aktualizované: 01.12.2021 10:43:37

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Signalizátory a sonary

Radenie podľa: 
celkom 28 položiek

19,-
(id:Carp zoom)
dostupnosť: skladom

Detektor pohybu

Alarmové čidlo je určené na detekciu pohybu osôb v monitorovanom priestore (napríklad pre rybárov v lovnom mieste, pri výbave, zaparkovanom aute, bivaku, člne...)

3-5 m rozsah

snímaný uhol 100 stupňov

30 sek.oneskorenie

infraLED senzor – aj nočné použitie

3 ks AAA batérie (nie sú súčasťou balenia )

62,-
(id:cz0603)
dostupnosť: skladom

Messenger 2+1 sada rádiových signalizátorov

Sada dvoch signalizátorov a jedného prijímača.

Dosah v závislosti od počasia 100-200 m

Tichý režim

Nastaviteľný zvuk

LED kontrolka

Batérie 1+1 9 V (signalizátory), 3 ks AAA (prijímač )

150,-
(id:CZ3293)
dostupnosť: skladom

Sonar v hodinkách

Bezdrôtový sonar pre vyhladávanie rýb a meranie hľbky vody s možnosťou
využívať aj funkciu bežných náramkových hodiniek. Používanie z brehu alebo v kombinácii so zavážacou loďkou.• nabíjanie 230V aj autonabíjačka
• vykreslenie malých a veľkých rýb
• monitoruje dno
• farebná obrazovka
• Hľbkový dosah 45m do vzdialenosti 60m
• meranie teploty vody
• zoom-priblíženie

12,-
(id:CZ3642)
dostupnosť: skladom

Mini Bite Alarm - Mini signalizátor -

Mini signalizátor. Signalizátor v kompaktnom prevedení. Podržaním tlačidla hlasitosti ( V) zapíname prístroj. Nastaviteľných je 6 tónov a 4 stupne citlivosti, ktoré nám umožnia nastavenie do všetkých podmienok počas nášho lovu. Napr. v noci nie je nutné najhlasnejšie a počas búrky najcitlivejšie nastavenie. Elektronické ovládanie swingra, napájanie 12 V batériou ( súčasť balenia). Vďaka pogumovaniu sa na ňom naše udice nepoškodia. Odporúčame aj na nočné lovy s feedrom

119,-
(id:CZ6520)
dostupnosť: skladom

Satellite 301 set rádiových signalizátorov 3+1 -

Štýlový dizajn nie je len elegantný ale vďaka ABS plastu ( ABS plast sa vyznačuje mimoriadnou pevnosťou , vykazuje vysokú odolnosť voči nárazom a oderom ) nám chráni signalizátory voči mechanickému poškodeniu . Nastaviteľná hlasitosť , tón , citlivosť . Výstup pre pripojenie svietiaceho swingra .Prijímač umožňuje nastavenie hlasitosti, vrátane tichého vibračného režimu . . Dosah prijímača je 200 m . Osvetlenie signalizátora je zabezpečené pomocou LED diódy , k jej rozsvieteniu dochádza pri zábere blikaním rôznych farieb . Súčasťou signalizátorov je aj senzor okolitého svetla, ktorý zapína úspornú pozičnú LED diódu ( nočné pozičné osvetlenie) a sada “Snag Bar“-ov (zabezpečenie prútov proti vypadnutiu )
Keď je prístroj zapnutý, automaticky sa ladí .

Dodávaný je v praktickom plastovom kufríku .

*Batérie : 9V ( signalizátory ) 3ks AAA ( prijímač ) ktoré nie sú súčasťou balenia

8,-
(id:CZ6896)
dostupnosť: skladom

Q1-X elektronický signalizátor -

Klasický tvar signalizátora s nastavením hlasitosti a tónu . Záber signalizuje aj červená LED kontrolka . Konektor Jack umožní pripojenie akéhokoľvek svietiaceho swingra .

