerovnému terénu. V strede stojana je osadená rázsoška, ktorej výšku možno nastaviť pomocou masívneho skrutkového mechanizmu. Ten jej po dotiahnutí spoľahlivo zabraňuje akémukoľvek svojvoľnému pohybu. Rázsoška disponuje univerzálnym závitom, vďaka čomu je možné k nej pripevniť akýkoľvek feedrový držiak prútov, hrazdu, prípadne signalizátor. Napriek svojím nenápadným transportným rozmerom je možné stojan prostredníctvom teleskopických nôh, výsuvnému stredovému mechanizmu a taktiež teleskopickej rázsoške vysunúť do úctyhodnej výšky až 150 cm, čo určite milo prekvapí nejedného používateľa. Takáto variabilita spolu s efektným dizajnom z neho robí veľmi praktický produkt za veľmi prijemnú cenu.

Technické parametre:
Výška stojana: 50-150 cm
Hmotnosť: 0,7 kg
Transportné rozmery: 55x7x7cm

78,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Rod pod Delphin STATIC

Delphin STATIC patrí do série veľmi populárnych stojanov - tripodov. Je trvácny, stabilný a variabilný stojan v príjemnej cenovej kategórii. Súčasťou dodávky je prepravne, impregnované púzdro.
Celá základňa je postavená na troch nohách, ktoré sú vyrobené z ľahkého, ale robustného 22mm okrúhleho profilu. Profily sú povrchovo farbené práškovou farbou, ktorá ponúka vynikajúcu ochranu proti korózii, opotrebeniu a agresívnemu prostrediu. Všetky závity (vonkajšie aj vnútorné) sú vyrobené z mosadze, čo výrazne prispieva k celkovej trvácnosti stojana.
Nepopierateľnou výhodou STATICu oproti bežným stojanom, ktoré sú postavené na okrúhlych profiloch je, že Delphin STATIC má vytvorené drážky vo výsuvných profiloch ramien tak, aby zabránili nežiadúcemu “pretáčaniu sa” stojana, keď ho zaťažíte na jednej strane. Pre zabezpečenie maximálnej stability je stredový kĺb vybavený hákom pre zavesenie závažia, ktoré zvýši jeho stabilitu, hlavne za silného vetra.
Delphin STATIC umožňuje nastavenie variabilnej výšky ako aj sklonu prútov. K tomuto účelu slúžia tri teleskopické nohy základne a centrálny kĺb, ktorý dovoľuje nastavenie sklonu. Rovnomernú výšku (prúty sú rovnomerne so zemou) tak viete nastaviť v rozmedzí 65-90cm, v prípade nastavenia sklonu však viete prúty dostať až do výšky okolo 120cm.

Technické parametre:
Počet prútov: max.3
Výška nôh: 40-65cm
Nastavenie dĺžky vrchnej časti: 75-130cm
Šírka prednej hrazdy: 43cm
Šírka zadnej hrazdy: 38cm
Hmotnosť: 2,5kg
Transportné rozmery: 85x35x15cm

105,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Tripod Delphin TPX3 BlackWay

Tripod Delphin TPX môžeme pokojne označiť za príbuzného dnes už legendárneho rodpodu RPX. Podobne ako v prípade RPX neboli ani pri TPX použité žiadne plastové časti, čo ho predurčuje k vysokej životnosti a spoľahlivosti aj v tých najnáročnejších podmienkach. Ďalšou ich spoločnou vlastnosťou je rozteč hrázd, ktoré tak bez problémov zapasujú na oba modely. Navyše tieto hrazdy disponujú uťahovancou maticou, vďaka čomu vždy vhodne upevníte akýkoľvek signalizátor.

Black verzia je charakteristická svojím čiernym, dizajnovo prepracovaným prevedením, čo určite ocenia všetci priaznivci “BlackWay“ štýlu .

