aktualizované: 28.09.2023 09:33:56

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Tašky
Žiadne data alebo nastavenie...

Radenie podľa: 

13,-
(id:CZ0421)
dostupnosť: skladom

Taška na miešanie krmiva - CZ0421

Dobre skladná,ľahko udržiavateľná taška z plátna.


Rozmer: 40x17 cm

27,-
(id:CZ1925)
dostupnosť: skladom

Podložka a vak na váženie -

Podložka pod ryby trojdielna.
prepravný rozmer:
34x60 cm
rozmer:
100x60 cm

13,-
(id:CZ3446)
dostupnosť: skladom

Taška na olová

Vystlaná taška so zipsom s variabiteľnými prepážkami.

24x16x7,5 cm

16,-
(id:CZ3468)
dostupnosť: skladom

Messenger Bag - Messenger taška cez plece -

Jedna z najpraktickejších častí výbavy, nech sa jedná o prívlač, alebo len prenášanie časti rybárskej výstroje. Jednokomorová, dobre baliteľná taška s dvomi čelnými vreckami. Ideálna pre prívlačiarov.

36x26x15cm

17,-
(id:CZ3475)
dostupnosť: skladom

Dip Bag - Taška na dipy -

Taška so šiestimi priehradkami na uchovanie a na bezpečnú prepravu dipov. Vpredu s vačkami na zips pre menšie príslušenstvo ( ihly , PVA, atď. )

29x17x8cm

5,-
(id:CZ3477)
dostupnosť: skladom

Taška na drobnosti s priehľadným vrchom L - 17x12x9,5 cm -

Vystlaná taška so zipsom s variabiteľnými prepážkami.

24x16x7,5 cm

16,-
(id:CZ3538)
dostupnosť: skladom

Taška na prenos krmiva -

Skladné vedro na prepravu a uskladnenie krmiva.

32x27,5 cm

15,-
(id:CZ4274)
dostupnosť: skladom

EVA Bait Box - EVA hranatá miska so zipsom -

Vďaka štyrom priehradkám v nej vieme uskladniť príslušenstvo rôznej veľkosti aj tvaru , a priesvitné veko nám umožní priehľadnosť obsahu.
30x18x10cm

16,-
(id:CZ4489)
dostupnosť: skladom

Feeder Competition Coolbag - Chladiaca taška -

Priestranná chladiaca taška vhodná pre uchovávanie nástrah alebo potravín v chlade .Vystužený popruh.

45x20x25cm

15,-
(id:CZ4793)
dostupnosť: skladom

Collapsible Bait Bucket, insulated - Skladacia nádoba na nástrahy/termo -

Skladacia nádoba na nástrahy / termo. Skladacia chladiaca taška, vhodná aj na miešanie krmiva, ktorej vnútorná strana je pokrytá termo a vodotesnou vrstvou. Ideálna na prechovávanie už namiešaného krmiva, partiklu, atd., ale zároveň si v nej môžeme uskladniť aj chladené nápoje počas horúcich dní. Dno je extra zosilnené, vyrobená je z látky s dobrou vodoodpudivosťou, s prepravnými popruhmi.

Ø31x25cm

48,-
(id:CZ5720)
dostupnosť: skladom

G-Trend Carryall - L - rybárska taška -

Táto taška je stelesnením praktičnosti. Objemný, vnútorný priestor na ktorý sú pripevnené dve bočné vrecká s rozmermi 25x21x5 a jedno väčšie 41x21x5 cm vrecko na prednej strane. Do tejto priestrannej tašky pohodlne pobalíme všetko potrebné čo budeme na rybačke potrebovať.

Celkový rozmer: 55x39x35 cm.

