aktualizované: 01.12.2021 10:43:37

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Tašky
Žiadne data alebo nastavenie...

Radenie podľa: 

33,-
dostupnosť: skladom

NGT TAŠKA INSULATED CARRYALL 709 CAMO

Nový produkt z "Realtree Camo" rady od anglickej značky NGT. Taška je osadená veľmi kvalitnými a robustnými zipsami s tromi vreckami. Hlavné vrecko je vypolstrované a vybavená čiastočnú termoizoláciou. Môžete tak udržať dlhšie v chlade ako potraviny tak napríklad boilies. Polstrovanie je 1,5 cm silné.Drží úplne dokonale svoj tvar, ale pritom ide zložiť takmer na plocho. Samozrejmosťou je kvalitný polstrovaný popruh. Do predného vrecka sa vlezie jedálenský set a zostane dostatok miesta aj na pohárik. Ako materiál bol použitý vodeodolný polyester 600D s PVC nástrekom. Taška je tak úplne vodeodolná.

ROZMERY:
55 x 36 x 31cm

6,50
(id:070-02-018)
dostupnosť: skladem

Jigging Taška na nástrahy

Obojstranná skladacia taška na jigging nástrahy. Rozmery : 42 x 28 cm.

83,-
(id:Carp zoom)
dostupnosť: 3 dni

Nastaviteľná štvornohá „kolíska“ pod ryby

120x69x43 cm

49,-
(id:Carp zoom)
dostupnosť: skladom

Rybársky batoh

Pohodlný ruksak s nepremokavého materiálu nielen pre rybárov. Päť alebo sedem vonkajších vreciek. Široký, stabilizačný bedrový pás.50 litrový - 34x28x56 cm CZ 7375
70 litrový - 50x32x60 cm CZ 7771

13,-
(id:CZ0421)
dostupnosť: skladom

Taška na miešanie krmiva - CZ0421

Dobre skladná,ľahko udržiavateľná taška z plátna.


Rozmer: 40x17 cm

29,-
(id:CZ1765)
dostupnosť: skladom

Practic-All rybárska taška -

Univerzálna rybárska taška z pevného materiálu.

Veľká stredná priehradka

Bočné vrecká

Vystlané popruhy a uško

Rozmer: 58x23x29 cm

22,-
(id:CZ2331)
dostupnosť: skladom

Universal N2 bag - N2 univerzálna rybárska taška -

Jednokomorová rybárska taška s dvomi bočnými vreckami. Ideálne na uloženie rybárskej výstroje, nech sa jedná o krmivá, nástrahy, alebo inú drobnú výstroj. Vybavená je obojstranným zipsom a fixačnými úchytmi so suchým zipsom. Taška je doplnená zosilneným popruhom na plece, takže ju môžeme nosiť prehodenú cez plece. Vďaka do dna zabudovanej výstuži v nej môžeme prepravovať aj ťažšie veci.

50x28x28cm

25,-
(id:CZ2569)
dostupnosť: skladom

Oplus-N taška na prívlač -

Elegantná taška s praktickými bočnými vreckami, so širokým, nastaviteľným popruhom je určená prednostne pre prívlačiarov. Široký popruh umožňuje dlho trvajúce pohodlné nosenie bez toho, aby nás otláčal. Do zipsom opatrenej hlavnej časti pohodlne uložíme aj objemnejšie krabice s našimi nástrahami. Na čelnej strane umiestnené tri menšie vrecká so suchým zipsom sú určené na drobnú výbavu a do pod nimi sa nachádzajúceho väčšieho vrecka so zipsom môžeme umiestniť väčšie časti našej výstroje ako sú napr. nožnice, kliešte a pod.
Rozmery: 33x18x28 cm,
Vrecká: 3 ks 14x10.5x4 cm (suchý zips) a 1 ks 13x30x4 cm so zipsom.

16,30
(id:CZ3439)
dostupnosť: skladom

Taška na dipy -

Taška so šiestimi prepážkami na dipy.

30x19x10cm

13,-
(id:CZ3446)
dostupnosť: skladom

Taška na olová

Vystlaná taška so zipsom s variabiteľnými prepážkami.

24x16x7,5 cm

39,-
(id:CZ3451)
dostupnosť: skladom

Multi Bag - Multi rybárska taška -

Vo veľkom hlavnom úložnom priestore zaručene nájdeme miesto pre všetky naše krabičky s drobnosťami. Dve bočné vrecká sú ideálnym miestom na uloženie našich náväzcov a krabičiek s rybárskou bižutériou. Každé vrecko je ešte doplnené vreckom zo sieťky. Pri navrhovaní sme dbali na použitie kvalitných materiálov, preto sme použili veľký zips a viacvrstvový voduodpudivý materiál. Na zvýšenie komfortu sme vybavili popruh na plece prídavným vankúšikom proti zarezávaniu. Prenášať môžeme v rukách, alebo prevesené cez plece.