Nespornou výhodou, v porovnaní s konkurenčnými tripodmi sú jeho výsuvné nastaviteľné ramená s hranatým profilom. Práve hranatý profil úplne eliminuje možnosť pretočenia, čím je zabezpečená omnoho lepšia stabilita oproti kruhovým ramenám. Doťahovanie hlavného kĺbu je riešené takzvaným “zverákovým mechanizmom“, pri ktorom po nastavení tripodu do optimálneho uhlu jednoducho dotiahnete skrutku podobne ako na zveráku. Devízou je taktiež háčik na spodnej strane, na ktorý je možné v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok upevniť závažie, čím posuniete stabilitu tripodu na ešte vyšší level. Vďaka teleskopickým nohám a nastaviteľnému uhlu výsuvných ramien dokážete prednú časť tripodu TPX dostať až do úrovne 125cm nad zemou. To umožňuje viesť vaše vlasce z veľkej výšky, vďaka čomu je TPX vhodný spoločník aj pri love na riekach a veľkých vodných nádržiach. Samozrejmosťou pri tripode Delphin TPX je praktické transportné puzdro.

Technické parametre:
Počet prútov: max.3
Výška nôh: 40-65 cm
Nastavenie dĺžky vrchnej časti: 70-115 cm
Šírka prednej hrazdy: 40 cm
Šírka zadnej hrazdy: 40 cm
Hmotnosť: 2,8 kg
Transportné rozmery: 80x25x13cm

46,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Rodpod Delphin BRONX 2G

Rodpod Delphin BRONX 2G je prepracovaným nástupcom veľmi obľúbeného rodpodu BRONX. Preto sme zachovali všetky jeho výnimočné vlastnosti, pre ktoré je tak vyhľadávaný množstvom nadšencov loviacich kapre. Oproti prvej generácii má výrazne zosilnené upínanie hrázd, vrátane zosilnenia celého klipového mechanizmu. To zabezpečí výrazne vyššiu životnosť systému a zjednodušuje jeho ovládanie. Pozornému oku určite neujde to, že celý mechanizmus sa odteraz nesie v dizajne plutvy z nášho loga. Rodpod BRONX 2G je vyrábaný v čiernom vyhotovení a kvalita jeho spracovania výrazne prevyšuje bežne dostupné rodpody z danej cenovej kategórie. Medzi jeho prednosti patrí hlavne veľmi nízka hmotnosť, vysoká stabilita a všestrannosť. Vďaka unikátnemu systému skladania sa Delphin BRONX II zmestí do malého textilného puzdra, ktoré zaberie cestou na ryby len minimum miesta. Toto prenosné puzdro je samozrejme súčasťou balenia. Celý rod pod je vyrobený z hliníkových profilov, ktoré sú spájané spojkami z veľmi odolného ABS plastu. To zaručí dlhú životnosť a zároveň nízku hmotnosť BRONX-u. Tento rodpod je dôkazom, že kvalitné a plne funkčné vybavenie môže byť cenovo veľmi dostupné.

Technické parametre:
Počet prútov: 3
Nastavenie výšky stojanu: 31-67cm
Nastavenie dľžky stojanu: 82-132cm
Šírka hrázd: 50cm
Použitý materiál: hliník / ABS spojky
Transportné rozmery: 82x16x8cm
Hmotnosť: 1185g

30,-
(id:delphin)
dostupnosť: skladom

Sumcový stojan Delphin HAMMER

Extrémne masívny, celopozinkovaný sumcový stojan Delphin HAMMER vás zaujme nielen svojou enormnou silou, ale aj praktickým vyhotovením. Základom je silná hrubostenná rúra s vnútorným priemerom 42mm, čo umožňuje vloženie a následné vytiahnutie aj tých najhrubších rukovätí sumčiarskych prútov. Stojan je možné ukotviť do zeme dvoma spôsobmi. Prvým je kotvenie pomocou ramien, ktoré sú po oboch stranách stojanu. To umožňuje rovnomerne rozložiť vyvíjanú silu, čo je nespornou výhodou oproti stojanom s jedným ramenom. Druhou možnosťou ukotvenia sú presne mierené údery kladiva na trojuholník vo vrchnej časti stojanu. Trojuholník je tvorený L-profilom z dvoch strán a rúrou zo strany tretej. Spojenie je zosilené zvarom. Pri použití kladiva doporučujeme daný trojuholník prekryť kusom dreva. Vďaka hrotovitej spodnej časti L profilu dostanete stojan aj do tej najnepoddajnejšej zeme. Dlhú životnosť zabezpečí úprava celého stojanu pomocou zinkovania. Delphin HAMMER je kompletne vyrábaný na Slovensku!

