aktualizované: 01.12.2021 10:43:37

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Swinger

Radenie podľa: 
celkom 24 položiek

9,50
(id:CZ2651)
dostupnosť: skladom

Ťažký retiazkový indikátor záberu

Krátka a ťažká retiazka zaisťuje stabilitu aj počas počas zhoršených poveternostných podmienok a fluo farba garantuje dobrú viditeľnosť

16,-
(id:CZ3085)
dostupnosť: skladom

5 in 1 swinger s pevným ramenom - CZ3085

Elegantný, z kvalitného materiálu vyrobený swinger s pevným ramenom, ktorý sa nerozkýva ani pri silnejších poryvoch vetra. Po pripojení k signalizátoru sa pri zábere rozsvieti zabudovaná LED dióda. Farba svetelnej signalizácie je variabilná vďaka 5 - im rôznofarebným vymeniteľným krytkám svetla. Na vlasec sa pripevňuje pomocou dvoch nerezových, hladkých magnetických guličiek. Po záseku sa ľahko uvoľňujú, vďaka čomu sa nemusíme obávať poškodenia vlasca. Citlivosť si vieme nastaviť posúvaním kovovej záťaže na pevnom ramene swingra.

5,90
(id:CZ3153)
dostupnosť: skladom

Capsule S07 reťazový swinger

Kompaktný reťazový swinger s plastovou hlavou a reťazou z nerezu. Hlava je s reťazou spojená závitom, čo nám umožňuje ľahkú a rýchlu výmenu za druhú, farebne výraznejšiu podľa momentálnych svetelných pomerov. Swinger sa na vlasec pripína klipom z nerezovej ocele. Jeho stisk je dostatočný k tomu, aby sa udržal aj na tenkývh vlascoch, zároveň však pri záseku sa takmer bez odporu odopína. Optimálnu zvislú polohu hlavy umožňuje jeho kĺbové vyhotovenie.

5,60
(id:CZ3605)
dostupnosť: skladom

Indikátor záberu S3

Retiazkový indikátor vhodný na denný aj nočný rybolov ktorý umožňuje aj použitie chemického svetla.

CZ3582 červený
CZ3599 žltý
CZ3605 zelený
CZ3612 modrý

4,80
(id:CZ80)
dostupnosť: skladom

Indikátor záberu S4

Retiazkový indikátor záberu.

14,-
(id:cz8241)
dostupnosť: skladom

Marshal MX-07 Bite Indicator

Štýlový indikátor záberu moderného vzhľadu s pevným ramenom. Jeho najväčšou prednosťou je magnetický klip na vlasec, ktorého stisk je nastaviteľný podľa momentálnych podmienok počas lovu. Do jeho vrchnej časti je osadená úsporná, vysoko svietivá led dióda. Konektor Jack na napájanie je kompaktibilný s väčšinou na trhu dostupných elektronických signalizátorov záberu.

38,-
(id:CZ9224)
dostupnosť: skladom

Prof Bite – sada indikátorov záberu -

Ľahké, ale pevné a odolné sú najnovšie indikátory s pevným ramenom z dielne Carp Zoom. Precízne vypracovanou, po ramene posuvnou záťažou dokážeme dokonale napnúť vlasec smerujúci k záťaži a pružinou vybavená spona sa bezpečne odopne pri záseku. Sada obsahuje 4 indikátory s led diódami rozličnej farby ( červená, zelená, modrá a žltá) pre ľahkú identifikáciu prúta na ktorom prišiel záber. Napájanie je cez elektronický signalizátor záberu pomocou štandardného Jack pripojenia. Sadu prepravujeme v praktickom kufríku s molitanovou výstielkou, takže naše indikátory sú ako v bavlnke.

9,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Signalizátor záberu Delphin SKIPER

