aktualizované: 28.09.2023 09:33:56

MATI s.r.o.Rybárske  potreby

Swinger

Radenie podľa: 
celkom 17 položiek

5,90
(id:CZ3153)
dostupnosť: skladom

Capsule S07 reťazový swinger

Kompaktný reťazový swinger s plastovou hlavou a reťazou z nerezu. Hlava je s reťazou spojená závitom, čo nám umožňuje ľahkú a rýchlu výmenu za druhú, farebne výraznejšiu podľa momentálnych svetelných pomerov. Swinger sa na vlasec pripína klipom z nerezovej ocele. Jeho stisk je dostatočný k tomu, aby sa udržal aj na tenkývh vlascoch, zároveň však pri záseku sa takmer bez odporu odopína. Optimálnu zvislú polohu hlavy umožňuje jeho kĺbové vyhotovenie.

45,-
(id:CZ9224)
dostupnosť: skladom

Prof Bite – sada indikátorov záberu -

Ľahké, ale pevné a odolné sú najnovšie indikátory s pevným ramenom z dielne Carp Zoom. Precízne vypracovanou, po ramene posuvnou záťažou dokážeme dokonale napnúť vlasec smerujúci k záťaži a pružinou vybavená spona sa bezpečne odopne pri záseku. Sada obsahuje 4 indikátory s led diódami rozličnej farby ( červená, zelená, modrá a žltá) pre ľahkú identifikáciu prúta na ktorom prišiel záber. Napájanie je cez elektronický signalizátor záberu pomocou štandardného Jack pripojenia. Sadu prepravujeme v praktickom kufríku s molitanovou výstielkou, takže naše indikátory sú ako v bavlnke.

9,50
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Svietiaci indikátor Delphin LightBLOCK

Dizajnovo jedinečný indikátor so zabudovanou LED diódou, s ktorým vám neunikne žiaden záber a nepochybne sa stane ozdobou každej rybárskej výbavy. Je navrhnutý v unikátnom tvare kryštálu, ktorým sa totálne odlíši od všetkých ostatných indikátorov na trhu.

Mechanizmus upevnenia k vlascu je tvorený dvoma guľôčkovými plochami, ktorých prítlačnú silu je možné optimálne nastaviť pomocou aretačnej skrutky.

Delphin LightBLOCK disponuje káblikom, ktorý je na konci opatrený konektorom pre zapojenie do elektronického signalizátora záberu. Po zapojení sa pri zábere rozsvieti vnútorná LED dióda, ktorá vydáva tlmené svetlo podľa farby hlavy a umožňuje tak sledovať záber aj počas noci.

Jeho telo je vyrobené z odolného transparentného plastu v 7 dostupných farbách. Vďaka tomu si každý vyberie svoju obľúbenú, ktorá bude dokonale ladiť so zvyškom výbavy.

V prípade zhoršených poveternostných podmienok alebo pri love na väčšiu vzdialenosť je možné indikátor zaťažiť dodatočnými závažiami HeavyBLOCK.

Technické parametre:
Rozmer hlavy: 45,5x17x17 mm
Dĺžka káblika: 17 cm
Hmotnosť dodatočného závažia: 8g
Celková hmotnosť: 25g

11,-
(id:Delphin)
dostupnosť: skladom

Signalizátor záberu Delphin SKIPER

Delphin SKIPER je signalizátor záberu so zabudovanou LED diódou. Určený je pre optickú signalizáciu záberu pri love „na ťažko“ na krátke, stredné a veľké vzdialenosti. Hlava signalizátora je osadená guličkovým mechanizmom. Uvoľnenie vlasca je s možnosťou nastavenia tlaku guličiek pomocou aretačnej skrutky. Otáčaním skrutky tak môžete znížiť alebo zvýšiť tlak guličiek podľa potreby. Tým, že mechanizmus je tvorený guličkami, trecia plocha je minimálna a preto nedochádza k stlačeniu vlasca počas zasekávania. Pevné, kovové rameno je vybavené posuvnou záťažou. Posúvanie záťaže po ramene umožňuje optimálne nastavenie napnutia vlasca. Hlava signalizátora je vyrobená z tvrdeného, matného plastu pre zvýšenú odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Je priehľadnej farby, so zabudovanou LED diódou. Delphin SKIPER je osadený konektorom pre zapojenie do elektronického signalizátora záberu. Po zapojení sa pri zábere rozsvieti vnútorná LED dióda, ktorá vydáva tlmené svetlo podľa farby hlavy Skipera a umožňuje tak sledovať záber aj počas noci. Ako bonus je k baleniu dodávaný náhradný držiak pre upevnenie SKIPERA k elektronickému signalizátoru záberu. V prípade straty alebo poškodenia tak máte k okamžitej dispozícii náhradný držiak, bez nutnosti kupovania ďalšieho. Dostupné farby hlavy : modrá, červená, zelená, žltá.

