aktualizované: 01.12.2021 10:43:37

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Púzdra
Žiadne data alebo nastavenie...

Radenie podľa: 
celkom 26 položiek

25,40
(id: CZ1741)
dostupnosť: skladom

Puzdro na prúty - 130cm - CZ1741

Jednodielny vystužený tvrdý obal na prúty.

33,-
(id:CZ)
dostupnosť: skladom

Dvojité púzdro na prúty - vystužené

Vystužené,tvrdé dvojité púzdro ktoré zabezpečí maximálnu ochranu aj pri nešetrnom zaobchádzaní v dvoch veľkostiach.
140x17x17 cm - CZ3378
160x17x17 cm - CZ3385

22,-
(id:CZ7900)
dostupnosť: skladom

Dvojité púzdro na prúty -

Vodeodolné púzdro v troch veľkostiach s postranným vreckom.
dĺžky 120cm, 140cm a 160cm.

7,-
(id:CZ9316)
dostupnosť: skladom

Marshal neoprénový chránič špičky prúta -

Väčšina prútov sa nepoškodí počas rybačky, ale počas transportu. Z hrubého neoprénu zhotovený
chránič špičky ochráni naše udice pred nechcenými „nehodami“ spôsobených ťuknutím, alebo
zachytením špičky počas transportu. Napriek veľkému priemeru dobre chráni nielen špičku a spojky,
ale aj rúčku udice.

35,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Dvojkomorové puzdro Delphin PORTA 300-2 / dlhé vrecko

Delphin Porta POCKET je vylepšeným modelom vychádzajúcim z klasického a obľúbeného puzdra PORTA. Toto puzdro určené pre 2 kompletné dvojdielne prúty dĺžky 300cm s dvoma navijakmi je kompletne naprojektované dizajnérmi značky Delphin.

Puzdro je plne polstrované 6mm výstelkou na každej stene, vrátane predeľovacej steny. Tým pádom nehrozí pri transporte 2 prútov ich vzájomné poškodenie. Obe vnútorné komory na prúty sú fixovateľné pomocou suchého zipsu na ich vrchu. Pri navrhovaní puzdier sme mysleli na uloženie najväčších navijakov a dovolíme si tvrdiť, že je sem možné uložiť 99,9% bežne používaných kaprárskych zostáv, vrátane tých, s očkami veľkosti 50mm!

Model má po strane extra dlhé vrecko so zipsom, ktoré slúži napríklad na transport rybárskeho podberáku. Na ňom sú našité uloženia na rázsošky aj so sťahovacou páskou. Toto puzdro tak pojme väčšinu ťažko skladného rybárskeho náčinia.

Celý materiál púzdra je vyrobený z odolnej látky, ktorá bez problémov odolá bežnému dažďu. Spodná časť púzdra je navyše chránená odolným, nepremokavým materiálom, čo umožňuje položenie tejto časti púzdra aj na mokrú zem, či dokonca do mláky. Ľahké zipsy s kovovým bežcom, komfortná rukoväť či pás pre zavesenie púzdra na plece dotvárajú vysoko praktické využitie tohto púzdra.

Technické parametre:
Vonkajšia dĺžka púzdra - 165cm
Dĺžka bočného vrecka- 120cm
Pre 2 dielne prúty dĺžky 300cm

36,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Puzdro DELPHIN Sherpa 2.5 komorové

Toto 2.5 komorové, špičkovo vypracované, nepolstrované puzdro na prúty Delphin SHERPA je presne to po čom túži každý rybár. Dostatok miesta, ľahkosť, pevnosť a odolnosť, robia z tohto puzdra jednotku vo svojej triede. Vďaka použitiu tých najkvalitnejších materiálov je puzdro SHERPA vysoko odolné voči hrubšiemu zaobchádzaniu. Použité zipsy prešli mnohými testami ktoré potvrdili ich vysokú pevnosť a silu. Kvalitné prepracovanie švov zaručuje puzdru dlhú životnosť. Toto puzdro má dva spôsoby nosenia. Prvým je nosenie pomocou pohodlných úchopov v ruke a druhý spôsob je prevlečenie mäkkých popruhov cez plecia a komfortné nosenie puzdra na chrbte.