Napájanie : 1 ks 12V batéria ktorá je súčasťou balenia

170,-
(id:CZ7963)
dostupnosť: skladom

Sada rádiových signalizátorov „šiesty zmysel“ -

4ks SIGANLIZÁTOROV, 1 RÁDIOVÝ PRIJÍMAČ
Funkcie:
nastaviteľný zvuk,tón,citlivosť
automatické ladenie
bez zvuku aj vibračne
nočná kontrolka
Balené v plastovom kufríku

batérie:4x2 ks AAA,1ks 9 V

80,-
(id:CZ8159)
dostupnosť: skladom

Topex K-370 set rádiových signalizátorov 3+1 -

Topex K-370 set za veľmi priaznivú cenu so všetkými nevyhnutnými funkciami: nastaviteľná hlasitosť , tón a tichý vibračný režim . Popri tom odlišným tónom signalizuje záber . Výstup pre pripojenie svietiaceho swingra . Napájanie signalizátorov aj prijímača je s 1ks 9V batériou ktoré nie sú súčasťou balenia .

97,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Sada Delphin OPTIMO 9V+CSWII+snag

Sada Delphin OPTIMO nadväzuje na enormný úspech sád od značky Delphin. Táto sada poskytuje možnosť svetelnej, zvukovej i vibračnej signalizácie. Je 100% vodeodolná a signalizátory sú napájané 9V batériami, čo zaručuje dlhú životnosť. Prijímač je napájaný 3xAAA batériami. Okrem vysokej výdrže patrí medzi najväčšie devízy tejto sady dosah- až 200 metrov v závislosti od okolitých podmienok! Snag geary je možné skrutkovať priamo na závity, ktoré sa nachádzajú na tele signalizátora, čo jednoznačne uľahčuje manipuláciu. Pri nastavovaní sady na lovnom mieste určite oceníte aj 20 sekúnd trvajúci tichý mód, počas ktorého môžete so signalizátormi manipulovať bez vydávania tónov. Ďalšou možnosťou je nastavenie až 6 stupňov citlivosti záberu v rozmedzí 1,5-10,5cm. Signalizátory majú 2 hlavné režimy- denný a nočný. Pri nočnom je samozrejmosťou svietenie pozičnej diódy. Signalizátory majú možnosť nastavenia tichého režimu a rozoznávajú spätný záber. Sada Delphin OPTIMO 9V je tým pravým pre ozajstných kaprárov!

Základnou sadou ktorá sa nachádza v pevnom prenosnom kufríku je 2+1, no sadu je možné rozšíriť až na 4+1 dokúpením signalizátorov, kedy obsahuje: 4x vode odolný signalizátor, 1x prijímač, 4x signalizátor CSW-II a 4x pár Snag gearov. Ku každému zakúpenému signalizátoru teda prislúcha retiazkový signalizátor a naskrutkovateľný snag gear ZDARMA! Záruka je predĺžená až na 3 roky čo len dokazuje vysokú kvalitu tohto produktu!

10,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Signalizátor záberu Delphin HADES

Delphin HADES je cenovo veľmi dostupný elektronický signalizátor záberu. Ponúka základné funkcie svetelnej a zvukovej signalizácie. Je vybavený jednou záberovou LED diódou a detekuje záber v oboch smeroch. Jeho ovládanie je naozaj veľmi jednoduché a zvládne ho každý. Na spodnej strane sa nachádza vstup pre 2,5mm jack konektor, a preto je možné aj pripojenie závesného signalizátora záberu so zabudovanou svetelnou signalizáciou. V prednej časti sa nachádzajú dva otočné ovládače. Vrchný ovládač slúži okrem ovládania hlasitosti aj ako vypínač s aretáciou. Spodným ovládačom si viete nastaviť požadovanú výšku tónu. Signalizátor je vodotesný, takže sa oň nemusíte obávať ani počas daždivých dní. Napájanie je prostredníctvom 1 x 9V batérie. Pri odbere 12 kusov signalizátorov HADES vám budú doručené v peknom prezentačnom obale, ktorý slúži na priamy predaj vo vašej predajni. Tento obal je vyhotovený v kombinácii zelenej a čiernej farby, a zaujme na prvý pohľad.