Delphin SKIPER je signalizátor záberu so zabudovanou LED diódou. Určený je pre optickú signalizáciu záberu pri love „na ťažko“ na krátke, stredné a veľké vzdialenosti. Hlava signalizátora je osadená guličkovým mechanizmom. Uvoľnenie vlasca je s možnosťou nastavenia tlaku guličiek pomocou aretačnej skrutky. Otáčaním skrutky tak môžete znížiť alebo zvýšiť tlak guličiek podľa potreby. Tým, že mechanizmus je tvorený guličkami, trecia plocha je minimálna a preto nedochádza k stlačeniu vlasca počas zasekávania. Pevné, kovové rameno je vybavené posuvnou záťažou. Posúvanie záťaže po ramene umožňuje optimálne nastavenie napnutia vlasca. Hlava signalizátora je vyrobená z tvrdeného, matného plastu pre zvýšenú odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Je priehľadnej farby, so zabudovanou LED diódou. Delphin SKIPER je osadený konektorom pre zapojenie do elektronického signalizátora záberu. Po zapojení sa pri zábere rozsvieti vnútorná LED dióda, ktorá vydáva tlmené svetlo podľa farby hlavy Skipera a umožňuje tak sledovať záber aj počas noci. Ako bonus je k baleniu dodávaný náhradný držiak pre upevnenie SKIPERA k elektronickému signalizátoru záberu. V prípade straty alebo poškodenia tak máte k okamžitej dispozícii náhradný držiak, bez nutnosti kupovania ďalšieho. Dostupné farby hlavy : modrá, červená, zelená, žltá.

6,60
(id:Extra)
dostupnosť: skladom

NGT PROLINE INDICATOR SET 3PCS

Sada troch jednoduchých retiazkových swingerov NGT sa spoľahlivým uchytením vlasca pomocou plastovej svorky, u ktorej možno ľahko pootočením nastaviť odpor upnutia.​

Tento systém je vhodný pre použitie ako veľmi slabých, tak silnejších priemerov silónov či spletaných šnúr. V sade je modrý, biely a fialový swinger.


Balenie: 3 ks

6,50
(id:Km fish)
dostupnosť: skladom

Swinger s retiazkou

Swinger s retiazkou

12,-
(id:Km fish)
dostupnosť: skladom

Swiger s retiazkou

Swinger s retiazkou

5,-
(id:Km fish)
dostupnosť: skladom

Swinger so závažim

Swinger so závažim

5,-
(id:Km fish)
dostupnosť: skladom

Swinger so závažim

Swinger so závažim

8,-
(id:Km fish)
dostupnosť: skladom

Swinger so závažim a led

Swinger so závažím s led svetlom

6,50
(id:Luto)
dostupnosť: skladom

NGT MAXI INDICATOR SYSTEM

V poslední době stále více populární řetízkový swinger. Vlasec je uchycen v plastové svorce a sílu upnutí lze nastavit.

Odzkoušeno je upnutí na 0.16 šňůru i na 0,50 vlasec. V obou případech drží dobře a z kmenového vlasce (šňůry) samovolně neodpadává.

Barva: modrá, červená

10,-
(id:Luto)
dostupnosť: skladom

EXTRA CARP BITE INDICATOR EXC LANCER

EXC Lancer predstavuje nový inovatívny koncept indikátoru záberu so spoľahlivým guličkovým systémom pre uvoľnenie vlasca. U tohto guličkového systému môžeme regulovať citlivosť otáčaním bočnej šrubky. Trecí odpor je minimálny a nedochádza k poškodeniu vlasca pri zábere. Indikátor sa vyznačuje predovšetkým perfektným dielenským spracovaním a veľmi kvalitnou povrchovou úpravou. V hlave indikátoru je zabudovaná svietiaca led dióda s konektorom pre zapojenie k signalizátoru záberu. Rameno indikátoru je vybavené posuvným závažím pre optimálne dopnutie vlasca.

Dostupné farby: červená, zelená, modrá a žltá.

6,-
(id:Luto)
dostupnosť: skladom

Zfish Chain Hanger

hain Hanger je precízny retiazkový indikátor záberu. Jedná sa predovšetkým o spoľahlivý indikátor, ktorý zaznamená aj najmenší záber alebo padák.
Indikátor je zhotovený z tvrdeného plastu a je vhodný pre chytanie ako s povoleným vlascom, tak aj na tzv. chytanie na tvrdo s utiahnutým vlascom. Do hlavy indikátora je možné vložiť chemické svetlo alebo isotop.

Dostupné vo farbách: červená, zelená, žltá, modrá.

6,80
(id:Luto)
dostupnosť: skladom

EXTRA CARP BITE INDICATOR VIZ BOBBINZ

Prvotriedny populárny retiazkový swinger z nerezovej ocele. Oceníte hlavne v situáciach, kedy potrebujete maximálne citlivý swinger. Ponúka dve možnosti zaťaženia pomocou záťaže vybavenej závitom indikátoru, čo umožňuje rybárovi aby si nastavil požadovaný odpor. Indikátor záberu má vstrede komôrku pre svietiacu ampulku alebo izotop. Možnost nastavenia stisku klipu na silon pomocou závitu.Farebné prevedenie: zelená, modrá, červená.