32,-
(id:CZ6253)
dostupnosť: skladom

Avix Practic-All Fishing Bag -

Ideálna taška pre každého rybára s veľkou strednou priehradkou , veľkými bočnými vreckami so zipsami a nastaviteľným ramenným popruhom .
Rozmer : 58x23x29 cm

39,-
(id:CZ6260)
dostupnosť: skladom

Avix Carry-All Fishing Bag -

Taška navrhnutá pre tých rybárov ktorí chcú mať na výprave čo najviac vecí zo sebou. Odolný materiál zaručuje trvanlivosť. Extra veľká centrálna priehradka, veľké bočné vrecká so zipsami a sieťované vrecká poskytujú ľahko prístupný úložný priestor pre všetko, čo potrebujete, zatiaľ čo nastaviteľný a polstrovaný ramenný popruh a držadlá na nosenie umožňujú pohodlné nosenie . Rozmer : 70x28x29

41,-
(id:CZ7114)
dostupnosť: skladom

Marshal veľká rybárska taška -

V ponuke Marshal je to výrobok prémiovej kvality. Vnútorná výplň ochráni naše veci pred akýmkoľvek „úrazom“. Do objemného priestoru tašky sa nám pomestia všetky objemnejšie súčasti našej výstroje a do štyroch bočných vreciek všetky drobnosti. Taška je vystužená takže zachováva svoj tvar aj keď ju úplne vyprázdnime. Zips je mohutnejší a pevný, čalúnený popruh na plece má nastaviteľnú dĺžku, alebo ho môžeme pomocou dvoch spôn odopnúť.

53x37x27cm

10,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Puzdro na doklady Delphin Carpath ID

Delphin AREA ID je praktický peračník, ktorý bol navrhnutý pre odkladanie vašich rybárskych lístkov, rybárskych povolení a iných dokladov. Odteraz budete mať dokonalý prehľad o všetkých dokumentoch, ktoré nájdete na jednom mieste. Peračník je vo vnútri vybavený držiakom na pero, na strane sa nachádza vrecko zo sieťoviny (13x10cm), kde si môžete odložiť napríklad zväzový rybársky poriadok. Na druhej strane sa nachádzajú 4 malé vrecká určené napríklad pre odkladanie platobných kariet, občianskeho preukazu, vodičského preukazu, členskej legitimácie alebo štátneho rybárskeho lístka. Za týmito vreckami sa nachádza jedno veľké vrecko, do ktorého je možné zľava vkladať napríklad vaše rybárske povolenia.
Taška je vybavená kvalitným zipsom. Zips je vybavený plastovým ťaháčikom na popruhu, ktorý je na konci rozšírený, a preto je možné ho rýchlo uchopiť a otvoriť. Dizajn tašky dopĺňa naša jedinečná hnedá CARPATH kamufláž so siluetami kaprov.

Technické parametre:
Rozmery: 20cm x 15cm x 3cm

Kamufláž CARPATH je unikátnym a patentovaným dizajnovým vzorom, ktorý v sebe skĺbil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprov, ktoré túto kamufláž tvoria. Tento jedinečný a neopakovateľný návrh pochádza kompletne z dielne značky Delphin a posúva hranice vášho rybárskeho vybavenia do úplne novej dimenzie.

45,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Taška Delphin ATOMA veľ. XL

Špeciálne feedrové tašky ATOMA sme vyvinuli aj na základe konzultácii s našim testerom, Jakubom Šabatom, ktorý je zároveň majster Českej republiky v love rýb na feeder. Taška je veľmi praktická so zachovaním kompaktných rozmerov. Má však všetko, čo má dobrá feedrová kapsa mať. Vo vrchnej časti sa nachádza zipsovací priečinok. Tento úložný priestor má prepážku, ktorej polohu je možné meniť, pretože je k stenám pripojená pomocou suchých zipsov. Pod touto sekciou sa nachádza najväčšia komora. Dostaneme sa k nej z prednej časti tašky. Nájdeme tu 3 praktické plastové škatule na rôzne rybárske príslušenstvo. Na oboch bokoch tašky sa nachádzajú dva rozmerné vrecká. Jedna z nich má termoizolačnú ochrannú vrstvu, vďaka ktorej môžete v taštičke uchovávať živú nástrahu a návnadu. Samozrejme je dobré pridať nejaké chladiace médium, napr. "batériu" k cestovným chladničkám a pod. V tomto priestore môžete v pokoji skladovať kostné červy a patentky aj celý deň. Ak budete chytať iba na kukuricu, do tejto chladiacej taštičky umiestňujte pivo. Druhá bočná taštička je klasickej konštrukcie na ukladanie rôzneho menšieho príslušenstva. Tašku ATOMA môžete nosiť za praktickú rukoväť na vrchnej časti, alebo za popruh, ktorý nájdeme automaticky v balení. Taška je veľmi kvalitne vyhotovená, má masívne zipsy s plastovými tiahlami. K ATOME je možné v prípade potreby dokúpiť ďalšie škatule s označením B-06.