SHERPA obsahuje dve hlavné komory do ktorých je možné s ľahkosťou vložiť 2, prúty o dĺžke 360cm/3 dielne spolu s navijakmi. Obsahuje aj tretiu, tzv. polovičnú komoru, ktorá pojme napríklad spodový prút alebo iné rovnako dlhé prúty bez navijaka. Táto tretia komora uskladní aj rôzne iné rybárske príslušenstvo. Jednotlivé komory sú samozrejme oddelené prepážkami.

Dĺžka všetkých troch komôr je 135cm. Hĺbka dvoch hlavných komôr je v ich najhlbšom bode 25cm, pri najmenšom bode je to 17cm. Šírka dvoch hlavných komôr na prúty s navijakmi je až 7cm pre každú z nich. Šírka tretej komory je 5cm. Obe hlavné komory obsahujú popruhy vďaka ktorým si jednoducho zafixujete svoje prúty.
Na bočnej strane sa nachádzajú dve vrecká (25x22x4cm) do ktorých je možné uložiť krabice s bižutériou, okuliare, lampy, kliešte, signalizátory a kopec iného príslušenstva. Druhá strana púzdra obsahuje extra dlhé vrecko so zipsom, ktoré slúži napríklad na transport rybárskeho podberáku. Na ňom sú našité uloženia na rázsošky aj so sťahovacou páskou. Toto puzdro tak pojme väčšinu ťažko skladného rybárskeho náčinia.

Technické parametre:
Celkové rozmery puzdra:135x25x24cm
Dĺžka bočného vrecka: 120cm
Puzdro pre 2 prúty o dĺžke 360cm/3dielne s navijakmi + 1 samostatný prút alebo iné rybárske príslušenstvo.

29,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Dvojkomorové puzdro Delphin CLASSA

Dvojkomorové puzdro Delphin CLASSA je praktické puzdro s dvomi oddelnými komorami. Odteraz budú oba prúty s navijakmi umiestnené oddelene a nedôjde tak k ich poškodeniu počas prepravy. Vyrobené je z odolného textilného materiálu, v kombinácii čiernej a tmavozelenej farby. Samozrejmosťou je aj použitie kvalitných zipsov. Na spodnej časti sa nachádza vrecko, ktoré poslúži na odkladnie rybárskeho príslušenstva. Puzdro je vybavené jedným dlhým popruhom pre nosenie cez plece a dvomi krátkymi popruhmi umožnujúce prepravu v ruke.

Technické parametre:
Model: Delphin CLASSA 100
Určené pre: prút s navijakom s transportnou dĺžkou do 100cm
Celková dĺžka: 102cm
Rozmer vrecka: 24x22cm
Rozmer komory d x š x v: 102x7x15cm

Model: Delphin CLASSA 130
Určené pre: prút s navijakom s transportnou dĺžkou do 130cm
Celková dĺžka: 132cm
Rozmer vrecka: 24x22cm
Rozmer komory d x š x v: 132x7x15cm

Model: Delphin CLASSA 145
Určené pre: prút s navijakom s transportnou dĺžkou do 145cm
Celková dĺžka: 147cm
Rozmer vrecka: 24x22cm
Rozmer komory d x š x v: 147x7x15cm

22,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Delphin Feeder ELITA

Mäkké puzdro špeciálne navrhnuté pre všetkých feedristov. Penové polstrovanie potiahnuté jemným nylonom ochráni vaše cenné prúty a vonkajšie tvrdené puzdro T-PROTECT je špeciálne určené na uloženie plastového tubusu s feedrovými špičkami. Pri transporte pomôže rukoväť, alebo si na pripravené očká môžete upevniť pás a celé puzdro pohodlne prevesiť cez plece. Puzdro poskytuje veľkorysé miesto na uloženie navijaka, ktorý nemusíte z prúta skladať, takže sa pri vode veľmi rýchlo pripravíte na rybolov. Uzatvára sa dvojcestným zipsom po celej svojej hornej časti, preto bude vkladanie náradia hračkou. Bežce zipsov sú vybavené pútkom s mohutným plastovým tiahlom. Kombinácia sivej a čiernej farby s červenými detailami je znakom série puzdier EL1TA, ktoré ocenia najmä milovníci feedrovania.