57x25x30cm

16,-
(id:CZ3468)
dostupnosť: skladom

Messenger Bag - Messenger taška cez plece -

Jedna z najpraktickejších častí výbavy, nech sa jedná o prívlač, alebo len prenášanie časti rybárskej výstroje. Jednokomorová, dobre baliteľná taška s dvomi čelnými vreckami. Ideálna pre prívlačiarov.

36x26x15cm

5,-
(id:CZ3477)
dostupnosť: skladom

Taška na drobnosti s priehľadným vrchom L - 17x12x9,5 cm -

Vystlaná taška so zipsom s variabiteľnými prepážkami.

24x16x7,5 cm

28,-
(id:CZ3505)
dostupnosť: skladom

OP Spinning Bag - OP taška na prívlač -

Dvoj priehradková taška s bočnými vreckami z vodeodolného materiálu . Vystužené popruhy na pohodlné nosenie.

37x18x20cm

13,80
(id:CZ3538)
dostupnosť: skladom

Taška na prenos krmiva -

Skladné vedro na prepravu a uskladnenie krmiva.

32x27,5 cm

15,-
(id:CZ4274)
dostupnosť: skladom

EVA Bait Box - EVA hranatá miska so zipsom -

Vďaka štyrom priehradkám v nej vieme uskladniť príslušenstvo rôznej veľkosti aj tvaru , a priesvitné veko nám umožní priehľadnosť obsahu.
30x18x10cm

16,-
(id:CZ4489)
dostupnosť: skladom

Feeder Competition Coolbag - Chladiaca taška -

Priestranná chladiaca taška vhodná pre uchovávanie nástrah alebo potravín v chlade .Vystužený popruh.

45x20x25cm

15,-
(id:CZ4793)
dostupnosť: skladom

Collapsible Bait Bucket, insulated - Skladacia nádoba na nástrahy/termo -

Skladacia nádoba na nástrahy / termo. Skladacia chladiaca taška, vhodná aj na miešanie krmiva, ktorej vnútorná strana je pokrytá termo a vodotesnou vrstvou. Ideálna na prechovávanie už namiešaného krmiva, partiklu, atd., ale zároveň si v nej môžeme uskladniť aj chladené nápoje počas horúcich dní. Dno je extra zosilnené, vyrobená je z látky s dobrou vodoodpudivosťou, s prepravnými popruhmi.

Ø31x25cm

28,-
(id:CZ6253)
dostupnosť: skladom

Avix Practic-All Fishing Bag -

Ideálna taška pre každého rybára s veľkou strednou priehradkou , veľkými bočnými vreckami so zipsami a nastaviteľným ramenným popruhom .
Rozmer : 58x23x29 cm

32,-
(id:CZ6260)
dostupnosť: skladom

Avix Carry-All Fishing Bag -

Taška navrhnutá pre tých rybárov ktorí chcú mať na výprave čo najviac vecí zo sebou. Odolný materiál zaručuje trvanlivosť. Extra veľká centrálna priehradka, veľké bočné vrecká so zipsami a sieťované vrecká poskytujú ľahko prístupný úložný priestor pre všetko, čo potrebujete, zatiaľ čo nastaviteľný a polstrovaný ramenný popruh a držadlá na nosenie umožňujú pohodlné nosenie . Rozmer : 70x28x29

45,-
(id:CZ7053)
dostupnosť: na objednávku

Maskáčová Multi taška -

Maskáčová viacúčelová taška ponúka dostatok úložného priestoru. Je dostatočne vystužená z vode odolného materiálu . Na vonkajšej strane sú umiestnené 4 vrecká na zips a 2 sieťované vrecká . Hlavná komora s variabilnými ( od 1 do 6 ) priehradkami na suchý zips. Na oddeliteľnej hornej časti dostali miesta ešte 3 vrecká rôznych veľkostí .

Široký ramenný popruh je vystužený s nastaviteľnou dĺžkou , ktorý sa dá odopnúť pomocou karabínky.

Veľkosť: 57x27x31cm

41,-
(id:CZ7114)
dostupnosť: skladom

Marshal veľká rybárska taška -

V ponuke Marshal je to výrobok prémiovej kvality. Vnútorná výplň ochráni naše veci pred akýmkoľvek „úrazom“. Do objemného priestoru tašky sa nám pomestia všetky objemnejšie súčasti našej výstroje a do štyroch bočných vreciek všetky drobnosti. Taška je vystužená takže zachováva svoj tvar aj keď ju úplne vyprázdnime. Zips je mohutnejší a pevný, čalúnený popruh na plece má nastaviteľnú dĺžku, alebo ho môžeme pomocou dvoch spôn odopnúť.