15,-
(id:delphin)
dostupnosť: skladom

Signalizátor DELPHIN RUNER 9V

Signalizátor RUNER od značky Delphin je bezkonkurenčným signalizátorom v pomere cena / výkon / kvalita.Výrazný, moderný dizajn Vás upúta od prvého momentu. Celé telo signalizátora je robustné, odolné a čo je veľkou výhodou- pogumované. Ďalším nesporným kladom tohto signalizátora je pákový prepínač umiestnený v spodnej časti.Pomocou neho je možné signalizátor zapnúť/vypnúť a zvoliť denný/nočný mód. Určite oceníte aj napájanie 9V batériou s extra dlhou výdržou.

Delphin RUNER ponúka:
- Svetelná a zvuková signalizácia záberu.
- Signalizácia spätného záberu.
- Nočný režim signalizátora- pozičná svietiaca
dióda (denný režim bez pozičnej diódy).
- Vysoká citlivosť záberu.
- Možnosť pripojenia svietiaceho Snag Gearu.

Batéria nie je súčasťou balenia.

6,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Samostatný signalizátor Delphin SHOCKER

Delphin SHOCKER je otrasový signalizátor záberu. Upevňuje sa k prútu gumeným remienkom. Zadná strana obsahuje výbežky, ktoré kopíruju tvar prúta a signalizátor tak dokonale drží na blanku. Svetelná signalizácia je aktívna ešte 20 sekúnd po zábere. Napájanie je prostredníctvom 3 x LR44 batérie. Nastaviť si môžete 4 rôzne druhy tónov signalizácie a 4 rôzne stupne hlasitosti a jeden tichý mód.
Ceny a varianty

5,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Alarm Delphin TIP ALARM s dvoma adaptérmi

Svetelný signalizátor Delphin TIP ALARM je nenáročným pomocníkom počas rybačky. Vďaka priloženým dvom typom držiaka je možné umiestniť tento signalizátor na väčšinu rybárskych prútov. Po nasunutí na blank sa automaticky rozsvieti zelené svetlo signalizátora, ktoré zároveň slúži ako pozičná dióda. Vďaka otrasovému čidlu vo vnútri signalizátora sa aj pri najmenšom zábere ryby automaticky rozbliká červené signálne svetlo. Vďaka dômyselnému a energeticky nenáročnému systému spotrebuje TIP ALARM minimum energie a batéria v ňom vydrží veľmi dlho.

Napájanie: 1x batéria typu CR1225

6,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

El.signalizátor Delphin WAMP

Kvalitný signalizátor s ktorým vám neujde žiadny záber. Je vyrobený z odolného ABS plastu ktorý zaručuje dlhú životnosť produktu. Signalizátor sa umiestňuje priamo na blank prúta, následne sa zaistí gumenným popruhom s nastaviteľnou veľkosťou. Vlasec/šnúra prechádza kolieskami signalizačného mechanizmu a zaznamená aj najmenšie zábery rýb. Signalizátor sa zapne podržaním tlačidla "V". Jeho krátkymi stlačeniami nastavíte jeho výšku tónu (vrátane tichého režimu). Tlačidlom "T" meníte signalizačný tón. V prípade záberu sa signalizačný mechanizmus pootočí a signalizuje záber zvukovo aj svetelne. Po zábere jedna z diód svieti až 20s. Vypnutie prebieha podržaním tlačidla "V".

Technické parametre:
Rozmery: 5,7x7,5x3,5cm
Dĺžka popruhu: 9cm
Hmotnosť: 35,5g
Farba svetelných diód: červená
Typ batérií: 3ks LR44

Batéria nie je súčasťou balenia.