Technické parametre:
Model EL1TA 120cm
Rozmery: 120x25x15cm

Model EL1TA 135cm
Rozmery: 135x27x15cm

Model EL1TA 145cm
Rozmery: 145x29x17cm

34,-
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

CARP HUNTER POUZDRO NA PRUTY PLUS 3 PŘIHRÁDKY

Dobre známa kvalita, ktorú sme vyturbovali a ponúkame s jednou maličkosťou... Púzdro Carp Hunter Plus je vyrobené z plátna, ktoré vďaka vodoodpudivosti v prípade menšieho dažďa ochráni našu výstroj od vody. Popri tom sa ľahko čistí, čo je výhodou ak smerujeme z rybačky a všetko máme zablatené. Ale vytŕča z radu hlavne vďaka trvácnosti a odolnosti. Pri adekvátnej pozornosti nám môže vydržať aj viac ako 10 rokov! Na púzdro sa dostal kvalitný zips, ktorý má životnosť rovnakú ako materiál púzdra, ak sa oň staráme. Opatrené pohodlným ramenným popruhom, ak ho musíme prenášať. V prednej časti sa nachádzajú 2 ks priehradiek vhodných na umiestnenie drobností, povolení, či menších krabičiek, čím minimalizujeme množstvo v rybárskom kufríku. Na zadnej strane sa nachádza dlhšia priehradka, do ktorej vieme dať dáždnik, vidličky. A najdôležitejšia vec, ktorú dávame navyše sú pánty na spojenie prútov so suchým zipsom, rybári ich preto nemusia nakupovať zvlášť. Obnovte si svoju výstroj našou vynovenou ponukou púzdier na prúty, aby bol Váš obľúbený prút a navijak v bezpečí.

21,-
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

ENERGOTEAM OUTDOOR TAŠKA NA PÁS 27X18X10

EnergoTeam Outdoor taška na pás - 27x18x10 cm

20,-
(id:Extra)
dostupnosť: skladom

Zfish Puzdro na Pruty Rod Holdall

Kvalitné, púzdro z nepremokavého a ľahko umývateľného materiálu pre bezpečnú prepravu teleskopických prútov s navijakmi i ostatným príslušenstvom. Súčasťou púzdra sú dve oddelené komory na prúty s navijakmi a jedno dlhé bočné, nepremokavé vrecko na podberák a vidličky. Je možné ho prenášať ako v ruke tak na chrbte. Ramenný popruh má nastaviteľnú dĺžku. Puzdro je opatrené kvalitnými, dvojcestnými zipsami.

Rozmery:
Dĺžka: 110cm / 130 cm
Hĺbka v mieste pre navijak: 20cm
Veľkosť dlhéj kapsy: 75 x 10cm

6,-
(id:Luto)
dostupnosť: skladom

NGT DELUXE REEL CASE

Veľké penové polstrované puzdro olivovo zelenej farby na navijak, vyrobené z 600D polyester s PVC podporou a rukoväťou.

Rozmery: 21 x 6 x 11cm

20,-
(id:Megafish)
dostupnosť: skladom

SILSTAR 2 komorové púzdro na pruty 100cm

Kvalitné dvojkomorové púzdro na pruty s moderným maskáčovým dizajnom. Tieto púzdra sú charakteristické bočnými vreckami na uloženie podberáku, sietky na ryby či iných drobností. Púzdro má jeden popruh na nosenie cez plece a dva popruhy na nosenie púzdra v ruke.

Dĺžka: 100cm

25,-
(id:Megafish)
dostupnosť: skladom

SILSTAR 3 komorové púzdro na pruty 120cm

Kvalitné trojkomorové púzdro na pruty s moderným maskáčovým dizajnom. Tieto púzdra sú charakteristické bočnými vreckami na uloženie podberáku, sietky na ryby či iných drobností. Púzdro má jeden popruh na nosenie cez plece a dva popruhy na nosenie púzdra v ruke.