10,-
(id:Luto)
dostupnosť: skladom

ZFISH INDIKÁTOR ZÁBERU ENIGMA

Enigma je prvotriedny indikátor záberu od značky Zfish.

Tento model prešiel dlhodobým vývojom a testovaním, aby splnil nároky moderných rybárov. Jedná sa o klasický svietiaci indikátor záberu s upínacím rychloklipom a inovatívnym úchytom vlasca, ktorý možno ešte upevniť prídavnými gumovými krúžkami. Posuvným závažím regulujete napnutie vlasca. Indikátor Enigma ľahko upevníte k stojanu alebo vidličke pomocou bajonetovej spojky. Intenzívnu svietivosť je ľahko vidieť z každého uhla.

Dostupné vo farebných prevedeniach: modrá, zelená, červená.

6,-
(id:Megafish)
dostupnosť: skladom

Swinger s led

Swinger s led

7,-
(id:mikado)
dostupnosť: skladom

Swinger MIKADO Svetelný

Signalizátor záberu vhodný na menšie vodné plochy. Oproti štandardným signalizátorom nemá tento model žiadne pevné rameno. Je citlivý a rozpozná aj ten najjemnejší záber. Špeciálny uchyt pevne drží vlasec a vďaka zabudovanej diode signalizuje záber aj v noci.

5,-
(id:Moos)
dostupnosť: skladom

Retiazkový signalizátor CSW II

Mechanizmus držiaka vlasca je postavený na osvedčenom systéme. Retiazka signalizátora je odopínateľná, čo umožňuje ponechanie celého držiaka na rázsoške alebo stojane. Opätovné pripevnenie signalizátora je tak otázkou niekoľkých sekúnd. Hlavu signalizátora je možné zaťažiť dodatočnými závažiami. S takto zaťaženou hlavou môžete pohodlne použiť signalizátor aj v silnom toku, prípadne za silného vetra. CSW II sa dodáva na trh v štyroch farbách : modrá, červená, zelená, žltá
Ceny a varianty

5,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Retiazkový signalizátor Delphin CSW II BlackWay

Mechanizmus držiaka vlasca je postavený na osvedčenom systéme. Retiazka signalizátora je odopínateľná, čo umožňuje ponechanie celého držiaka na rázsoške alebo stojane. Opätovné pripevnenie signalizátora je tak otázkou niekoľkých sekúnd. Hlavu signalizátora je možné zaťažiť dodatočnými závažiami. S takto zaťaženou hlavou môžete pohodlne použiť signalizátor aj v silnom toku, prípadne za silného vetra.

8,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Signalizátor záberu Delphin SKIPER BlackWay

Delphin SKIPER je signalizátor záberu so zabudovanou LED diódou. Určený je pre optickú signalizáciu záberu pri love „na ťažko“ na krátke, stredné a veľké vzdialenosti. Hlava signalizátora je osadená guličkovým mechanizmom. Uvoľnenie vlasca je s možnosťou nastavenia tlaku guličiek pomocou aretačnej skrutky. Otáčaním skrutky tak môžete znížiť alebo zvýšiť tlak guličiek podľa potreby. Tým, že mechanizmus je tvorený guličkami, trecia plocha je minimálna a preto nedochádza k stlačeniu vlasca počas zasekávania. Pevné, kovové rameno je vybavené posuvnou záťažou. Posúvanie záťaže po ramene umožňuje optimálne nastavenie napnutia vlasca. Hlava signalizátora je vyrobená z tvrdeného, matného plastu pre zvýšenú odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Je priehľadnej farby, so zabudovanou LED diódou. Delphin SKIPER je osadený konektorom pre zapojenie do elektronického signalizátora záberu. Po zapojení sa pri zábere rozsvieti vnútorná LED dióda, ktorá vydáva tlmené svetlo a umožňuje tak sledovať záber aj počas noci. Ako bonus je k baleniu dodávaný náhradný držiak pre upevnenie SKIPERA k elektronickému signalizátoru záberu. V prípade straty alebo poškodenia tak máte k okamžitej dispozícii náhradný držiak, bez nutnosti kupovania ďalšieho.