aktualizované: 01.12.2021 10:43:37

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Vnadiace zmesi SENSAS

Radenie podľa: 
celkom 10 položiek

5,10
dostupnosť: skladom

3000 Etang Brown (jezero-hnědé) 1kg Krmivo 3000 Etang Brown (jazero-hnedé) 1kg

Jemné rýchlo rozpadávajúce základové krmivo na stojatú vodu. Dobre tvorí mrak. Vďaka hnedej farbe je univerzálne použiteľné počas celého roka. Balenie 1 kg.

5,50
(id:sensas)
dostupnosť: skladom

Posilovač Aromix 500ml

Aromix je tekutý posilňovač do krmív a partiklu, ktorý predstavuje veľmi účinné sladidlo, na ktoré ryby veľmi dobre reagujú. Pridáva sa do vody, ktorou sa krmivo vlhčí, a to v pomere 10 až 25% z celkového objemu vody. Na 4kg suchej zmesi odporúčame použiť 125 ml tekutého posilňovača.
Príchuť: Carpes – jahoda/vanilka (kapor)
Príchuť: Mais – kukurica (kapor)
Príchuť: Patentka

5,10
(id:sensas)
dostupnosť: skladom

3000 Fond (řeka) 1kg Krmivo 3000 Fond (rieka) 1kg

Ťažké a lepivé základové kŕmenie do prúdu. Obsahuje veľa hrubých čiastočiek. Balenie 1 kg.

4,50
(id:sensas)
dostupnosť: skladom

Sensas Gudgeon Black

Tento vysoko aromatické krmivo je plný častíc, ktoré hrúz miluje a priláka a drží ich vo vašom mieste celé hodiny. Je vhodný i na lov nosáľa obyčajného

3,90
(id:sensas)
dostupnosť: skladom

Sensas Posilňovač Carpix Kapor 300 g

Posilňovač na kapry s dlhou tradíciou. Je obľúbený ako medzi pretekármi, tak aj bežnými rybári po celej Európe. Jeho unikátna sladko ovocno-jahodová aróma láka spoľahlivo kapry z veľkej vzdialenosti a udrží ich po dlhú dobu na krmnom mieste. Možno použiť aj pre nadipování červov, kukurice alebo iných nástrah. Balenie 300 g.

5,10
(id:sensas)
dostupnosť: skladom

3000 Bremes (cejn) 1kg Krmivo 3000 Bremes (pleskáč) 1kg

Sladké žlté kŕmenie v bylinkovej príchuti s kúskami farebných fluo pečivových častíc. Jemnejšie a menej lepivé, vhodné na pleskáče. Balenie 1 kg.

5,10
(id:sensas)
dostupnosť: skladom

3000 Carpes (kapr) 1kg Krmivo 3000 Carpes (kapor) 1kg

Hrubé sladké kŕmenie určené pre lov kaprov. Má vysokú výživnú hodnotu. Má silnú kukurično orieškovú arómu, ktorá láka kapry za akýchkoľvek podmienok. Najobľúbenejšie kaprové krmivo na slovenskom trhu. Balenie 1 kg.

5,10
(id:sensas)
dostupnosť: skladom

3000 Carpes Extra Gros (kapr hrubý) 1kg Krmivo 3000 Carpes Extra Gros (kapor hrubý) 1kg

Hrubé sladké kŕmenie určené pre lov kaprov. Má vysokú výživnú hodnotu. Obsahuje namletý partikel ako sú arašidy alebo repka, kúsky kukurice, sladké sušienky alebo namletú anglickú vločku. Prevedenie s veľkými partiklovými časticami. Balenie 1 kg.

5,10
(id:sensas)
dostupnosť: skladom

3000 Carpes Noir (kapr černý zima) 1kg Krmivo 3000 Carpes Noir (kapor čierny zima) 1kg

Klasická a rokmi preverená séria najkvalitnejších pretekárskych krmív od firmy Sensas. Nájdete v nej špeciálne vyrobené krmivá pre všetky druhy techník, vôd i rýb - rieka, jazero, odhod, kapor, pleskáč, plotica, hladinové kŕmenie ... Séria 3000 je výsledkom úzkej spolupráce medzi schopnosťami laboratórnych pracovníkov a skúsenosťami tých najlepších svetových pretekárov a rybárov. Sú obľúbené u pretekárov i bežných rybárov po celej Európe už dlhé roky.
Jemnejšie kaprové kŕmenie čiernej farby. Má nižšiu výživnú hodnotu a je určené do studenej vody. Jasná voľba pre jesenné a zimné chytanie.
Hmotnosť: 1kg

5,50
(id:sensas)
dostupnosť: skladom

3000 Carpes Rouge (kapr červený) 1kg

Hrubé sladké kŕmenie určené pre lov kaprov. Má vysokú výživnú hodnotu. Má silnú kukurično orieškovú arómu, ktorá láka kapry za akýchkoľvek podmienok. Najobľúbenejšie kaprové krmivo na slovenskom trhu. Červená farba je vhodná do kalnej vody najmä v jarných mesiacoch. Balenie 1 kg.