66,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Sada signalizátorov Delphin TOTEM

Extrémne kompaktné rozmery signalizátora a prijímača v ergonomickom tvare. Delphin TOTEM ponúka úplnú vodeodolnosť signalizátora a prijímač so skvelým dosahom až 150m v závislosti od okolitých podmienok. Signalizátor má ultra jasnú LED diódu s veľmi dlhou výdržou. Je napájaný 9V batériou čo zabezpečuje jeho dlhú dobu prevádzky. Dobrou vychytávkou je alarm, ktorý krátkym pípnutím a svietením LED diód upozorní na zníženie stavu kapacity batérie pod 5V (takisto pípne aj prijímač). TOTEM ponúka možnosť otestovania všetkých jeho funkcií. Má 4 úrovne hlasitosti vrátane tichého režimu, 4 rôzne tóny a 4 úrovne citlivosti. V tme určite oceníte možnosť zapnutia nočnej diódy. Vstup pre 2,5mm jack umožňuje pripojenie svietiaceho signalizátora záberu. Hrubé pogumovanie v časti kontaktu prúta so signalizátorom zamedzuje poškodenia prúta. Signalizátor po zábere svieti 15 sekúnd (takisto prijímač). Prijímač je napájaný 3 kusmi AAA batérií. Na zadnej strane má umiestnený odopínateľný klip pre upevnenie napríklad za opasok. Samozrejmosťou je tvrdý transportný kufrík pre bezpečný transport a ochranu sady mimo sezóny, tento kufrík pojme sadu až do konfigurácie 4+1. Prijímač má 5 úrovní hlasitosti vrátane tichého módu a možnosť nastavenia 4 úrovní tónu. TOTEM je kvalitný signalizátor so všetkými funkciami, ktoré využijete pri rybačke. Nočná LED dióda, vodeodolný alarm aj prijímač či test funkcii s upozornením na slabé batérie. To je iba pár výnimočných funkcii signalizátora Delphin TOTEM.

6,-
(id:easy)
dostupnosť: skladom

Signalizátor EASY

Signalizátor ktorý sa pripevňuje priamo na udicu. Signalizuje zábery kapra i dravcov.

7,-
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

CARP HUNTER SIGNALIZÁTOR ZÁBERU NAMONTOVATELNÝ NA PRÚT

CARP HUNTER SIGNALIZÁTOR ZÁBERU NAMONTOVATELNÝ NA PRÚT
s bateriami

12,-
(id:extracarp)
dostupnosť: skladom

NGT HLÁSIČ CAMO BITE ALARM VC-2

Kvalitní řada signalizátorů záběru v camo provedení, které se vyznačují velmi kvalitním provedením, moderním designem a spolehlivou elektronikou to jsou základní charakteristky těchto signalizátorů od anglické firmy NGT. Signalizátory jsou 100% voděodolné a nepochybně tak pracují i za těch nejsilnějších dešťů. Součástí dodávky signalizátoru, je ochranné pouzdro ze syntetické kůže. Napájení zajišťuje 12V baterie typu 23A (není součástí balení). Ve spodní části je 2,5mm zdířka k připojení příposlechu nebo swingeru.- plynulá regulace hlasitosti
- plynulá regulace výšky tónu
- paměťová 20s LED (dioda)
- záběrová LED (dioda)
- konektor na připojení svítícího swingeru nebo příposlechu
- 100% voděodolný

15,-
(id:Heron)
dostupnosť: skladom

AM6008569 Mistrall signalizátor Premium

Signalizátor:
Napájanie : 9V 6LR61 batéria
Tóny : 4 rôzne
Hlasitosť : 4 úrovne
LED podsvietenie : červená
Pamäť nastavenia : áno
Nastavenie citlivosti : 4 úrovne
Pracovná teplota : -10 do +50
Idikácia slabej batérie, senzor stmievania - pozičné LED sa automaticky zapnú po zotmení, pripojenia swingra cez 2,5mm vstup.