Technické parametre:
Model: Delphin ATOMA veľ. XL
Rozmery: 41x30x25cm
Rozmer vrchného priečinka: 28x23x7cm
Rozmery plastovej škatule: 27x18x4cm (možnosť dokúpenia škatule B-06)
Rozmery bočných vrecúšok: 20x25x7cm

37,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Taška Delphin ATOMA veľ. L

Špeciálne feedrové tašky ATOMA sme vyvinuli aj na základe konzultácii s našim testerom, Jakubom Šabatom, ktorý je zároveň majster Českej republiky v love rýb na feeder. Taška je veľmi praktická so zachovaním kompaktných rozmerov. Má však všetko, čo má dobrá feedrová kapsa mať. Vo vrchnej časti sa nachádza zipsovací priečinok. Tento úložný priestor má prepážku, ktorej polohu je možné meniť, pretože je k stenám pripojená pomocou suchých zipsov. Pod touto sekciou sa nachádza najväčšia komora. Dostaneme sa k nej z prednej časti tašky. Nájdeme tu 2 praktické plastové škatule na rôzne rybárske príslušenstvo. Na oboch bokoch tašky sa nachádzajú dva rozmerné vrecká. Jedna z nich má termoizolačnú ochrannú vrstvu, vďaka ktorej môžete v taštičke uchovávať živú nástrahu a návnadu. Samozrejme je dobré pridať nejaké chladiace médium, napr. "batériu" k cestovným chladničkám a pod. V tomto priestore môžete v pokoji skladovať kostné červy a patentky aj celý deň. Ak budete chytať iba na kukuricu, do tejto chladiacej taštičky umiestňujte pivo. Druhá bočná taštička je klasickej konštrukcie na ukladanie rôzneho menšieho príslušenstva. Tašku ATOMA môžete nosiť za praktickú rukoväť na vrchnej časti, alebo za popruh, ktorý nájdeme automaticky v balení. Taška je veľmi kvalitne vyhotovená, má masívne zipsy s plastovými tiahlami. K ATOME je možné v prípade potreby dokúpiť ďalšie škatule s označením B-06.

Technické parametre:
Model: Delphin ATOMA veľ. L
Rozmery: 41x25x20cm
Rozmer vrchného priečinka: 28x23x7cm
Rozmery plastovej škatule: 275x180x42mm (možnosť dokúpenia škatule B-06)
Rozmery bočných vrecúšok: 19x13x7cm

27,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Rybársky batoh Delphin CLASSA

Výborný parťák na ryby. Tak by sa dal charakterizovať ruksak Delphin CLASSA. Celý ruksak je šitý z nepolstrovanej, no zato kvalitnej zelenej látky. Tá je navyše v spodnej časti doplnená o pogumovanú nepremokavú vrstvu, vďaka ktorej ruksak môžete položiť aj do trávy pokrytej rosou bez akýchkoľvek výčitiek. CLASSA má veľký centrálny priestor, do ktorého sa vstupuje cez rozmerné veko s výborným prístupom dovnútra. Uzatváranie je riešené praktickým a kvalitným zipsom. V prednej časti sa nachádza väčšie vrecko, na ktorom je navyše zipsovateľná priehradka. Pohodlne si tu odložíte dôležité veci ako doklady, peňaženku, či poprípade mobilný telefón. Obe strany ruksaku sú vybavené otvoreným vreckom a nad ním sa nachádzajú dva popruhy. Vhodné sú napríklad na uchytenie dlhších vecí, ako napríklad rázsošiek a určitých typov prútov. Otvorené vrecko v tomto prípade môže poslúžiť ako doraz pre tieto predmety. Taktiež je ho ale možné použiť na vloženie termosky, či štíhlejšej fľaše s vodou. Nespornou výhodou tohto ruksaku sú kvalitné a polstrované ramenné popruhy s penovou výplňou, ktoré znižujú tlak na ramená pri nosení plne zaťaženého ruksaku. Vo vrchnej časti sú prepojené, čím vzniklo pohodlné pútko na prenos ruksaku v ruke.