28,-
(id:energofish)
dostupnosť: skladom

ESP SWINGER BARREL BOBBIN + PRÍSLUŠENSTVÁ

Retiazkový swinger combinovaný 3gr., 6gr., 9gr. kratšia alebo dlhšia retiazka výmena zržiaka vlasca, možnosť dokúpenia svietiaceho izotopu.

7,50
(id:Extra)
dostupnosť: skladom

NGT PROLINE INDICATOR SET 3PCS

Sada troch jednoduchých retiazkových swingerov NGT sa spoľahlivým uchytením vlasca pomocou plastovej svorky, u ktorej možno ľahko pootočením nastaviť odpor upnutia.​

Tento systém je vhodný pre použitie ako veľmi slabých, tak silnejších priemerov silónov či spletaných šnúr. V sade je modrý, biely a fialový swinger.


Balenie: 3 ks

7,-
(id:Heron)
dostupnosť: skladom

MISTRALL SWINGER 238Y

MISTRALL SWINGER 238Y

6,50
(id:Km fish)
dostupnosť: skladom

Swinger s retiazkou

Swinger s retiazkou

12,-
(id:Km fish)
dostupnosť: skladom

Swiger s retiazkou

Swinger s retiazkou

5,-
(id:Km fish)
dostupnosť: skladom

Swinger so závažim modrý

Swinger so závažim

10,-
(id:Luto)
dostupnosť: skladom

ZFISH INDIKÁTOR ZÁBERU ENIGMA

Enigma je prvotriedny indikátor záberu od značky Zfish.

Tento model prešiel dlhodobým vývojom a testovaním, aby splnil nároky moderných rybárov. Jedná sa o klasický svietiaci indikátor záberu s upínacím rychloklipom a inovatívnym úchytom vlasca, ktorý možno ešte upevniť prídavnými gumovými krúžkami. Posuvným závažím regulujete napnutie vlasca. Indikátor Enigma ľahko upevníte k stojanu alebo vidličke pomocou bajonetovej spojky. Intenzívnu svietivosť je ľahko vidieť z každého uhla.

Dostupné vo farebných prevedeniach: modrá, zelená, červená.

7,-
(id:mikado)
dostupnosť: skladom

Swinger MIKADO Svetelný

Signalizátor záberu vhodný na menšie vodné plochy. Oproti štandardným signalizátorom nemá tento model žiadne pevné rameno. Je citlivý a rozpozná aj ten najjemnejší záber. Špeciálny uchyt pevne drží vlasec a vďaka zabudovanej diode signalizuje záber aj v noci.

5,-
(id:Moos)
dostupnosť: skladom

Retiazkový signalizátor CSW II

Mechanizmus držiaka vlasca je postavený na osvedčenom systéme. Retiazka signalizátora je odopínateľná, čo umožňuje ponechanie celého držiaka na rázsoške alebo stojane. Opätovné pripevnenie signalizátora je tak otázkou niekoľkých sekúnd. Hlavu signalizátora je možné zaťažiť dodatočnými závažiami. S takto zaťaženou hlavou môžete pohodlne použiť signalizátor aj v silnom toku, prípadne za silného vetra. CSW II sa dodáva na trh v štyroch farbách : modrá, červená, zelená, žltá
Ceny a varianty

10,-
(id:Moss)
dostupnosť: skladom

Signalizátor s ramienkom Delphin CARPY

Originálny a nezameniteľný signalizátor záberu so zabudovanou LED diódou a prvkami, ktoré tento produkt posúvajú o krok vpred pred iné modely z daného segmentu.

Hlava signalizátora je navrhnutá v jedinečnom tvare kapra. To nepochybne poteší množstvo priaznivcov kapráriny a zároveň sa výrazne odlíši od všetkých bežne predávaných modelov na trhu. Je osadená guľôčkovým mechanizmom s možnosťou nastavenia tlaku pomocou aretačnej skrutky. Tým, že mechanizmus je tvorený guličkami, trecia plocha je minimálna a preto nedochádza k stlačeniu vlasca počas zasekávania. Hlava je vyrobená z tvrdeného, matného plastu pre zvýšenú odolnosť voči mechanickému poškodeniu.