65,-
(id:KM)
dostupnosť: skladom

Sada signalizátorov Scorpium 2+1

Sada signalizátorov Scorpium 2+1

Sada pozostáva z 2 signalizátorov so zabudovaným vysielačom (červená, modrá LED), prijímača a praktického transportného kufríka

Produkt známej rybárskej značky Prowess. Sada digitálnych signalizátorov záberu s príposluchom je jedným z najlepších produktov v tejto cenovej kategórii. Pekne spracovaný, spoľahlivý výrobok, ktorý splní svoj účel na 100%. Elektronika je zabezpečená proti prenikaniu vlhkosti a je veľmi úsporná. Záber je indikovaný LED diódou po oboch stranách signalizátora. Samozrejmosťou je možnosť nastaviť signalizátor na nulovú úroveň hlasitosti (diskrétny režim).

Batérie nie sú súčasťou balenia.

Farba LED diód: červená, modrá
Napájanie signalizátora: 1 x 9V batéria
Napájanie príposluchu: 3 x 1,5V AAA batérie

Vlastnosti signalizátora SCORPIUM:

- výborná odolnosť voči dažďu a vlhkosti
- signalizácia záberu optická aj zvuková
- pamäťové LED diódy - svietia cca 20 sekúnd po zábere
- nastavenia hlasitosti
- kvalitný mosadzný závit
- malá spotreba energie

Vlastnosti príposluchu Scorpium:

- signalizácia záberu optická aj zvuková
- nastavenie hlasitosti
- tichý mód
- malá spotreba energie
- dosah súpravy minimálne 100m

Dosah signálu záleží od poveternostných a terénných podmienok, pri optimálnych podmienkach až 200m

85,-
(id:KM)
dostupnosť: skladom

Sada signalizátorov Overnight 2+1

Sada signalizátorov Overnight 2+1

Sada pozostáva z 2 signalizátorov so zabudovaným vysielačom (červená, modrá LED), prijímača a praktického transportného kufríka

Produkt známej rybárskej značky Prowess. Sada digitálnych signalizátorov záberu s príposluchom je jedným z najlepších produktov v tejto cenovej kategórii. Pekne spracovaný, spoľahlivý výrobok, ktorý splní svoj účel na 100%. Elektronika je zabezpečená proti prenikaniu vlhkosti a je veľmi úsporná. Záber je indikovaný LED diódou na ľavej strane signalizátora. Samozrejmosťou je možnosť nastaviť signalizátor na nulovú úroveň hlasitosti (diskrétny režim) a možnosť nastavenia citlivosti záberu a tónu.

Batérie nie sú súčasťou balenia.

Farba LED diód: červená, modrá
Napájanie signalizátora: 1 x 1,5V AAA batéria
Napájanie príposluchu: 1 x 1,5V AAA batéria

Vlastnosti signalizátora Overnight:

- výborná odolnosť voči dažďu a vlhkosti
- signalizácia záberu optická aj zvuková
- pamäťové LED diódy - svietia cca 20 sekúnd po zábere
- nastavenia hlasitosti, citlivosti záberu a tónu
- kvalitný mosadzný závit
- malá spotreba energie

Vlastnosti príposluchu Overnight:

- signalizácia záberu optická aj zvuková
- nastavenie hlasitosti
- tichý mód
- malá spotreba energie

Dosah signálu záleží od poveternostných a terénných podmienok, pri optimálnych podmienkach až 200m

9,-
(id:LUTO)
dostupnosť: skladom

NGT HLÁSIČ BITE ALARM VX-2

Kvalitní řada signalizátorů záběru, které se vyznačují velmi kvalitním provedením, moderním designem a spolehlivou elektronikou to jsou základní charakteristky těchto signalizátorů od anglické firmy NGT. Signalizátory jsou 100% voděodolné a nepochybně tak pracují i za těch nejsilnějších dešťů. Součástí dodávky signalizátoru, je ochranné pouzdro ze syntetické kůže. Napájení zajišťuje 12V baterie typu 23A (není součástí balení). Ve spodní části je 2,5mm zdířka k připojení příposlechu nebo swingeru.