53x37x27cm

13,50
(id:CZ7627)
dostupnosť: skladom

Taška na lehátko

Rozmerná taška z vodeodolného PVC je určená na prepravu lehátiek. Rozmer: 80x20x76 cm.

26,-
(id:CZ7918)
dostupnosť: skladom

Chladiaca taška -

Chladiaca taška na návnady ale aj na potraviny.Chladiaca náplň nie je súčasťou.

40x26x26 cm

13,-
(id:CZ7948)
dostupnosť: skladom

Prenosná taška na rybársku sieť -

Kvalitná prenosná taška, ktorá neprepúšťa pachy ani vlhkosť.

8,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Puzdro na doklady Delphin Carpath ID

Delphin AREA ID je praktický peračník, ktorý bol navrhnutý pre odkladanie vašich rybárskych lístkov, rybárskych povolení a iných dokladov. Odteraz budete mať dokonalý prehľad o všetkých dokumentoch, ktoré nájdete na jednom mieste. Peračník je vo vnútri vybavený držiakom na pero, na strane sa nachádza vrecko zo sieťoviny (13x10cm), kde si môžete odložiť napríklad zväzový rybársky poriadok. Na druhej strane sa nachádzajú 4 malé vrecká určené napríklad pre odkladanie platobných kariet, občianskeho preukazu, vodičského preukazu, členskej legitimácie alebo štátneho rybárskeho lístka. Za týmito vreckami sa nachádza jedno veľké vrecko, do ktorého je možné zľava vkladať napríklad vaše rybárske povolenia.
Taška je vybavená kvalitným zipsom. Zips je vybavený plastovým ťaháčikom na popruhu, ktorý je na konci rozšírený, a preto je možné ho rýchlo uchopiť a otvoriť. Dizajn tašky dopĺňa naša jedinečná hnedá CARPATH kamufláž so siluetami kaprov.

Technické parametre:
Rozmery: 20cm x 15cm x 3cm

Kamufláž CARPATH je unikátnym a patentovaným dizajnovým vzorom, ktorý v sebe skĺbil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprov, ktoré túto kamufláž tvoria. Tento jedinečný a neopakovateľný návrh pochádza kompletne z dielne značky Delphin a posúva hranice vášho rybárskeho vybavenia do úplne novej dimenzie.

45,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Taška Delphin ATOMA veľ. XL

Špeciálne feedrové tašky ATOMA sme vyvinuli aj na základe konzultácii s našim testerom, Jakubom Šabatom, ktorý je zároveň majster Českej republiky v love rýb na feeder. Taška je veľmi praktická so zachovaním kompaktných rozmerov. Má však všetko, čo má dobrá feedrová kapsa mať. Vo vrchnej časti sa nachádza zipsovací priečinok. Tento úložný priestor má prepážku, ktorej polohu je možné meniť, pretože je k stenám pripojená pomocou suchých zipsov. Pod touto sekciou sa nachádza najväčšia komora. Dostaneme sa k nej z prednej časti tašky. Nájdeme tu 3 praktické plastové škatule na rôzne rybárske príslušenstvo. Na oboch bokoch tašky sa nachádzajú dva rozmerné vrecká. Jedna z nich má termoizolačnú ochrannú vrstvu, vďaka ktorej môžete v taštičke uchovávať živú nástrahu a návnadu. Samozrejme je dobré pridať nejaké chladiace médium, napr. "batériu" k cestovným chladničkám a pod. V tomto priestore môžete v pokoji skladovať kostné červy a patentky aj celý deň. Ak budete chytať iba na kukuricu, do tejto chladiacej taštičky umiestňujte pivo. Druhá bočná taštička je klasickej konštrukcie na ukladanie rôzneho menšieho príslušenstva. Tašku ATOMA môžete nosiť za praktickú rukoväť na vrchnej časti, alebo za popruh, ktorý nájdeme automaticky v balení. Taška je veľmi kvalitne vyhotovená, má masívne zipsy s plastovými tiahlami. K ATOME je možné v prípade potreby dokúpiť ďalšie škatule s označením B-06.