Doslova revolučným prepracovaním prešla uchytávacia časť ramienka signalizátora, na ktorú sme ako prví aplikovali dva dômyselne navrhnuté prvky. Jedná sa o obrovskú prednosť kompletne navrhnutú inžiniermi vývojového oddelenia značky Delphin.

Prvým z nich sú zárezy po bokoch, ktoré slúžia na jednoduché uchytenie káblika počas transportu. Vďaka tomu nebude dochádzať k neželanému motaniu, či zachytávaniu o iné komponenty výbavy. Tento prvok označujeme ako CABLE MANAGER.

Druhým bonusom je drážka nazvaná ARM STOPPER. Zjednodušene je to držiak na spodnej časti nohy, plniaci dve významné úlohy. Prvou z nich je možnosť zaistenia kovového ramienka tak, aby po skončení lovu kompaktne držalo spolu s nohou.

Najväčšou devízou je však omnoho rýchlejšie zastavenie kývania signalizátora počas záseku. Znamená to, že akonáhle zdvihnete prút a vlasec sa uvoľní z hlavy, tak sa CARPY veľmi rýchlo zastaví v zvesenej polohe. Obvykle to nášmu systému trvá len 3-4 kmity. V porovnaní s bežne predávanými signalizátormi, ktoré ste doteraz poznali to znamená omnoho väčšiu životnosť plastovej nohy a kĺbu, v ktorom je spojená s kovovým ramienkom.

Samozrejmosťou je posuvné závažie na kovovom ramene umožňujúce optimálne vyšponovania vlasca. Delphin CARPY je osadený konektorom pre zapojenie do elektronického signalizátora záberu. Po zapojení sa pri zábere rozsvieti vnútorná LED dióda, ktorá vydáva tlmené svetlo podľa farby hlavy a umožňuje tak sledovať záber aj počas noci. Ako bonus je k baleniu dodávaný náhradný držiak pre upevnenie k elektronickému signalizátoru záberu. V prípade straty alebo poškodenia tak máte k okamžitej dispozícii náhradný držiak, bez nutnosti kupovania ďalšieho.

Dostupné farby hlavy : modrá, červená, zelená, žltá, fialová, čierna.

7,-
(id:Moss)
dostupnosť: skladom

Retiazkový indikátor Delphin ROTA Chain

Delphin ROTA Chain je štýlový retiazkový indikátor záberu dostupný v siedmich rôznych farbách. Jeho telo valcového tvaru je vyhotovené z extra hrubého a odolného plastu. Na upevnenie k vlascu bol použitý spoľahlivý mechanizmus so systémom nastavenia prítlačnej sily. Práve tento systém zaručuje, že ROTA Chain bude dokonale fungovať s akýmkoľvek bežne predávaným priemerom vlasca či šnúry.

Guličková retiazka je s kovovým ramienkom spojená pomocou závitu, čo umožňuje ponechanie celého ramienka na rázsoške alebo stojane. Opätovné pripevnenie indikátora je tak otázkou niekoľkých sekúnd.

Na bočnej strane sa nachádza drážka (28mm x 4mm), ktorú je možné využiť na prilepenie večného svetla.

5,-
(id:moss)
dostupnosť: skladom

Retiazkový signalizátor Delphin CSW II BlackWay

Mechanizmus držiaka vlasca je postavený na osvedčenom systéme. Retiazka signalizátora je odopínateľná, čo umožňuje ponechanie celého držiaka na rázsoške alebo stojane. Opätovné pripevnenie signalizátora je tak otázkou niekoľkých sekúnd. Hlavu signalizátora je možné zaťažiť dodatočnými závažiami. S takto zaťaženou hlavou môžete pohodlne použiť signalizátor aj v silnom toku, prípadne za silného vetra.

13,-
(id:z-fish)
dostupnosť: skladom

NGT RYCHLOSPOJKA QUICK RELEASE CONNECTOR BLACK 3 KS

Inovovaná rychlospojka. Praktická spojka šetří čas. Má uzavírací systém s ložiskem. Okamžitá možnost vytáhnutí. Je neuvěřitelně odolná a velmi bezpečná. Díky univerzálnímu závitu můžete naší rychlospojku použít v kombinaci se signalizátory, vidličkami, podběráky atd.

Balení 3 ks, provedení barva: černá