Technické parametre:
Vnútorný priemer rúry: 4,2cm
Celková dĺžka: 82cm
Dĺžka rúry: 37cm
Dĺžka zabodávacej časti: 45cm
Šírka ramien: 24cm
Hmotnosť: 2,6kg
Povrchová úprava: pozinkovanie

58,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Rodpod Delphin BBQ

Rodpod, ktorý v sebe spája nekonečne veľa rozmerových modifikácií. Oproti klasickému nastavovaniu nôh v dvoch smeroch, či výšky umiestnenia samotných hrázd má tento stojan v základe možnosť osového posúvania nôh. To umožňuje používateľovi presunúť ich základňu práve tam, kde mu to najviac vyhovuje v závislosti od terénu. Samozrejmosťou je aj nastavovanie samotnej dĺžky rodpodu. Konštrukcia modelu BBQ je veľmi stabilná a každý detail je bezchybne spracovaný. Základ kostry je tvorený hliníkovými profilmi, ktoré sú navzájom spojené masívnymi prvkami z veľmi odolného ABS plastu. Nie je sa čoho báť, každý jeden diel bol testovaný na tisíce otváracích/zatváracích cyklov a svoje úlohy plnia bezchybne. Netradičné sú aj extra dlhé teleskopické nohy, vďaka ktorým je možné tento rodpod postaviť v prípade potreby o level vyššie oproti bežne predávaným modelom. Vďaka rozmerovej všetstrannosti však z neho môže byť aj nízky kompaktný stojan. Pri presunoch oceníte veľmi nízku hmotnosť a ideálne transportné rozmery modelu BBQ. Celý rodpod je navyše predávaný v prenosnej taške s penovými výplňami.

Technické parametre:
Počet prútov: 3
Nastavenie výšky stojanu: 56-96cm
Nastavenie dĺžky stojanu: 74-120 cm
Použitý materiál: hliník / ABS spojky
Transportné rozmery: 75x30x6cm
Hmotnosť: 2,5kg

13,-
(id:heron)
dostupnosť: skladom

MISTRALL FEEDER 75-120CM STOJAN

MISTRALL FEEDER 75-120CM STOJAN

13,-
(id:LUTO)
dostupnosť: skladom

NGT HRAZDA BUZZ BAR S. STEEL 3 ROD

Nastaviteľná hrazda na 3 prúty NGT Buzz Bar Stainless Steel z nerezovej oceli od anglickej kaprárskej firmy NGT. Špičková elegantná hrazda vyrobená z nerezové oceli, ktorá zabezpečuje bezpečné a stabilné uloženie Vašich prútov. Napriek tomu, že je vyrobená z nerezovej oceli, jej hmotnosť je redukovaná a je veľmi ľahká.
Veľkou výhodou tejto hrazdy je jej nastaviteľná (posuvná)Dĺžka 25-40 cm a 30-50cm.

11,-
(id:Luto)
dostupnosť: skladom

NGT HRAZDA BUZZ BAR STAINLESS STEEL - 3 ROD

Hrazda na 3 pruty NGT Buzz Bar Stainless Steel z nerezové oceli od anglické kaprařské firmy NGT. Špičková elegantní hrazda vyrobená z nerezové oceli, která zabezpečuje bezpečné a stabilní uložení Vašich prutů. Přestože je vyrobena z nerezové oceli, její hmotnost je redukovaná a je velmi lehká. Na její výrobu byla použitá pevná nerezová trubička o průměru 13,9 mm.