Technické parametre:
Rozmer hlavnej časti: 50x23x30cm
Predné vrecko: 20x4x23cm
Bočné vrecko: 11x7x7cm

6,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Nepremokavé puzdro na doklady Delphin SafeCASE

Vysoko praktické puzdro, 100% odolné voči vode a vlhkosti. Vďaka materiálu z ktorého je vyrobené v spojení s nepriepustným zváraním spoľahlivo zamedzí akémukoľvek prieniku vody či už smerom von alebo dnu. Práve preto je ideálnym pomocníkom na ochranu vašich cenných vecí ako mobil, doklady, peňaženka či kľúče. Materiál je navyše veľmi odolný voči poškodeniu a taktiež ľahko umývateľný. Uzatváranie je možné pomocou zrolovania vrchnej časti a následne zapnutia pomocou pracky.

Technické parametre
Vonkajší rozmer: 30x17cm
Ceny a varianty

25,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Delphin Area COOL Carpath

Delphin AREA je špičkovo spracovanou sériou tašiek určených pre kaprový rybolov v neopakovateľnom dizajne CARPATH. Bezchybné šitie, silné zipsy, ergonomické strihy. To je Delphin AREA!

Coolbag je termotaška určená na prevoz nástrah alebo potravín s potrebou čo najdlhšieho uchovania jej pôvodnej teploty. Celá taška je z vnútornej strany opatrená termovrstvou. Zároveň je osadená polstrovaním o hrúbke 8mm, čo zabezpečuje jej stabilitu aj keď je prázdna. Táto vrstva polstrovania sa správa ako dodatočný izolant a zvyšuje tak dobu uchovania čerstvých nástrah, či potravín. Termoizolačná vrstva bola navrhnutá tak, že prekrýva vonkajší okraj o 1cm a zároveň je všitá aj pod celý obvodový zips. Výrazne tým predlžuje dobu ochrany nástrah či potravín. V prípade, že by táto vrstva nebola všitá pod zipsom, vzduch prúdiaci cez zips by oveľa rýchlejšie vnikal dovnútra. Taška je z boku dodatočne osadená dvoma sieťkami, ktoré slúžia ako úložný priestor. Z prednej časti je výrazné vrecko pre uloženie a ochranu rybárskeho príslušenstva. Pre pohodlné nosenie je Coolbag vybavený odopínateľným pásom na plece a mäkko polstrovanou rukoväťou.

Technické parametre :
Rozmery : 30x22x28cm
Rozmer vrecka: 25x20x5cm
Rozmer bočnej sieťky: 20x16cm

Kamufláž CARPATH je unikátnym a patentovaným dizajnovým vzorom, ktorý v sebe skĺbil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprov, ktoré túto kamufláž tvoria. Tento jedinečný a neopakovateľný návrh pochádza kompletne z dielne značky Delphin a posúva hranice vášho rybárskeho vybavenia do úplne novej dimenzie.

21,-
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

ENERGOTEAM OUTDOOR TAŠKA NA PÁS 27X18X10

EnergoTeam Outdoor taška na pás - 27x18x10 cm

40,-
(id:Extra)
dostupnosť: skladom

NGT TAŠKA GREEN INSULATED CARRYALL 709

NGT prichádza s novým nástupcom najpredávanejšej tašky Green Insulated Carryall 909 a to v podobe veľmi kvalitnej, polstrovanej rybárskej tašky v klasickej zelenej farbe s veľkým sieťovaným vreckom vpredu. Kvalitné a robustné zipsy vám zaručia dlhu výdrž a spokojnosť. Taška je vypolstrovaná a vybavená čiastočnou termoizoláciou. Môžete tak udržať dlhšie v chlade jak potraviny tak boilie alebo pelety. Polstrovane je 1,5 cm silné. Drží dokonale svoj tvar, ale pritom sa dá zložiť takmer na plocho. Samozrejmosťou je kvalitný polstrovaný popruh. Ako materiál bol použitý vode odolný polyester 600D s PVC poťahom . Taška je tak úplne vode odolná.