35,-
(id:Luto)
dostupnosť: skladom

NGT 2X HLÁSIČ BITE ALARM VX2 + 2X RETIAZKOVÝ SWINGER + 2X BATERKY ZDARMA!!!

2x NGT Hlásič Bite Alarm VX-2

Kvalitní řada signalizátorů záběru, které se vyznačují velmi kvalitním provedením, moderním designem a spolehlivou elektronikou to jsou základní charakteristky těchto signalizátorů od anglické firmy NGT. Signalizátory jsou 100% voděodolné a nepochybně tak pracují i za těch nejsilnějších dešťů. Součástí dodávky signalizátoru, je ochranné pouzdro ze syntetické kůže. Napájení zajišťuje 12V baterie typu 23A (není součástí balení). Ve spodní části je 2,5mm zdířka k připojení svítícího swingeru.

- plynulá regulace hlasitosti
- plynulá regulace výšky tónu
- paměťová 20s LED (dioda)
- záběrová LED (dioda)
- konektor na připojení svítícího swingeru
- 100% voděodolný


2x NGT ŘETÍZKOVÝ SWINGER MIDI ZDARMA!

V poslední době stále více populární řetízkový swinger. Vlasec je uchycen v plastové svorce a sílu upnutí lze nastavit.

Odzkoušeno je upnutí na 0.16 šňůru i na 0,50 vlasec. V obou případech drží dobře a z kmenového vlasce (šňůry) samovolně neodpadává.2x Baterky 12V typ 23A ZDARMA!

Pozn: Baterky jsou pouze testovací pro dočasné použití. Pro maximální využítí doporučujeme zakoupit baterky

Duracell Battery Alkaline LRV08 12v

85,-
(id:Luto)
dostupnosť: skladom

ZFISH SADA HLÁSIČOV OPTIMUS 2+1

Hlásiče sú veľmi jednoduché na ovládanie, možno u nich regulovať hlasitosť, citlivosť a tón. Sú k dispozícii v troch farebných variáciách - červená, zelená a modrá a tri rovnaké diódy nájdete aj na príposluchu. Rybári určite ocenia možnosť spárovania s bivakovým svetlom vrátane funkcie spárovanie farebných diód. Pri zábere tak ľahko rozpoznáte, o ktorý prút sa jedná. Svetelná i zvuková signalizácia sa navyše líši pri zábere, alebo padáku. U príposluchu možné regulovať hlasitosť a tón a jeho dosah je 150 metrov. Samozrejmosťou je vodeodolnosť. Sada je dodávaná v praktickom kufri, ktorý jej zaisťuje maximálnu bezpečnosť pri preprave.

Nastavenie hlasitosti, tónu a citlivosti
Odlišná zvuková i vizuálna signalizácia pri zábere / padáku
Varovanie pri vybitej batérii
Ochrana rušenia frekvencie príposluchu
Dosah príposluchu až 150m
vodeodolnosť zaručená
Napájanie hlásičov: batéria 9V (nie je súčasťou balenia)
Napájanie odpočúvania: 3xAAA (nie je súčasťou balenia)
*** Možno spárovať so svetlom do bivaku Zfish Bite Alarm bivvy Light (nie je súčasťou balenia)