Dĺžka: 120cm

29,-
(id:Mikado)
dostupnosť: skladom

Tubus na prúty SURFCASTING Mikado

Tubus na prúty SURFCASTING 155cm Mikado
Tubus na prúty SURFCASTING 165cm Mikado

23,-
(id:Mikado)
dostupnosť: skladom

MIKADO Obal na prúty - METHOD FEEDER 1 komorový

Vynovená séria obalov na prúty, vyrobené z kvalitného a dobre čistiteľného materiálu, vypracované do posledného detailu.

Puzdro je väčšie, osadené mohutnejšími zapsami, vystúžené a jeho hlavnou prednosťou je vysoká odolnosť voči oderu. Zosilnené dno umožňuje vertikálny transport.

Vyrobené v method feederových farbách MIKADO.

Dostupné: 135cm, 150cm a 175cm
Počet komôr: 1
Siffed – zosilnené dno obalu

40,-
(id:Mikado)
dostupnosť: skladom

MIKADO Obal na prúty - METHOD FEEDER 2 komorový

Vynovená séria obalov na prúty, vyrobené z kvalitného a dobre čistiteľného materiálu, vypracované do posledného detailu.

Puzdro je väčšie, osadené mohutnejšími zapsami, vystúžené a jeho hlavnou prednosťou je vysoká odolnosť voči oderu. Zosilnené dno umožňuje vertikálny transport.

Vyrobené v method feederových farbách MIKADO.

Dostupné: 135cm, 150cm a 175cm
Počet komôr: 2
Siffed – zosilnené dno obalu

10,-
(id:Mivardi)
dostupnosť: skladom

PÚZDRO NA CIEVKY PREMIUM L

Praktické púzdro na prepravu 3ks náhradnych cievok so zatváraním na suchý zips.
rozmery: 30 x 8,5 cm

11,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Puzdro Delphin SMART Reel

Delphin SMART Reel je vysokopraktické púzdro, ktoré slúži pre ochranu Vášho navijáka bez nutnosti jeho demontáže z prúta. Určené je pre ochranu malých, ale aj veľkých, surfových navijákov. Púzdro je z vonkajšej strany vystužené tvrdou ochrannou vrstvou. Z vnútra je 6mm vrstva mäkkého polstrovania, ktorá dokonale chráni Váš obľúbený naviják. Púzdro sa na prút upevňuje pomocou mäkkej neprénovej bandáže, ktorá prichytí púzdro pevne k prútu a zároveň je šetrná k jeho povrchu. Osadené je praktickou rukoväťou, čo umožňuje pohodlné držanie celého prúta.

Technické parametre:
Rozmery : 32x20x15cm
Hmotnosť : 0,32kg

30,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Puzdro Delphin PORTA

Delphin PORTA je púzdro kompletne naprojektované dizajnérmi značky Delphin. Nič nebolo nechané náhode a preto použitý materiál, tvar púzdra a jeho vnútorný priestor bol navrhnutý pre bezpečnú prepravu prútov s extrémnymi požiadavkami na veľkosť očiek prípadne veľkosť osadeného navijáka.Jedná sa teda o sériu kompletne polstrovaných púzdier s hrúbkov polstrovania 6mm na každej stene, vrátane predeľovacej steny. Vzhľadom na hrubo polstrovanú deliacu stenu je púzdro možné použiť pre bezpečnú prepravu dvoch prútov. Púzdro bolo projektované na variabilnú dĺžku rukoväte a pre uloženie najväčších surfových navijákov. Vzhľadom k tomu, že väčšina užívateľov bude v týchto púzdrach prepravovať aj kaprové prúty, každé púzdro je naprojektované pre uloženie prútov s očkami #50.
Celý materiál púzdra je vyrobený z impregnovanej odolnej látky, ktorá bez problémov odolá bežnému dažďu. Spodná časť púzdra je navyše chránená odolným, nepremokavým materiálom, čo umožňuje položenie tejto časti púzdra aj na mokrú zem, či dokonca do mláky. Ľahké zipsy s kovovým bežcom, komfortná rukoväť či pás pre zavesenie púzdra na plece dotvárajú vysoko praktické využitie tohto púzdra.