Technické parametre:
Model: Delphin ATOMA veľ. XL
Rozmery: 41x30x25cm
Rozmer vrchného priečinka: 28x23x7cm
Rozmery plastovej škatule: 27x18x4cm (možnosť dokúpenia škatule B-06)
Rozmery bočných vrecúšok: 20x25x7cm

37,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Taška Delphin ATOMA veľ. L

Špeciálne feedrové tašky ATOMA sme vyvinuli aj na základe konzultácii s našim testerom, Jakubom Šabatom, ktorý je zároveň majster Českej republiky v love rýb na feeder. Taška je veľmi praktická so zachovaním kompaktných rozmerov. Má však všetko, čo má dobrá feedrová kapsa mať. Vo vrchnej časti sa nachádza zipsovací priečinok. Tento úložný priestor má prepážku, ktorej polohu je možné meniť, pretože je k stenám pripojená pomocou suchých zipsov. Pod touto sekciou sa nachádza najväčšia komora. Dostaneme sa k nej z prednej časti tašky. Nájdeme tu 2 praktické plastové škatule na rôzne rybárske príslušenstvo. Na oboch bokoch tašky sa nachádzajú dva rozmerné vrecká. Jedna z nich má termoizolačnú ochrannú vrstvu, vďaka ktorej môžete v taštičke uchovávať živú nástrahu a návnadu. Samozrejme je dobré pridať nejaké chladiace médium, napr. "batériu" k cestovným chladničkám a pod. V tomto priestore môžete v pokoji skladovať kostné červy a patentky aj celý deň. Ak budete chytať iba na kukuricu, do tejto chladiacej taštičky umiestňujte pivo. Druhá bočná taštička je klasickej konštrukcie na ukladanie rôzneho menšieho príslušenstva. Tašku ATOMA môžete nosiť za praktickú rukoväť na vrchnej časti, alebo za popruh, ktorý nájdeme automaticky v balení. Taška je veľmi kvalitne vyhotovená, má masívne zipsy s plastovými tiahlami. K ATOME je možné v prípade potreby dokúpiť ďalšie škatule s označením B-06.

Technické parametre:
Model: Delphin ATOMA veľ. L
Rozmery: 41x25x20cm
Rozmer vrchného priečinka: 28x23x7cm
Rozmery plastovej škatule: 275x180x42mm (možnosť dokúpenia škatule B-06)
Rozmery bočných vrecúšok: 19x13x7cm

20,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Rybársky batoh Delphin CLASSA

Výborný parťák na ryby. Tak by sa dal charakterizovať ruksak Delphin CLASSA. Celý ruksak je šitý z nepolstrovanej, no zato kvalitnej zelenej látky. Tá je navyše v spodnej časti doplnená o pogumovanú nepremokavú vrstvu, vďaka ktorej ruksak môžete položiť aj do trávy pokrytej rosou bez akýchkoľvek výčitiek. CLASSA má veľký centrálny priestor, do ktorého sa vstupuje cez rozmerné veko s výborným prístupom dovnútra. Uzatváranie je riešené praktickým a kvalitným zipsom. V prednej časti sa nachádza väčšie vrecko, na ktorom je navyše zipsovateľná priehradka. Pohodlne si tu odložíte dôležité veci ako doklady, peňaženku, či poprípade mobilný telefón. Obe strany ruksaku sú vybavené otvoreným vreckom a nad ním sa nachádzajú dva popruhy. Vhodné sú napríklad na uchytenie dlhších vecí, ako napríklad rázsošiek a určitých typov prútov. Otvorené vrecko v tomto prípade môže poslúžiť ako doraz pre tieto predmety. Taktiež je ho ale možné použiť na vloženie termosky, či štíhlejšej fľaše s vodou. Nespornou výhodou tohto ruksaku sú kvalitné a polstrované ramenné popruhy s penovou výplňou, ktoré znižujú tlak na ramená pri nosení plne zaťaženého ruksaku. Vo vrchnej časti sú prepojené, čím vzniklo pohodlné pútko na prenos ruksaku v ruke.

Technické parametre:
Rozmer hlavnej časti: 50x23x30cm
Predné vrecko: 20x4x23cm
Bočné vrecko: 11x7x7cm

6,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Nepremokavé puzdro na doklady Delphin SafeCASE

Vysoko praktické puzdro, 100% odolné voči vode a vlhkosti. Vďaka materiálu z ktorého je vyrobené v spojení s nepriepustným zváraním spoľahlivo zamedzí akémukoľvek prieniku vody či už smerom von alebo dnu. Práve preto je ideálnym pomocníkom na ochranu vašich cenných vecí ako mobil, doklady, peňaženka či kľúče. Materiál je navyše veľmi odolný voči poškodeniu a taktiež ľahko umývateľný. Uzatváranie je možné pomocou zrolovania vrchnej časti a následne zapnutia pomocou pracky.

Technické parametre
Vonkajší rozmer: 30x17cm
Ceny a varianty