Šířka: 30cm

9,50
(id:Luto)
dostupnosť: skladom

NGT Buzz Bar Stainless Steel - 2 Rod/20cm

Kvalitná nerezová hrazda na dva prúty a na jednu vidličku o dĺžke 20cm.
Model deluxe je vybavený kontramatkami pre lepšie dotiahnutie hlásičov alebo rohatinky.
Priemer hrazdy: 1,3cm.
Dĺžka: 20cm

6,-
(id:megafish)
dostupnosť: skladom

Držiak na udicu

Držiak na udicu kovový

23,-
(id:mikado)
dostupnosť: skladom

Tripod EASY

Stabilná trojnožka pre uloženie až troch rybárskych prútov. Jej najväčšou prednosťou je rýchlosť poskladania. Rozloženie alebo zloženie tejto jednoduchej trojnožky nezaberie viac ako pár sekúnd! Vyrobená je z masívnych hliníkových profilov o priemere 18mm, ktoré zabezpečujú výbornú stabilitu. Pre zvýšenie stability je možné zaťažiť stredovú časť stojana. Je k tomu určený závesný hák. EASY umožňuje nastavenie výšky v rozmedzí 52-90cm. Je mimoriadne ľahká a skladná. Zložená dĺžka nepresahuje 60cm, čo dovoľuje jej uskladnenie v menšom ruksaku, alebo taške. Výborne poslúži prívržencom feedru, plávanej, lovu s krmítkom či kaprárom.

Technické parametre :
Počet prútov : 3
Nastavenie výšky prednej časti : 52-90cm
Hmotnosť : 0,65kg

15,-
(id:Mikado)
dostupnosť: skladom

Stojan na prúty - ROD POD WITH 3 LEGS 120CM

Teleskopický rodpod na uloženie prútov, ideálny na feedrovanie. Vďaka nastaviteľným nohám rozložíme zostavu stabilne a bezpečne na akomkoľvek teréne. RodPod je vyrobený z hliníka, čo zaručuje dlhú životnosť, nízku hmotnosť a vysokú odolnosť.

vyrobený z hliníka
nízka hmotnosť
teleskopická konštrukcia
dlhá životnosť

13,-
(id:Mikado)
dostupnosť: skladom

MIKADO Držiak na prút - ROD REST (50/90cm)

Odolný a dobre spracovaný teleskopický, otočný držiak na prút.

Dĺžka: 50 / 90cm

20,-
(id:Mikado)
dostupnosť: skladom

Sumcový stojan MIKADO Cat Territory 95cm

Držiak na sumcový prút vhodný na lov z brehu.

45,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Rod pod Delphin BRONX

Tento kompletne čierny rodpod si vás získa od prvej chvíle. Je výnimočne ľahký, veľmi stabilný a všestranný. Vďaka unikátnemu systému skladania sa Delphin BRONX zmestí do malého textilného puzdra, ktoré zaberie cestou na ryby len minimum miesta. Toto prenosné puzdro je samozrejme súčasťou balenia. Celý rod pod je vyrobený z hliníkových profilov, ktoré sú spájané spojkami z veľmi odolného ABS plastu. To zaručí dlhú životnosť a zároveň nízku hmotnosť BRONX-u. Tento rodpod je dôkazom, že kvalitné a plne funkčné vybavenie môže byť cenovo veľmi prístupné.

Technické parametre :
Počet prútov: 3
Nastavenie výšky stojanu: 40-75cm
Nastavenie dľžky stojanu: 80-130 cm
Šírka hrázd: 50cm
Použitý materiál: hliník / ABS spojky
Transportné rozmery: 80x20x5cm
Hmotnosť: 2,0kg

16,-
(id:rapture)
dostupnosť: skladom

TRABUCCO VIDLIČKA XPS FEEDER REST EVA RIBBED

Feederová vidlička z materiálu EVA. Vidlička výborne slúži i pri silnejšom vetre, kedy sa prút neposunie vďaka úzkym profilom na vidličke. Vidlička je nastaviteľná na 90°.

33,90
(id:RPX moss)
dostupnosť: skladom

Nohy pre RPX-3 dlhé / 2ks 70-140cm

Nohy pre RPX-3 dlhé / 2ks
70-140cm

8,-
(id:Sports)
dostupnosť: skladom

tripod adaptér

tripod adaptér umožňuje pomocou tyčiek so závitom a hrazdy vytvoriť jednoduchý stojan.