Rozmery: 52 x 36 x 42 cm

54,-
(id:Extra)
dostupnosť: skladom

NGT TAŠKA XPR MULTI-POCKET CARRYALL

Klasická olivovo zelená rybárska taška NGT Green Multi-pocket Carryall.
Veľké vnútorné vrecko, dve predné a dve bočné vám dávajú dostatok miesta na Vaše veci.

Polstrovaná rukoväť a kvalitný polstrovaný popruh sú samozrejmosťou. Rovnako tak robustné zipsy a odolný materiál 600D polyester, z ktorého je taška vyrobená.

PVC poťah a vinylový základ zaisťujú absolútnu vodeodolnosť vnútorného priestoru.
Veľkosť : 65 x 31 x 35cm

35,-
(id:Extra)
dostupnosť: skladom

NGT BAIT CARRYALL

Ideálna termo taška, vhodná na akékoľvek nástrahy či potraviny.

Súčasťou tašky sú bočné vrecká,rukoväť, polstrovaný nastaviteľný ramenný popruh a gumové protišmikové nohy.

Rozmery: 43 x 20 x 22 cm

10,-
(id:Extra carp)
dostupnosť: skladom

EXTRA CARP STIFF RIG WALLET

Penálový zásobník až na 20ks koncových montáží. Je vyrobený z vysoko kvalitného nylonu a je osadený zipsami, ktoré majú dĺhu životnosť. Vovnútri je silná penová výplň.

dodávané s upevňovacími špendlíkmi.
rozmery: 29 x 14 x 3 cm

29,-
(id:heron)
dostupnosť: skladom

MISTRALL X1 BATOH 26L F.TMAVO ZELENÁ

MISTRALL X1 BATOH 26L F.TMAVO ZELENÁ

42,-
(id:Heron)
dostupnosť: skladom

Mistrall taška 50/38/38cm

Mistrall taška 50/38/38cm

Taška je nepremokavá a má tvrdé plastové dno.

27,-
(id:KM)
dostupnosť: skladom

Taška prívlačová Altiplano s krabičkami

Taška na prívlač Altiplano,

bola špeciálne navrhnutá tak, aby bola schopná prepravovať vaše návnady a ostatné príslušenstvo na prívlač. Vyrobená je z dvojfarebnej látky odolnej proti roztrhnutiu 600D, použité sú kvalitné, pevné zipsy. Vo vnútri tašky sú umiestnené 3 plastové krabice, kde si viete prehľadne uložiť nástrahy rôznych veľkostí. Z prednej strany je vrecko na prepravu peanu, metra prípadne iných doplnkov dôležitých na rybolov. Na prepravu slúži pohodlný ramenný pás.

Rozmery 40x20x17cm

25,-
(id:KM)
dostupnosť: skladom

Taška prívlačová cez plece Baroude SKAW

Taška prívlačová cez plece Baroude SKAW

SERT pridal do svojho pordfólia novú značku SKAW . Genialne prepracovaná taška pre muškárov a prívlačiarov. Vhodná predovšetkým na aktívny rybolov. Je veľmi dobre umiestnená na tele, takže máte rýchly prístup ku všetkým vreckám, ktorých objem je dostatočný pre všetky vaše krabičky s nástrahami.

- 2 hlavné vrecká : 20 x 20 x 8 cm a 20 x 14 x 4 cm

- 1 držiak na udicu

- 1 vrecko na flašu

- 1 vrecko na telefón + 1 bočné vrecko 13 x 9 x 5 cm

- 4 podlhovasté držiaky na príslušenstvo

19,-
(id:KM)
dostupnosť: skladom

Taška Traper

Taška cez pleco vhodná na prívlač.