88,-
(id:Mikado)
dostupnosť: skladom

ROLER bezdrôtová sada + 2ks CSW II grátis

Sada štíhlych elektronických signalizátorov a prijímača - DELPHIN ROLER slúži k akustickej a optickej signalizácii záberu. Signalizátory umožňujú nastavenie hlasitosti, výšky tónu, citlivosti a nočného podsvietenia. Vyznačujú sa výbornou odolnosťou voči dažďu a nepriaznivým poveternostným vplyvom. Samozrejmosťou je konektor pre pripojenie svietiacich svingrov. Vďaka novej elektronike , dosah súpravy výrazne prevyšuje vzdialenosť 150m. Súčasťou súpravy sú nové retiazkové swingre od značky DELPHIN. Swingre majú v kufríku svoje vlastné miesto, pri prevoze sú preto rovnako chránené ako signalizátory a prijímač. Počet swingrov v súprave je totožný s počtom signalizátorov. Vzhľadom na novú elektroniku a výbornú odolnosť voči vode je záručná doba celej sady predĺžená na 3 roky.

99,-
(id:Moss)
dostupnosť: skladom

Sada Delphin OPTIMO 9V+CSWII+snag

Delphin OPTIMO nadväzuje na enormný úspech sád od značky Delphin. Táto sada poskytuje možnosť svetelnej, zvukovej i vibračnej signalizácie. Je 100% vodeodolná a signalizátory sú napájané 9V batériami, čo zaručuje dlhú životnosť. Prijímač je napájaný 3xAAA batériami. Okrem vysokej výdrže patrí medzi najväčšie devízy tejto sady dosah- až 200 metrov v závislosti od okolitých podmienok! Snag geary je možné skrutkovať priamo na závity, ktoré sa nachádzajú na tele signalizátora, čo jednoznačne uľahčuje manipuláciu. Pri nastavovaní sady na lovnom mieste určite oceníte aj 20 sekúnd trvajúci tichý mód, počas ktorého môžete so signalizátormi manipulovať bez vydávania tónov. Ďalšou možnosťou je nastavenie až 6 stupňov citlivosti záberu v rozmedzí 1,5-10,5cm. Signalizátory majú 2 hlavné režimy- denný a nočný. Pri nočnom je samozrejmosťou svietenie pozičnej diódy. Signalizátory majú možnosť nastavenia tichého režimu a rozoznávajú spätný záber. Navyše OPTIMO disponuje pamäťou- nastavenú výšku a tón signalizácie si zapamätá aj po vypnutí! Sada Delphin OPTIMO 9V je tým pravým pre ozajstných kaprárov!

Základnou sadou ktorá sa nachádza v pevnom prenosnom kufríku je 2+1, no sadu je možné rozšíriť až na 4+1 dokúpením signalizátorov, kedy obsahuje: 4x vode odolný signalizátor, 1x prijímač, 4x signalizátor CSW-II a 4x pár Snag gearov. Ku každému zakúpenému signalizátoru teda prislúcha retiazkový signalizátor a naskrutkovateľný snag gear ZDARMA! Záruka je predĺžená až na 3 roky čo len dokazuje vysokú kvalitu tohto produktu!

10,-
(id:NGT)
dostupnosť: skladom

NGT HLÁSIČ BITE ALARM VX-1

Kvalitní řada signalizátorů záběru, které se vyznačují velmi kvalitním provedením, moderním designem a spolehlivou elektronikou to jsou základní charakteristky těchto signalizátorů od anglické firmy NGT. Signalizátory jsou 100% voděodolné a nepochybně tak pracují i za těch nejsilnějších dešťů. Součástí dodávky signalizátoru, je ochranné pouzdro ze syntetické kůže. Napájení zajišťuje 12V baterie typu 23A (není součástí balení).

plynulá regulace hlasitosti
100% voděodolný
záběrová a pamětová dioda 20 sec

6,50
(id:sports)
dostupnosť: skladom
(kusov skladom: 5)

Signalizátor na dravce klip

Signalizátor na dravce KLIP

Lacný a pri tom veľmi účinný signalizátor na lov dravcov. Jednoduchá inštálacia garantuje použitie na každý prút. Silon sa vloží pod klip a po vytiahnutí (pri zábere) začne pípať a svietiť.