Technické parametre :
PORTA 360-3 - určené pre 3 dielne prúty o celkovej dĺžke 360cm. Vonkajšia dĺžka púzdra - 140cm
PORTA 390-3 - určené pre 3 dielne prúty o celkovej dĺžke 390cm. Vonkajšia dĺžka púzdra - 150cm
PORTA 360-2 - určené pre 2 dielne prúty o celkovej dĺžke 360cm. Vonkajšia dĺžka púzdra - 200cm

7,30
(id:NGT)
dostupnosť: skladom

NGT CHRÁNIČE PRUTU TIP&BUTT PROTECTOR

NGT chrániče konců prutů. Neoprenové koncovky v kombinaci s nylonem.
Stahování pomocí suchého zipu.Vyrobeno z kvalitního a nepromokavého neoprenu 210D.

Balení vždy obsahuje přední a zadní kryt prutu, určeno na dvoudílné či třídílné pruty.

41,-
(id:NGT)
dostupnosť: skladom

NGT PÚZDRO NA 2 PRÚTY

Najlepšie polstrovaný obal na 2 pruty s navijákmi od NGT..Každý naviják a prut má svoju kapsu a je oddelený silným polstrováním.Priestor pre navijáky je dostatočne velký aj pre tie najväčšie modely na trhu !!

Vďaka silnému polstrovániu celého obalu, budu Vaše prúty v bezpečí aj pri dlhom cestování.Spodná část je naviac vyrobená z nekompromisne tuhého a tvrdého materiálu. Vďaka tomu drží pevný kruhový tvar a vy sa nemusíte báť jeho promočeniu ani v kaluži vody či blata.

V hornej časti je taktiež tvrdá škrupina, aby ochránila špičky Vašich prútov.Ideálny na dvojdielne prúty v dĺžke 360cm.

Obal je vyrobený z pevného a odolného materiálu 600D polyester s PVC poťahom a je tak naprosto vodeodolný, čo určite ocení každý rybár.

Nadštandartně veľké a odolné zipsy sú známkou dlhej životnosti.

Samozrejmosťou je aj dobre polstrovaný a nastavitelný popruh na rameno.

Súčásťou je predná malá kapsa na podberák 100cm a jedna externá kapsa s popruhom ako stvorená na dáždnik.

Rozmery: 197 x 24 x 22 cm

22,-
(id:profish)
dostupnosť: skladom

Púzdro dvojité

Eurostar ponúka Profish púzdro pevné dvojité 110cm,130cm, 145cm a 150cm

24,-
(id:sellior)
dostupnosť: skladom

Pouzdro na pruty Sellior, 3 komory

Puzdro na prúty, ktoré disponuje tromi hlavnými komorami, dvoma bočnými vreckami na zips a jednou podlhovastú bočné vreckom na suchý zips, ktorá sa skvele hodí napríklad na vidličky. Celé puzdro je ušité z veľmi kvalitného materiálu a na namáhaných miestach má dvojité švy. Oceníte tiež spoľahlivé, robustné zipsy a nastaviteľné ramenné popruhy.

parametre:


Délka: 80cm, 90cm ,100cm, 125cm a 135cm
Počet komor: 3
Počet bočních kapes: 3

41,-
(id:silstar)
dostupnosť: skladom

Pevné púzdro Silstar Carp 145cm

Pevné púzdro Silstar Carp 145cm

7,-
(id:ZFISH)
dostupnosť: skladom

FILFISHING CHRÁNIČ PRUTU ROD PROTECTOR

Velmi praktické neoprénové koncovky k dokonalé ochraně vašich prutů během transportu. Koncovky jsou opatřeny nastavitelným popruhem.
Balení vždy obsahuje set: přední a zadní koncovky prutu.

Dostupné ve dvou velikostech:
vel.L: 90-190 cm